Şimdi Ara

Tm3 toplam puan pbg 428. Hukuk gelir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Edb47,5 Coğ 16,5 Mat 23 Geo 9 Okul puanı 85
    Parlak gelecek:428
    Puanza 428 - 16k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• g

• En düşük yerler olur

• Devlet olsunda. Ama sıralamalrın çok geri gideceği kanısındayım:(

• 25k civarı gelir

• aynı puana sahibiz ben fazla kotumserım yanı oyle denılıyor ama ben ataturk iö suphelıı bakıyorum
  • Benim ygs 62k lyslerimizde az çok benzer,1-2 net var aramızda. Diploma notumda 85 ama puanım 427 geliyor.

• sen kotumser degılsın aga paronayaksın kronik derecede :D olum 4 gündür 24 saat ınsan sıralama sorar mı la D:
  • Sınırdasın.Bıçak sırtı.Ama gelecektir.Gelme ihtimali (erzurum,erzincan) kazanamama ihtimalinden çok daha yüksek.

• kolombiya K kullanıcısına yanıt
    Ama kalbi mi kırıyorsunuz hocam 😂bi sıralama anketim var bir ataturk iö birde sıralama tahmın edenlere yazıyorum varsa bir yanlışım düzeltin .

• yok canımın içi şakasına takılıyomda :D la dıyorum işte bu sıralama işini tm3de benden ıyı bılen adam yok turkıyede bulamazsın kralını getırsende :D senın yerleştirme puanına 18den başlar 23 24 bin max orda bıter :D üstü gelırse ustune gelen her sıralama =1tlden verıcem söz :D
  • kolombiya K kullanıcısına yanıt
    Hocam obp cok korkutuyor 5 binden kotu atar mı ya neyse tamam sormadın sayın hocam beb iyice kotuye sarıyom 😂😂😂

• Bıçak sırtı öyle mi yani senn şunu diyorsun 391 le alan üniversiteye ucu ucuna girer şunu karıştırıyorsunuz geçen sene tm2 den tm3 e geçmesinden ötürü ve hatri sayılır üniversitelerin kontenjan dususunden dolayı puanlar yükseldi bu sene kontenjan dususu yok bu sene sadece sınav kolaylığı etki edecek felaket tellallığina gerek yok Erzurum iö nunde alacağı puanı 405 410 falan diyorum bu lanet üniversiteler 50 puan mi artacak hiçbir sene bu kadar bir artış olmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MariJuann -- 3 Temmuz 2016; 2:41:37 >
  • la işte en kotu 2010 daha kotusu gelmeyecek şu forumdakı 100 kişinin sonucuna bakıp nasıl 50 puan artacak dıyolar şaşıyorum ya nolcak anasını erzurum hukuk 450yle mı alcak şakamısınız ya :D :D
  • hocam sen bana bı ygs puanını yaz ygs 4 ve 5 bide lys netlerını bıde obpni yaz ben sana 500 sıra yanılma payıyla vercem sıralamanı sdsd :D
  • 391 en az 415 olacak diyorum.

• Puanlar fazla sıralar kötü gelecek.

• En az 415 birde en fazlası ne imiş

• biraz daha abart
  • deniiz123 kullanıcısına yanıt
    Hocam abartmıyorum sonuçlar açıklandığında bana hak vereceksiniz.391 417civarına eşitliklenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winner21 -- 3 Temmuz 2016; 12:16:44 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.