Şimdi Ara

Töder'de saçmaladım moralim bozuldu gaz lazım beyler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Töderde her dersten 5 yanlış yapmışım hesaplarıma göre hatta fen 6 bille olabirilir.Sorular çok basitti hepsi ama hepsi yanlış okuma yanlış işlem.Mesela matematik 100 üzeri n kaç değer alır demiş ben en büyük değeri almışım,ayakkabıcı sorusunu yanlış şıkkı işaretlemişim,kız voleybolcuları direk yüzde 40 işaretlemişim,polinom sorusunu (2x^2)^3 ü 8x^8 gibi düşünmüşüm(aptallık),öyle 4 yanlış gidiyor .
    fende ısı sığası özısı sorusu kaçmış(hadi bu olabilir),bakteri grafikli soru kaçmış yanlış görmüşüm grafiği velhasıl böyle böyle full çekebileceğim iki dersten 5er yanlış yapmak bana çok koydu.Evde ve dershanede deneme çözüyorum evdeki palmeler 140+ dışarıdaki eksen özdebir final 130+ geliyor.Töderde cidden heyecan yaptığımı hissettim bunu nasıl aşabilirim.Mezunum hedef ilk 4k tavsiyelerinizi bekliyorum

• Hocam üzüldüm ama her dersten 5 gelse bile sıralama iyi gelecektir moral bozmaya gerek yok.Rahat olmaya çalışın hepimizin yaptığı hatalar bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starixa

Hocam üzüldüm ama her dersten 5 gelse bile sıralama iyi gelecektir moral bozmaya gerek yok.Rahat olmaya çalışın hepimizin yaptığı hatalar bunlar

ya benim için önemli olan sıralama veya puan değil bildiğim halde stres yapıp yanlış yapmam.Yoksa hakkımla 1500 yapayım 10k olayım yine razıyım elimden gelen budur derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: --V--

quote:

Hocam üzüldüm ama her dersten 5 gelse bile sıralama iyi gelecektir moral bozmaya gerek yok.Rahat olmaya çalışın hepimizin yaptığı hatalar bunlar

ya benim için önemli olan sıralama veya puan değil bildiğim halde stres yapıp yanlış yapmam.Yoksa hakkımla 1500 yapayım 10k olayım yine razıyım elimden gelen budur derim

Hocam dikkatsizlik yapmayan yok emin ol sen biraz fazla yapmışsın bu sınav,bol denemeyle baya azalıyor dikkat hataları tek yapabileceğin deneme çözmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallaha bu diyeceklerim seni ne kadar teselli eder bilmiyorum ama ben de fizikten o devre sorusunu kılcallık sorsunu dikkatsizlikten yapamadım mattan hızlı yapayım diye 2-3 soru kaçtı ki 34 tane işaretlemiştim böyle böyle gidiyor inşallah ygs de dikkatsizlik yapmayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlvarezBalanta

quote:

Orijinalden alıntı: --V--

quote:

Hocam dikkatsizlik yapmayan yok emin ol sen biraz fazla yapmışsın bu sınav,bol denemeyle baya azalıyor dikkat hataları tek yapabileceğin deneme çözmek

Doğrudur.belki size saçma gelebilir ama aslında beni üzen olay benim genelde her bulunduğum yerde birinci olmam(ilkokul-ortaokul) lisede tahtı devrettik ve bir daha geçemedim bu sene diyarbakırın bi ilçesindeki dershaneye gidiyorum orada birinci olurum artık sanıyodum ama ilk töder haricinde hiç birinci olamadım(ilk 10 hep).Geçen sene takmazdım böyle şeyleri ama bu sene çalışıp emeğimin karşılığını alamayınca moralim ister istemez bozuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaskeliMaestro

Vallaha bu diyeceklerim seni ne kadar teselli eder bilmiyorum ama ben de fizikten o devre sorusunu kılcallık sorsunu dikkatsizlikten yapamadım mattan hızlı yapayım diye 2-3 soru kaçtı ki 34 tane işaretlemiştim böyle böyle gidiyor inşallah ygs de dikkatsizlik yapmayız

İnşallah kardeşim allah emeğimizin karşılığını versin yeter
  • Bir önceki cevabını da okudum da şimdi ben de hayatım da hiç 1. olamadım 3 oldum 2 oldum 10 oldum ama 1. lik hiç nasip olmadı Sen +130 yapıyormuşsun ben daha +130 u göremedim 100-110 arası gidip geliyor.
    Şuan bile bir arkadaşım birinci ve hep onu övüyorlar hep 2.ler hatırlanmaz derler ya ben de o durumdayım :) Ben de senin gibi çok çalıştığımı düşünüyorum ama bir yerlerde bir şey eksik gibi düşünüyorum sanırım o da sabır. Sınava kadar sabredersek sınavda umduğumuzu alırız moralini bozup 1 deneme için 15 gününü heba etme
  • MaskeliMaestro M kullanıcısına yanıt
    moral bozukuluğum uzun sürmez büyük ihtimalle sen özele gel bi konuşalım seni de 130 üstüne çıkaralım.Heba etmiyorum zamanımı şu an umut öncülle ygsyi tekrar ediyorum
  • Sağlık olsun

• --V-- kullanıcısına yanıt
    Hocam dbakırda hangi dersaneye gidiyorsunuz

• Kardeşim sebebini bilmiyorum ama bende de bu aralar bir sıkıntı var. Havaların ısınmasından mı, sürekli sınavlara girmekten bunalmak mı bilemiyorum ama son 1-2 haftadır bir düşüş var bende de. Aralık, ocak hep 145 civarı gittim. Kimi zaman 150'leri bile gördüm ama 1-2 haftadır 140 civarında seyrediyorum. Sınavlarda Türkçe ve matematiği çözdükten sonra bir uyku basıyor beni. Fen ve sosyali sırf sınav bitsin de gidip yatayım diyerek çözüyorum. İnşallah üstesinden geliriz bunun, iki hafta sonra sınav var çünkü. Ama nasıl derman bulacağımı da bilmiyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bager1222

Hocam dbakırda hangi dersaneye gidiyorsunuz

bager baran sen misin :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.