Şimdi Ara

TMO yağ 129 tl şeker 42 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
4.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ataşehir küçükbakkalköy de millet yavaş yavas almaya başladı, duydukça geliyorlar..

5 lt yağ 129 tl

5 kg şeker 42 tl

Herkese birar tane veriyorlar..

Epey stok var.

Buralarda olan alabilir veya başka TMO mağazalarında da vardır..

Yaşasın Başkanlık Sistemi 🙏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• az önce tarım kredi markete uğradım yeni kamyon gelmiş boşaltıyorlardı, ayçiçek yağı 129 TL dedi çalışan şekerde var arabada indiriyoruz dedi hangisi diye sormadım ama muhtemelen forumda çokça bahsi geçen 42 liralık 5 kg türk şekerdir.

ben izmir tulumu aldım 400 gr 16,10 TL başkada bir şey almadım, diğer ürünlerin fiyatları hem piyasadan yüksek hemde kalite çok çok kötü, insanlarda yalandan "organik" imajı oluşturuyorlar ama uzaktan yakından alakası yok.

markette dolaşan vatandaş gergin çalışanlar gergin tuhaf bir kaos ortamı var insanda geriliyor sanki kavga çıkacak gibi herkes sürekli bir şeylere söyleniyor, vatandaş bu fiyatlara sebep olanlara laf edemiyor çalışanlara sarmaya çalışıyor, çalışanlar sanki ekonomiyi çalıştıkları market ayakta tutuyor gibi sürekli bir savunma halindeler, komik bir Türkiye simülasyonu var tarım kredi marketlerde, kaos ortamını sevenler uğrayıp günlük dozajını alabilir akşam 21.00 kadar açıklarmış
  • Manda yoğurdu isteriz

• Allah daha kötü etsin, üzülenin. Eliniz kırılsın ama o ayrı

• Bir eksik kalan tüp kuyruğu kaldı ha gayret ona da yakında ulaşırız.

• BallıBey kullanıcısına yanıt

Her gece yiyok

• Tiglat Pileser kullanıcısına yanıt

Amen

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Doğalgaz azalır yakında o da başlar

• Medine hurması fırsatı bulursanız yeşillendirir misiniz hocam tarifte eksiğim tek bu kaldı

• TMO yağ 129 tl şeker 42 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 29 Mart 2022; 16:56:15 >
  • BallıBey kullanıcısına yanıt

46.000 (Kırk altı bin TL) rakı balık isteriz.

• Kestane balı yok mu uygun fiyata? Bizim neyimiz eksik, biz de yiyelim kestane balı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    TMO yağ 129 tl şeker 42 tl
    TMO yağ 129 tl şeker 42 tlhttps://www.balparmak.com.tr/
    Kestane Balı - 460 gr Kavanoz | Balparmak
    https://www.balparmak.com.tr/kestane-bali-460-g

149 TL ama istersen rakı balık yap 46.000 TL

• De Grado kullanıcısına yanıt
    ejder meyvesi isteriz. aktüel ürünlere de hermes markalı çanta (50.000 $)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • getirde bile bu fiyat eve kadar getiriyor.tmo tarımkredi vs bunlar 3 harfli marketleri mumla aratır

• az önce tarım kredi markete uğradım yeni kamyon gelmiş boşaltıyorlardı, ayçiçek yağı 129 TL dedi çalışan şekerde var arabada indiriyoruz dedi hangisi diye sormadım ama muhtemelen forumda çokça bahsi geçen 42 liralık 5 kg türk şekerdir.

ben izmir tulumu aldım 400 gr 16,10 TL başkada bir şey almadım, diğer ürünlerin fiyatları hem piyasadan yüksek hemde kalite çok çok kötü, insanlarda yalandan "organik" imajı oluşturuyorlar ama uzaktan yakından alakası yok.

markette dolaşan vatandaş gergin çalışanlar gergin tuhaf bir kaos ortamı var insanda geriliyor sanki kavga çıkacak gibi herkes sürekli bir şeylere söyleniyor, vatandaş bu fiyatlara sebep olanlara laf edemiyor çalışanlara sarmaya çalışıyor, çalışanlar sanki ekonomiyi çalıştıkları market ayakta tutuyor gibi sürekli bir savunma halindeler, komik bir Türkiye simülasyonu var tarım kredi marketlerde, kaos ortamını sevenler uğrayıp günlük dozajını alabilir akşam 21.00 kadar açıklarmış

• TMO yağ 129 tl şeker 42 tl 

• newrophat kullanıcısına yanıt

Ben de bunu anlatmaya çalışıyorum farklı konularda: bu millet iktidarı protesto etmeye korkuyor. Bu yüzden de Tüm haykırışları ve isyanları içine atıyor ve biriktiriyor ve nerde boşalıp patlayacağı da belli olmuyor; o yüzden en ufak münakaşalar kavga veya cinayetle bitiyor

• dekareme kullanıcısına yanıt

yazdım yazdım sildim hocam çok şey var söylenecek ama inan değmez, 95 sene önce yazılan herkesin ezbere bildiği Atatürk'ün gençliğe hitabesinde her şey tek tek anlatılmış, bu ekonomik kriz ortamına 1 günde gelmedik bu millet bile isteye hemde defalarca kendi kaderini tayin etti şimdi kendi hatalarının bedellerini başkalarından çıkarmaya çalışıyorlar sadece.

• trapezounta_ kullanıcısına yanıt

Çakmasını bile alamazlar ama destekliyorlar. Hüloooğğ!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.