Şimdi Ara

TOGG CEO'su, yerli otomobille ilgili merak edilenleri yanıtladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sen okuduğunu anlamıyorsun muhtemelen..
    “Euro çok artmazsa bugünkü kurdan 40 bin euroya beni de yazın sıraya” diyorum. Diyor Fatih Altaylı. Maliyet değil Satis fiyatından bahşediyor Fatih Altaylı..
    CEO nun ağzından çıkmis birsey değil yanı..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yani özetle aracın fiyatı rekabetçi de olsa vatandaşın %98-99' unun erişemeyeceği kadar yüksek olacak.

Yaşasın o zaman, sevinebiliriz.  

• cnrdrsn C kullanıcısına yanıt

Yoo siz anlamamışsınız

"Bir kez daha fiyat konusunu açıyorum.

“Bu aracı bana göre 40 bin avro civarında maledersiniz. Bu kalite için rekabetçi bir fiyat ama vergi ile rekabet avantajınızı kaybedersiniz“ diye fikrimi söylüyorum"

Habertürkwww.haberturk.com
    TOGG'da son durum: Fabrika Mayıs'a bitecek, üretim Ağustos'ta başlayacak
    https://www.haberturk.com/yazarlar/fatih-altayli-1001/3246401-togg-da-son-durum-fabrika-mayis-a-bitecek-uretim-agustos-ta-baslayacak

40.000 euro Artı yüzde 60 ötv 18 kdv ve ötv'nin kdv'si ile an itibariyle fiyatı 1 milyon civarında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• “Euro çok artmazsa bugünkü kurdan 40 bin euroya beni de yazın sıraya” diyorum. diyor Fatih Altaylı, oradaki maliyet fabrikanın maliyeti değil, satış fiyatını kast ediyor. yada Ceo ya maliyetine bana verirseniz bir tane alırım diyor? sizce hangisi? bu yazdıklarımdan aracın ucuz olacağı anlaşılmasın.. içten yanmalı c suv ile rekabet edecek diyor adam.. bekleyip göreceğiz..

• Hele bir üretilsin. Aracın teknik özelliğine göre vergi sistemini revize ederler zaten. Olabildiğince yerli olsun. Bugün değil belki ama yarın öbür gün yerli girdisi artarak devam eder. Bu aracı vinfsat markası ile Vietnam bile yapıyor. Neden olmasın. En azından bu güne kadarki teşebbüslere nazaran ortada bir fabrika mevcut.

İyi tarafından bakıyorum. Muhalefet edilebilecek çok nokta olabilir. Konuşmalar ortada , çok uzun bir süreçten bahsedilmiyor. İzleyelim görelim.

• cnrdrsn C kullanıcısına yanıt

"Bu aracı bana göre 40 bin avro civarında maledersiniz"

Son mesajım anlamak istemeyene anlatmak manasız

• Sarper Yasin Mutlubay kullanıcısına yanıt
    Demek istiyorki beyefendi ozamanki C-SUV ne kadarsa bizde 20 30 aşağıda.2023 deki C-SUV bir araç nekadar olursa ona göre hesaplarsınız.

• Hangi c-suv ile rekabet edeceğini söylememiş. Duster ile rekabet edecekse belki millet alabilir. Yoksa ne c-suv araçlar var, satsan alamazsın. Velhasıl diyor ki orta-üst gelir sınıfına araba çıkartıyoruz, gelecek 10 yıl içerisinde de geri dönüşümünü yapacağımız tencere tavadan da size araba yapıp satarız.

• Sanırım hiç bir merak edileni yanıtlayamamışlar, bence başlık clickbait  

• Heyecanla beklediğim bir otomobil togg suv teknik ozellikler açısından oldukça güçlü bir araç umarım fiyatları da makul olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vbasic -- 4 Nisan 2022; 01:09:50 >
  • ben de umarım, makul olur.   

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.