Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

toca race drıver 2 yı nasıl bılırsınız

5
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Taşınabilir Oyun Konsolları >> Sony PSP >> toca race drıver 2 yı nasıl bılırsınız
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5245 Mesaj
    bu oyunu oynayanlara soruyorum oyunun kontrollerı nasıl aracaların tepkılerı grafıklerı falan bunları bana cevaplarsanız cok sevınırım

|
    |
    o oyunun umd'si wardı bi ara grafikler cok iyi kaza modellemesi gördüklerimin en iyisi bilgisayarda falan oynadıysan aynısı ztn.alıcaksan al derim.ayrıca kontrollar cok gercekci öle frene basdıgında drank die durmuo
    |
    |
    |
    |
    TocaRaceDriver3 kesinlikle daha iyi...
    |
    |
    Ryzen1700X, ASUS X370Pro, 16GB Corsair2400Mhz Ram, GTX1060 6Gb Graphics, 2x250GB EVO 850 SSD Raid0, Samsung BX2350 led, Logitech Z5500 5 1 Digital, Momo Wheel, ThermalTake 650WToughPower, Armor Case...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Yaw bende 3 çalışmıyo işin içinden çıkamadım tüm kabloları sökmeme rağrem orjinal disk diyim duruyo salak?? heralde toca 2 alcam başka çaresi yok
    |
    |
    Boxx Tech Apexx 4 / Dual Xeon E5-2630v3 16 Core 32 Thread / Water Cooling / Supermicro X10DAi / 32gb ddr4 2133mhz ecc / Nvidia Quadro K5200 / 240gb ssd intel 730 extreme / SeaSonic X-1250W Gold / Philips 288p 4K
  • Yarbay
    5245 Mesaj
    hadı ya tocaracedrıver3 cıktımı ama once 2 oynamak lazım
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Masal
Mobilya Takımları
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,436
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.