Şimdi Ara

TOGG CEO'su, yerli otomobille ilgili merak edilenleri yanıtladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 milyonu bırakın fiyatı 2 milyonu geçti, 3 milyona gidiyor.

• Bu arabayı sadece devlete sırtını dayayanlar, yani belediye başkanları, valiler ve ensesi kalın iş adamları alabilir. Yollar bile zengin yolu fakir yolu diye ikiye ayrılmış durunda.

• McLaren64 kullanıcısına yanıt
    peki gümrük birliği üyesi bir ülke olarak içeride üretilen malın vergisi düşürülürken dışarıdan alınanlar sabit kalacak mı ? düşecekse ikisi birden düşecek kalacaksa hepsi sabit kalacak. bir milim oynarsa almanya tepene çöker, sonra almanlar kıskandı olur asdasdasd

• euro 14 olunca, bu araç ucuzluyor mu, zamlanıyor mu, sorabilir miyiz?

• Açıklamalar kahvehane muhabbetinden hallice.Bu aracı yollarda göreceğimize inanmak istiyoruz ama bu toz pembe açıklamalar pek de güven vermiyor.Vatandaş şu an clio bile alamazken tr pazarında yıllık kaç adet satabilecek çok merak ediyorum şayet araba seri üretime gerçekten girerse.Zengin olanlar hobi olarak alır belki bir de elektrikli aracımız olsun diye.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Araç için girişim muhteşem zamanlamayla başladı ve gayet güzel bir takvimle ilerliyor ayrıca teknolojisi de çok iyi.

Fakaaat bizim için artık önemli olan tek şey:Fiyat. Fiyat hocam. Fiyat ne olacak?

• TOGG hakkında çıkan haberlere sırf bu arabanın çıkacağına inananların savunmalarını okumak için giriyorum. :D

• McLaren64 kullanıcısına yanıt
    Bir tarafınızdan element uydurmaya ne kadar meraklısınız? Maliyeti ile ilgili bilgiye nereden eriştiniz? Maabadiniz! CEO içten yanmalı csuv ile rekabetçi olacak demiş fiyat icin! Kur 20₺ olunca bu aracın fiyatı artacak da diğer araçların artmayacak mi? Senin dileğin inşaallah başarısız olurlar sa bunu direk söyle lafı geveleme!

• K1NG Ç. kullanıcısına yanıt
    Bende sırf senin gibileri okumak icin geliyorum bu foruma..

• Bir insan bir defa kandırılır. Ondan sonrası aptal yerine koymaktır..

• Fabrikası bitmek üzere . Niye çıkmasın ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • El_domingo kullanıcısına yanıt

Tamam da nasıl şarj edecek insanlar aracı şarj istasyonu olmadan. Evden 3 lü uzatıp mı şarj edecekler 

• 500-700 arası olur. ben fiyatı çok merak etmiyorum. ihracat başarısı yakalayıp yakalamayacağını merak ediyorum.

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Halk arabası CHP iktidara geldiğinde üretilecek. bu araç kar amaçlı ve ihracat hedefi var. kar düşünmeden özel sektör böyle işlere kalkışmaz.

• MarionCobretti kullanıcısına yanıt
    fabrika kurmak icraat kısmına geçmek demek. laf kısmı geçildi.

• Murat_82 M kullanıcısına yanıt
    Otobüs ile şehirler arası seyahat yapıyorum. Otobüs Otobandan gidiyor. nasıl oluyor da zengin yolu diyorsun anlamadım. Otobanlar tam bir fakir yolu bence.

• star scream S kullanıcısına yanıt

Tabi oda bi fikir...:)) bu sarj istasyonu dedikleri aletler ucuz ve kurulumu kolay.aslında bir nevi priz.avm lerde otoparklarda binaların parklarına rahatlıkla kurulabilir...

• Geçende Çin marka SAIC Motor'un ürettiği bir araç görmüştüm. Hong Guang Mini EV model ismi. En fazla 100km hız yapan, 120-180 km menzilli, 4 kişilik ama bagajı olmayan, şehir içi için düşünülmüş kompakt bir araç. Fiyatı 65bin TL bandında olması tahmin ediliyor. Böyle bir seçenek yapmak varken niye direk direk üst sınıflardan girmek düşünülmüş, pek mantığım almıyor, hele ki böyle bir zamanda. Tamam bunu yapmak belki büyük bir mesaj vermek olacak ama aynı zamanda halkın talebine göre araç arz etmek gerekmez mi? Kim 65bin liralık bir araçla her gün işine gidip gelmek varken en az 200-400bin liralık arabayı alır ki? Yurt dışı satışları için ise sadece, boşuna sevinmemek gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SyK112 -- 24 Kasım 2021; 09:56:46 >
  • Merak edilen bir şey mi var ki  

• cnrdrsn C kullanıcısına yanıt

Önce bi ağzını topla sonra toplama işi bitince yorum yaz.

2 hafta önce Fatih Altaylı'nın TOGG ziyaretindeki yazısında 40 bin € maliyeti olacağı bir miktar daha aşağıya çekilebileceğini söylemiş.

Bu aracın çıkmamasını ya da başarısız olmasını istediğim falan yok. Çıksın, çokta satsın bundan neden rahatsız olayım. Lakin kur bu seviyelerde iken aracın fiyatı çok yüksek olacak. Kuru düşürüp elektrikli araçlara bir vergi indirimi getirirlerse başarılı olur yoksa bu fiyatlarla beklenen satış rakamlarının yanına yaklaşamaz. Bu söylemimde garip olan ne var? Ama tabii senin gibi terbiye yoksunu gereksiz mabadından konuştuğu için bunlar normal oluyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.