Şimdi Ara

Töder-Özdebir-Güvender (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
0
Favori
27.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anilkq

LYS 3'e girdim. Coğrafya kesin full, Edebiyatta en fazla 2 yanlış çıkar. Kısaca çok iyi geçti.

o maden sorusunun cevabı bakırmıydı ? (A grubu ilk soru)
  • Sınava dışarıdan girenler LYS kitapçıklarını yarın alabiliyor mu acaba? Sınav çıkışı müdüre sormayı unuttum. Güvender'e kaydolmaya (İnşallah. 2 kere gittim Yeşilırmak'a, ikisinde de kayıt kabuldeki adam yoktu.) giderken onları da alıveririm olmazsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 28 Şubat 2010; 19:51:28 >
  • özdebirin ygs deneme setini alan var mı varsa denemeler yapılan sınav gibi zorlayıcı mıdır fem 12lisini bitirdim basitti uğuru da her çarşamba dershanede oluyoruz özdebir almak istiyorum öneren var mı
  • Sınava yine en son biz girdiğimiz için kitapçıkları verdiler. Töderin sitesinden kontrol ettim. Sonuçlar
    Fizik 10y 4b Bide mühendislik istiyoruz nete bak.
    Kimya 6y
    Biyoloji 5y

Fizik hariç kolay geldi bana.Matematik kitapçıklarınıda salı vereceklermiş heralde dışarıdan girenlere. Kontrol edince onuda yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walkerx -- 28 Şubat 2010; 21:45:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertinyakis

quote:

Orijinalden alıntı: anilkq

LYS 3'e girdim. Coğrafya kesin full, Edebiyatta en fazla 2 yanlış çıkar. Kısaca çok iyi geçti.

o maden sorusunun cevabı bakırmıydı ? (A grubu ilk soru)

Cevabı Krom olan sorudan bahsediyorsun sanırım. A şıkkıydı galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.ali20

Sınava yine en son biz girdiğimiz için kitapçıkları verdiler. Töderin sitesinden kontrol ettim. Sonuçlar
    Fizik 10y 4b Bide mühendislik istiyoruz nete bak.
    Kimya 6y
    Biyoloji 5y

Fizik hariç kolay geldi bana.Matematik kitapçıklarınıda salı vereceklermiş heralde dışarıdan girenlere. Kontrol edince onuda yazarım

Senin bile böyleyse benim daha beterdir. Zaten emin olarak çözmedim hiçbir LYS'yi, bir şeyler yaptım. Sonucu da öyle böyle bir şey olur artık.

• bende girdim lys3 ve 4 e edebiyatta şimdi baktığım 3 yanlışım var 1 de boşum ama daha fazla da olabilir birkaç soruyu önce doğru yaptım sonra kararı değiştirdim .coğrafya 1 full coğrafya 2 de 15 soru doğru tarihte 41,75 gelecek felsefede 25 26 o sorunun cevabı krom olacaktı.Çok ayrıntı yerlereden hata yapmadım bu iyi güvenderin sınavı ne zaman olacak.
  • sınavdan önce madenlere bakcaktım.bakmayı unuttum gele gele ilk soru madenlerden geldi işe bak
  • bu töderin sonuçları ne zaman açıklanck acaba bilgisi olan varmı.?
  • Fiziği zordu ya töderin. Alacakaranlık kolay demiş.

Biyoloji basitti. Kimya da basitti. Fiziği zor geldi bana 5 dk geciktim belki de psikolojiktir.

Ygs'de 12 yanlış çıktı. 2 tane dikkatsizlik var mat'da. Sosyal 7, Türkçe 3 yanlış. Fen full.

Lys1'de de bi trigo sorusunu boş bıraktım. Bi de kombinasyonla çözülen yol sorusu yanlış kesin. Diğerlerini yaptım. Çok fazla yanlış çıkmaz heralde.

Edit: Kolay dememiş de hemen bitirdim demiş. Aynı şey sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Behram -- 28 Şubat 2010; 23:13:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:
    Senin bile böyleyse benim daha beterdir. Zaten emin olarak çözmedim hiçbir LYS'yi, bir şeyler yaptım. Sonucu da öyle böyle bir şey olur artık.

Yok hocam ya o fiziği kimse benim gibi yapamaz
    YGS de kötüydü zaten benim.Durum vahim yani anlamıs oldukArtık önümüzdeki güvender denemesine bakıcaz..

• Geometri ve Biyoloji berbat geldi.
    Matematik, Fizik, Kimya idare eder. Aslında onlar da kötü ama görmediğim bir sürü konular olduğunu düşündüğümde çok kötü değil.

YGS 1: 422.791 YGS 2: 414.301 YGS 3: 396.126
    YGS 4: 386.613 YGS 5: 418.350 YGS 6: 426.987
    MF 1: 355.042
    MF 2: 354.600
    MF 3: 350.503
    MF 4: 355.994
  • YGS sonucunu aldım bugn dersaneden.ygs2 467 puan ile 2283. olmuşum. Sınava katılım: 244244
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3S3R

YGS sonucunu aldım bugn dersaneden.ygs2 467 puan ile 2283. olmuşum. Sınava katılım: 244244

Ben 446-447 YGS-1 puanıyla 150000'lerde olurum en mükemmel olasılıkla o zaman. Durumum vahim yahu. Şu Sos-1'i 30'un üstüne çıkartsaydım, Fen-1'i 40'ta 40 yapsaydım (Yapılmayacak gibi de değildi.), Mat-1'i de 38+ yapsaydım iyi olurdu. TÖDER de, ÖZ-DE-BİR de fena. Önümüzdeki Güvender'e bakacağız artık.

Sınav sonucu sadece YGS olarak mı veriliyor şimdilik? Yarın gidip LYS kitapçıklarımı alacağım daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 2 Mart 2010; 19:43:03 >
  • ozdebır ne zaman acıklanıcak beyler 2 mart yazıyor sıtede ama hala acıklanmamıs bılgınız varsa paylasırsanız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinli

ozdebır ne zaman acıklanıcak beyler 2 mart yazıyor sıtede ama hala acıklanmamıs bılgınız varsa paylasırsanız sevınırım

ÖZ-DE-BİR'inkini en geç 8 Mart diye biliyorum.
  • 2 mart aksamı yayınlanıcak yazıo sıtede anlamadım bende neyse ılerleyen saatlerde bellı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3S3R

YGS sonucunu aldım bugn dersaneden.ygs2 467 puan ile 2283. olmuşum. Sınava katılım: 244244

O zaman bizim durum vahim İlk 100000'e girsek iyidir
  • Benim TÖDER LYS sonuçları aşırı kötü.

Matematik: 38,75 (En iyi geçen testlerden biri buydu. 4 boşum var, diye seviniyordum. Hiç ummadığım sorulardan 6 yanlış geldi. Hadi neyse, daha tüm konuları işlemediğime veriyorum bahaneyle...)

Geometri: 22 (Çok vasat. Çünkü Geo-2'ye herkes çok kolay diyor. Hiç yapılmayacak hatalar yapmışım.)

Fizik: 22,50 (6 yanlışım çıktı durduk yere; ama nerede yanlış yaptığımı da anlamıyorum.)

Kimya: 24,50 (Unuttuğum bazı organik kimya konularına ve K(ç)'ye veriyorum hadi.)

Biyoloji: 25,25 (Sınavın en saçma testiydi zaten.)

Internet'ten hesapladım. 420'lerde. Sözde mühendislik istiyordum, en düşük puanım MF-4.

YGS sonuçlarını da aldım. YGS-1'de 7820., YGS-2'de de 7699. oldum. Beklediğimden iyi. YGS-1'de, sınava girdiğim Sınav Dershanesi şubesinde (Bursa - Setbaşı) 1.'yim bu arada. İyi bari, 40 yılın birinde bir b.kta 1. olabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 3 Mart 2010; 14:13:53 >

• Ygs-5

Genel: 54015 / 244244

İl:8480 / 30731

Kurum:8 4/ 372

Cok mu kötü sizce??
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.