Şimdi Ara

Tofaş araçları 0 km iken kaç paraydı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
1
Favori
65.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 94 nisanda İthal Uno 1.4 enjeksiyonluyu 225 milyona almıştı babam;)
  • 97 yılında doğan slx 16 i.e aracımı 98 yılında 8,000 kmde iken 2.040.000 tl (iki milyar 40 milyon) takasa verdiğimi hatırlıyorum.

94 model kartal slx 15.000 kmdeki aracımıda 95 yılında 410 milyona sattığımı hatırladım
  • Para değerleri ne kadar azmış.
  • 1993 yılında kartal SLX aracı 350 milyon türk lirasına satın almıştık
  • Dedem 58 yaşında şuan ve ömrü boyunca 26 tane Tofaş arabaya sahip olmuş. 1 Kerede Hyundai Accent aldı ve o arabayı hala arıyor. (Şuan Kartalı Var ) Zengin olursam ilk amacım dedeme Fiat Freemont yada D sınıfı bi araç almak.

Unutmuştum pardon Bi kerede Mercedes almış ama çok maceralı olmuş isteyen olursa onun hikayesini yazarım.
  • Acaba o zmn corolla kac paraydi. Trmpra ile fazla foyat farki yokmus corollada yerli ve oparalar ediyorsa corolla tercih etmek daha mantikli olmazmiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mono Italiano

Dedem 58 yaşında şuan ve ömrü boyunca 26 tane Tofaş arabaya sahip olmuş. 1 Kerede Hyundai Accent aldı ve o arabayı hala arıyor. (Şuan Kartalı Var ) Zengin olursam ilk amacım dedeme Fiat Freemont yada D sınıfı bi araç almak.

Unutmuştum pardon Bi kerede Mercedes almış ama çok maceralı olmuş isteyen olursa onun hikayesini yazarım.

hastasi olunacak araba degil bende 90 dogan l var oylesine aldim 10 gunde 1 kez biniyorum baska arabam da var parasinin arabasi iste motorsiklet fiyatina araba biniyorsun gidiyor hala calisiyor gerci onu satip honda cbr 250 alacagim ya da daha da fazla para koyup yamaha yzf r25 alirim ama zamaninda o paralari eder miydi bence etmezdi cok da kotu sayilmazdi o yillara gore o yillarda mazda honda opel hepsi vardi o zamanlarda bile parasizliktan millet almis binmis iste kimseye zorla satmadilar honda mazda japon avrupa filan alsaydiniz kaliteye merakliysaniz benim babam onu bile alamadi lada almisti gerci sifir istemisti ikinci el sahin alabiliyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 28 Nisan 2017; 21:16:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babam 19.000 mark a bayiden 0 almış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmanlı34 O kullanıcısına yanıt
    Değmez dediğin arabaya milyonlarca insan biniyor. Sen dahamı akıllısın?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralorti70

Babam 19.000 mark a bayiden 0 almış

Mark / Euro paritesi 1.95'dir

19000 Mark 9743 EURO yapar

Yani bugün almak isteseniz 100352 TL yapar. Ama şunu dikkate almak gerekir, 19 bin marka aldığında ki KDV, ÖTV ve diğer vergiler çok çok daha düşüktü... demek ki günümüz vergileri ile Doğan bile 200 bini geçer  

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.