Şimdi Ara

Tmde kaç k'da kaç mfci vardır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    40k
    60k
    80k
    100k
    Olmak üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thomas Müller -- 15 Ağustos 2018; 19:47:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum yarı yarıya nerdeyse en az oda 100k TM sıralamasında en aşağı 60k TM vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklanınca göreceğiz. Eski sınav gibi değil bu. Her türlü sonuca hazırlıklı olun

• up
  • 20k - 4-5k
    40k- 15-16k
    60k - 23-25k
    80k 37-38k
    100k - 40k
  • valla kafayı yedirirsiniz lan siz adama:)) önce bi mfciler çıksın abi, milletin kafasını bulandırmayın.sizin olayla bizim olayın zerre alakası yok. simdi konuya geçelim.

iki olay var.. bir puan türleri iki mfciler. kimsenin şeyinde değil puan türleri farkındayım:) tm1 ile tm3 arasında zaman zaman dağlar oluyordu mesela.. sayısalda bu olay öyle dağlar değil, eski bi mfci olarak gördüm. o yüzden bizim olay burda da başka. tm1 sıralamalarında olumlu değişimler olurr, çünkü tm1 genelde en düşük olan sıra olurdu. tm3 çok değişmez diye düşünüyorum çünkü o en yüksek puandi hep.

mfci olayı zaten herkes bi şeyler dedi.. 20binde 10bin mfci var, belgelerden falan gördüm. ama şu nokta önemli bakın, bunların bi kısmı zaten gecen sene de vardı. yani 20k olan biri 10k değil. puan türü olayıyla 13-14bin olur. mabadimdan sikmiyorum birileri gibi:) eyvallah kötüye hazırlayın kendinizi, mesela tm3 için bu kadar iyimser olmayın. ama ea sıralamaları fena dağılacak bu sene.

• 100k ile 65k lık yer tercih ettim gelme ihtimali nedir? Umutlanmama değer mi ben hiç umutlanmıyordum ama bu konu biraz umutlandırdı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.