Şimdi Ara

TÖDER YGS-1(1-2 KASIM 2013) KİTAPCIK GELDİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
10
Favori
12.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mmorwen

Analitiği talesle ben de 8 buldum. Kareli şey E şıkkı 11'di.
    Bir otomobil bir de otobüs vardı otomobil otobüsün b katı hızdaydı aralarında a km vardı ve aynı yöne doğru gidiyorlardı. Otomobil otobüsü yakaladığında aldıkları yolun bağıntısını mı ne soruyordu ben E dedim salladım

yavaş olan aracın aldığı mesafeyi soruyordu.6 olması lazım.
    edit: farklı soruymuş.Bahsettiğiniz sorunun cevabı ab/b-1 yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sweet Lemonade -- 2 Kasım 2013; 21:14:24 >
  • quote:

Analitiği talesle ben de 8 buldum. Kareli şey E şıkkı 11'di.
    Bir otomobil bir de otobüs vardı otomobil otobüsün b katı hızdaydı aralarında a km vardı ve aynı yöne doğru gidiyorlardı. Otomobil otobüsü yakaladığında aldıkları yolun bağıntısını mı ne soruyordu ben E dedim salladım

a.b/b-1 mi ne bulmuştum cydi galiba m e yapmadığımdan eminim ama sorudan emin değilim
  • "Çağrışımları kısıtlamak"tı diye hatırlıyorum çünkü paragrafta anlatılan yazarın altı çizili cümlede romanlarının imgelerle dolu olduğu, insanın aklına bir sürü şey getirdiği falan kastedilmişti.
    Türkçedeki zor soru şeydi bence, bir kadın vardı "Ben gerçekçiliği severim, küçüklükten beri masalları sevemedim ben hep gerçekçi şeyler aradım ve gerçekçi olmayan eserleri eleştirdim" diyordu. Oradaki şıklar çok muallaktı bence.
  • mmorwen kullanıcısına yanıt
    doğru sallamışssın a.b/b-1 di galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinum IV

quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

quote:

Orijinalden alıntı: always smile

Ben de sınava bugün girenlerdenim. Normalde Final'in kendi denemelerinde 50 dk filan artıyor bunda 20 dk filan arttı. Sayısal öğrencisi olduğumdan mıdır nedir Türkçe biraz zorladı. Dinden mezhep sorusunu boş bıraktım :D Bir de fizikte gaz basıncı sorusunun cevabı neydi bilen var mı a ve e şıklarında arasında alıp e yaptım

B sanirim

aynen b'di hocam matematikte anneli , tuzlu ve işlen sorusunu kaç yaptın ?

anneli olan 18
    tuzlu olan 168
    işlem sorusu da 5di galiba.

Anneli olan 54
    Tuzlu Olan 200
    İşlem sorusu 1

dedim ben

• peki biyolojide evrimli bo soru vardi onu ne yaptiniz?

bu arada tuzlu soruda 200 bulanlar tuzun kütlesini çıkarmayı unutmussunuz.

abneyi 40 bulanlar siz de cocuklari tek bir cocuk gibi alip gecen yili 3 ile carpmamissiniz cocuklarin yas artisini bulmak icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmur adam -- 2 Kasım 2013; 21:19:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmur adam

peki biyolojide evrimli bo soru vardi onu ne yaptiniz?

1-2-3.Emin olduğum tek biyoloji sorusu sanırım
  • Yok hocam yanıt C şıkkıymış ben E yapmıştım bir de benim işaretlediğim şıkta payın içerisinde parantez vardı. b(a-1) gibi bir şey örneğin. Aslında ben hız problemlerini de hiç kaçırmazdım, o soruyu uğraşıp da niye yapamadım ben de bilmiyorum

Mal bir geometri sorusu vardı öncüllü. Bir tane beşgen vermiş birde tam soldan ve tam ortadan olmak üzere iki köşegen çekmiş, aşağıdaki öncüllerin hangisi doğru diyordu. Ya I,II,III yaptım ya da I ve II o soruyu.
  • quote:

"Çağrışımları kısıtlamak"tı diye hatırlıyorum çünkü paragrafta anlatılan yazarın altı çizili cümlede romanlarının imgelerle dolu olduğu, insanın aklına bir sürü şey getirdiği falan kastedilmişti.
    Türkçedeki zor soru şeydi bence, bir kadın vardı "Ben gerçekçiliği severim, küçüklükten beri masalları sevemedim ben hep gerçekçi şeyler aradım ve gerçekçi olmayan eserleri eleştirdim" diyordu. Oradaki şıklar çok muallaktı bence.

onun cevabını ne yaptın
  • Ne zaman aciklanir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Platinum IV

quote:

Orijinalden alıntı: yagmur adam

peki biyolojide evrimli bo soru vardi onu ne yaptiniz?

1-2-3.Emin olduğum tek biyoloji sorusu sanırım

hocam 3. ölçüldü sanırım fotosentezli bir şeyler vardı ben o önculden emin olamadım sanirim 1 2 isaretledim o oncul yüzünden.

dusundum de 1 2 3 yapmis da olabilirim simdi

edit: mmorwen besgenli soru 1 2 3tu eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmur adam -- 2 Kasım 2013; 21:22:08 >

• quote:

Yok hocam yanıt C şıkkıymış ben E yapmıştım bir de benim işaretlediğim şıkta payın içerisinde parantez vardı. b(a-1) gibi bir şey örneğin. Aslında ben hız problemlerini de hiç kaçırmazdım, o soruyu uğraşıp da niye yapamadım ben de bilmiyorum

Mal bir geometri sorusu vardı öncüllü. Bir tane beşgen vermiş birde tam soldan ve tam ortadan olmak üzere iki köşegen çekmiş, aşağıdaki öncüllerin hangisi doğru diyordu. Ya I,II,III yaptım ya da I ve II o soruyu.

ben 1-2-3 yaptım diye hatırlıyorum
  • çapatıp Ç kullanıcısına yanıt
    hocam valla nasıl açıklayım bilemedim ama her bir saniyede aradaki fark 45 derece azalıyor en başta 180 derce fark vardı bu yüzden 2
  • Ne zaman açıklanacakmış sonuçlar?

• O "gerçekçiliği severim" denen yazar için "gerçekçi eserleri eleştirdiğine" diye bir şık mı ne vardı, ama "eleştirdiğine" sözcüğü geçiyordu hatırlıyorum D şıkkı olması muhtemel onu işaretledim.

Beşgenli soruyu ben de I, II ve III yapmıştım diye hatırlıyorum.

Anneli soru 27 olacak bu arada, çok eminim Hem 18 yaşında anne mi olur
  • mmorwen kullanıcısına yanıt
    anneli soru 54tü bende eminim zaten cevap tek sayı olmuyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

hocam valla nasıl açıklayım bilemedim ama her bir saniyede aradaki fark 45 derece azalıyor en başta 180 derce fark vardı bu yüzden 2

frekansı 12ydi heralde r yarıçaplının sola dönüyordu 2r yarıçaplı sağa döner dedim onun da frekansı 6 olur 3 sn sonra r yarıçaplı aşğıya 2r yarıçaplı da sola dönük oluyor diye düşünmüştüm
  • quote:

O "gerçekçiliği severim" denen yazar için "gerçekçi eserleri eleştirdiğine" diye bir şık mı ne vardı, ama "eleştirdiğine" sözcüğü geçiyordu hatırlıyorum D şıkkı olması muhtemel onu işaretledim.

quote:

O "gerçekçiliği severim" denen yazar için "gerçekçi eserleri eleştirdiğine" diye bir şık mı ne vardı, ama "eleştirdiğine" sözcüğü geçiyordu hatırlıyorum D şıkkı olması muhtemel onu işaretledim.

bende onu öyle yapmıştım başka hatırladığın soru var mı benim aklıma hiç gelmiyor da

• 54 yaşında da anne olmaz anneanne olur
    Ben ikiyle çarpmayı mı unuttum ne yaptım :D Ama çocukların yaşları toplamı 1 yılda 1 değil 3 artar onu hesaba katmayı unutmadım onu biliyorum. Yarın öbür gün cevap anahtarı açıklanır kontrol edince görürüz hangisi olduğunu.
  • quote:

54 yaşında da anne olmaz anneanne olur
    Ben ikiyle çarpmayı mı unuttum ne yaptım :D Ama çocukların yaşları toplamı 1 yılda 1 değil 3 artar onu hesaba katmayı unutmadım onu biliyorum. Yarın öbür gün cevap anahtarı açıklanır kontrol edince görürüz hangisi olduğunu.

hocam annenin yaşı 54. arkadaşın annenin yaşı cift olmak zorunda demesinin sebebi cocuklarinin yaşının iki kati oldugu içindi. mutlaka cift olacak yani.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.