Şimdi Ara

##### TOBB ETÜ DONANIMHABER ÖĞRENCİ TOPLULUĞU ##### (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.094
Cevap
26
Favori
67.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim .tobbun bilgisayar mühendisliğinin zor olduğunu duymuştum zaten ama iyi bir gelecek isteyen birisinin yatarak üniversite okuması gibi bir durum söz konusu olmuyor zaten.Yarın sonuçlar açıklanacak ona göre tekrar durum değerlendirmesi yapacağım .tobbda bir yıl üç dönemden oluşuyormuş sanırım bunun zorlukları var mı siz alışabildiniz mi gerçekten ağır bir temposu var mı okulun ?
  • SAHİPKIRAN1 S kullanıcısına yanıt
    Umarım iyi bir sonuç alırsın.

Evet bir yıl üç dönemden oluşuyor. Şu an dersler yeni bitti final dönemindeyiz mesela. Bütünlemelere kalırsan Ağustos'un 15'ine kadar devam etme durumu var sınavlarının. Eylül başına okul açılıyor tekrardan.

İlk sene bi noluyor ayağına zorlansamda alışıyor sonrasında insan. Dediğin gibi üniversiteye gelme amacına bakıyor. Yatmaya gelen adam her gün ayrı çile çekiyor. Okumaya gelen ise en azından duruma hızlı adapte olabiliyor. Bence gayet yoğun bir tempo mevcut, ama ben hoşlanıyorum :)
  • tercih etme ettirme.!

tobb etü pişmanlıktır.
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    yabancı dil nasıl 10/10. 500 puanla hazırlık geçiyorsun ki bu intermediate seviyesine denk ve sonrasında derslerinde türkçe.
    Yetersiz.
  • Açıkçası İngilizce sınavlarına çalışmış bir insan değilim, o yüzden sınav konusunda bilgim sınırlı ancak okulu en azından orta-üst seviyede bir Ingilizce bilmeden bitirmen imkansız. Hazırlığı geçtikten sonra bölümde 4 adet Ingilizce ders alıyorsun 4 farklı dönemde. Her biri farklı bir alanda geliştiriyor ve ''yetersiz'' seviyede Ingilizce sahibi bir insan bu derslerden geçemez.
    sana göre yeterli olabilir..
  • Mezun olan herkes 110 toefl almalı dimi kardeş kusura bakma benim hatam.

Insta'da itiraf sayfasına saydıran çöp tayfadansın belli ki lol.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    instagram kullanmıyorum
  • bu arada ben tobb etüden memnunum. ama ingilizce eğitimi yetersiz
  • Tıp okuyan varsa bilgi verebilir mi acaba? Önerir misiniz? Dersler çoğunluk teorik mi pratik mi? Mezun olurken TUS için yeteri donanıma sahip oluyor mu öğrenciler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu okulun internetine pc ile nasıl bağlanıyoruz?

• Tanura kullanıcısına yanıt
    Kablolu veya kablosuz baglanabilirsin. Kablosuz şifresi tobb1234

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamGod

Kablolu veya kablosuz baglanabilirsin. Kablosuz şifresi tobb1234
    Hocam mobilde bağlandım sıkıntı yok kablosuza, fakat pc'de trafik hatası alıyorum aynı bağlantıda.
    eduroam yada etunet'e de bağlanamadım kullanıcı adı ve şifremle.
  • merhaba,tobb da çap yapmanın zor olduğunu okudum ancak merakımı gidermek adına her bölümden öğrenci her bölümde çap yapabiliyor mu?mesela bigisayar mühendisliğindeki psikoloji bölümünde yapmasına izin var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrttttttt -- 21 Eylül 2019; 22:4:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrttttttt

merhaba,tobb da çap yapmanın zor olduğunu okudum ancak merakımı gidermek adına her bölümden öğrenci her bölümde çap yapabiliyor mu?mesela bigisayar mühendisliğindeki psikoloji bölümünde yapmasına izin var mıdır?
    Bölümlerin kendi inisiyatifleri oluyor. Sonuçta ilk olarak bölümün sonra fakültenin kabul etmesi gerekiyor. Edebiyatta okuyup Bilgisayar Mühendisliği'nden yandal yapan var bir arkadaşım. Ama kabul ettirene kadar biraz acı çekti.
  • TOBB ETÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümüne yüksek lisans için başvurdum. Bilim Sınavı yapılıyormuş. Bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilirlerse çok mutlu olurum.
  • Arkadaslar selam yarın toefl ibt sınavıma katılacagım üniveristede otopark var mı

• Korona Türkiye’deki eğitim sistemini bir çok kurum hazırlıksız olduğundan çok derinden etkiledi. Tobb’un bu konudaki durumuyla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Bir takım yanlış yönetimler oldu. Bunu öğrenciler hissetmese bile en çok asistanlar etkilendi. Teknoloji merkezine girmekte büyük zorluk çekiyoruz veya giremiyoruz. Ancak bu kadar hazırlanması güç bir durum için bence çok hızlı adımlar attılar. Uzaktan eğitim sistemi beklediğimden daha iyi oldu. Bazı hocalar güvenlik önlemlerini abarttı, bazıları fazla gevşek tuttu. Ama günün sonunda bu kadar sıra dışı koşulları iyi bir şekilde yönetebildiler bence.
  • İlk Tobb Telc Almanca sınavı ne zaman olacak bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.