Şimdi Ara

Töder'e Girenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
6.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Puppey

Toderle gercek sinav yakin gelir diyenler pardon da suan kasimdayiz konu eksigi olan cok kisi var suan 130 nette olan adam ustune pek bisey koyamaz ama 100 90 nette olan cok sey koyar ustune

ygs de 130 yapıyorum ama ekstra başka bişi yapmıyorum teşekkürler.
  • Zordu!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jokerberg kullanıcısına yanıt
    Hocam dinde bilgi sorusu var mıydı? bir de matematikte problemler mi vakit kaybettirdi yoksa geneli mi?
  • Felsefe ve din kısmında 2016 ygsye özenmişler :D bilgi soruları vardı
    Matematiğin işlem soruları ortaydı ama birkaç soru vaktimi aldı , problemler işlemler açısından zordu hani 6x desem olmaz 12x desem çıkmaz tipli sorular yani kesirli sorular vardı.
    Tarih ve coğrafyada özellikle coğrafyada direk bilgi soruları vardı soruyu oku ve işaretle tarzında
    Ben eşit ağırlığım ama fen kısmında fen bilgisi istemeyen birkaç soru vardı onları işaretledim
  • Sinava daha girmeyen kisiler var sinav boyle yapilarak ciddiyetini kaybediyor arkadaslar

• Konulara girmek kişiye bağlı sonuçta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Girdim. Mezun öğrenci olarak. Bu sene ciddi anlamda çözdüğüm ilk ygs denemesiydi bayağı antrenmansız yakalandım sözeller bayağı zorladı ama sayısallar kolaydı.

Kimse bu sınava mini ygs gözüyle bakmasın. Bu sınavdan çok daha iyi ve çok daha kötü yapanlar olacaktır mutlaka (12. sınıflara söylüyorum bunu mezunlar zaten farkındadır.)

Geçen yıl töder 1'de 12k töder 2'de 9k oldum ygs 2700 geldi. Töder 2 yine nispeten daha makul bir sınavdı ama töder 1'i ygs'yi 11. sınıfta bitirmemiş herhangi bir 12. sınıfın iyi yapması imkansız zorluktaydı. Bu sene mezun konumunda olduğum için bir şey diyemeyeceğim bu konuda. Müfredata yeni eklenen fendeki konular haricinde bildiğimi yaptım işte öyle çok eksiğim vardı diyemem. Geçen yıl ise bilmediğim çok şey vardı.

Herkese sınav sürecinde başarılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uçan Köfte U kullanıcısına yanıt
    Geçen sene ne kadar sürede açıklandı hocam

• Jokerberg kullanıcısına yanıt
    Mat kac soru isaretlediniz kac bekloyorsunuz

• Uçan Köfte U kullanıcısına yanıt
    Hocam3 baya iyiymis ygs toderden kac bekliyosunuz kac k dan mezuna kaldiniz

• Matematikte problemler güzeldi biraz işlem kalabalığı vardı. Sayılar vs. Kolaydı ygs ayarında. Geometri yine ygs tarzı kolaydı. Fizik kolay kimyada ezber soruları vardı biyoloji normaldi. Sonuçlar ne zaman açıklanır bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xurkan

Matematikte problemler güzeldi biraz işlem kalabalığı vardı. Sayılar vs. Kolaydı ygs ayarında. Geometri yine ygs tarzı kolaydı. Fizik kolay kimyada ezber soruları vardı biyoloji normaldi. Sonuçlar ne zaman açıklanır bilen var mı?

Boşver sen

• revolution1907 : Valla hiç hatırlamıyorum ama töder 2 çok geç açıklanmıştı onu hatırlıyorum sadece. Töder 1'i çok beklememiştik sanki.

Sunshine4 : 10k-13k. LYS'ye zaten pek hazır değildim. Geçen yıl öylesine girdim sınavlara da YGS iyi gelince bir burukluk oluyor tabii ki. Lise hayatım boyunca ortalama altı bir öğrenci olduğumdan 12'de YGS'yi halledip mezun senesinde asıl sınava girerim diye düşünüyordum. Pek de farklı olmadı aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Köfte -- 5 Kasım 2016; 15:17:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matematik zordu , fen normaldi , türkçe ve sosyal de normaldi.130 üstü bir net bekliyorum.Bakalım :)

• Niyeyse bana da Türkçe, tarih ve din kısmı zor geldi. Matematik ve fen zor değildi ama kimya tamamen bilgi olmuş. Problemlerde de araya güzel sorular atmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jokerberg

En saçma düşünce , sırf 10 katı kişi giriyor diye 10 ile çarpılmaz , oran orantı mı bu kafanızı çalıştırın. Bu tödere zaten bilinçli öğrencilerin büyük çoğunluğu giriyor. Aslında sıralanacağın kişiler bu kişiler arasında çoğu. Hatta gerçek sınavda ne olacağı belli olmuyor daha kasım ayındayız ve sıralamalar çok oynar. Ayrıca önceki mesajlarda birisi var mesela töderde 10 k yapmış, ygs de 2.7 k :D hiç belli olmaz o işler o yüzden siz sadece hatalarınıza vs bakın yeter

Ahahahhahaha

• Ya ben matı yaptimda bi aile biletle biyere giriyodu naptiniz o soruyu

• Kardeşim biliyorum saçma oldu 130 gelir anca lafı . Fakat insan beklediginden düşük performans sergileyince üzülüyor. Herkesin hedefi ve çalışması farklı ben burda biraz gerzekce bi yorum yapmışım k.bakmayın .

• Bence mat problem disinda (sosyali bilmiyorum da) diger seyler gecen seneye baz alinarak yapilmis turkce olsun mat geo olsun zorluk derecesinden baya paraleldi ha bide dinde oyle baya baya paraleldi,onu bunu bilmiyorum da sinifta herkesin optik full bende sosyal tertemiz utancimdan optigi yirtip aticaktim da bi an verdigim parayi dusundum

• girenlerin çoğu tam tersi bilinçsiz giriyor bir dershanede dışardan girdim denemeye herkes kopya çekiyor hoca da hiçbir şey demiyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.