Şimdi Ara

togdan diger agirlara...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ingiliz agir sinif tanklara gitmeye karar verdim.
    bu durumda agacin sonuna kadar elimdeki togun adamlarini kullanmak istiyorum.

yani soyle ki; çırçıl 1 e togdaki adamlari bindirdim, elit yapip çırçıl 7 ye bindirecegim zaman egitim isteyecekler.
    ama tekrar toga bindirip, sonra togdan direkt olarak çırçıl 7 ye bindirsem egitim istemezler degil mi?

• Premium tanktan Normal tanka geciste egitim gerekir ama Normalden Premiuma aktardiginda egitime gerek kalmaz. Yani TOG dan Churchille aldiginda egitirsin ama Churchill den TOG a aldiginda yeniden egitmene gerek yok (:P)

Not:
    Ben o agaci pek sevmedim. Zirhli diye gosterilse de bana pek oyle gelmedi, alttan ustten her yerden yiyor :) Suan Black Prince deyim, 50k sonra Caernarvon acilacak ama hic acele etmiyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Premium tanktan Normal tanka geciste egitim gerekir ama Normalden Premiuma aktardiginda egitime gerek kalmaz. Yani Churchill den TOG a aldiginda egitirsin ama Churchill den TOG a aldiginda yeniden egitmene gerek yok (:P)

Not:
    Ben o agaci pek sevmedim. Zirhli diye gosterilse de bana pek oyle gelmedi, alttan ustten her yerden yiyor :) Suan Black Prince deyim, 50k sonra Caernarvon acilacak ama hic acele etmiyorum.

az biraz kafam karisti
  • Yanlis yazmisim, duzelttim.
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    demin ltp ile baska lt arasinda denedim. benim istedigim (belescilik) olmuyormus.

ben de vazgectim.
    11.5 k free icin altini harcayip çırçıl alacagima, m12 ime son topu takarip.

ps: o ingilizlere altinlarimi harcatmayacaağaam. kahrolsun ingiliz somurgeciligi, kahrolsun bati ve yandaslari :)
  • togÇU olarak eğitilmiş crewleri diğer tankalara bindirmezsin ama diğer tanklar için eğitilmiş olanları toga bindirebilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.