Şimdi Ara

(TM3)TERCİH SONUÇLARI (20-24 temmuz düşünüyorum) İLE TAHMİNLER KARŞILAŞTIRILACAKTIR. YORUM YAPANLARI BEKLERİZ. (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
906
Cevap
7
Favori
12.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EmekliKomiser

Hocam ikincisi kesin de :) birinci hakkında ne desem bilemedim yani o bölümün önünde kontenjan artışı yoksa olmaz birincisi.

anladim teşekkür ediyorum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli değil.

• tm3 sıralamam 26.441

yalova hukuk
    çukurova
    sakarya
    inönü
    süleyman demirel
    kırıkkale
    afyon sence hangisi gelir hocam ?
  • tylnaksgn T kullanıcısına yanıt
    Yalova çok çok yüksek ihtimal.Gelir bence.Yer yerinden oynasa sonrakine girersin anca.

• EmekliKomiser E kullanıcısına yanıt
    Ben de 23.092 sıralamayla 22.300deki yıldırım psikolojiye girebilir miyim acaba

• hocam 15449 sıralamam. marmara iö gelir mi? çok istiyorum gerçekten. 50 kişilik kontenjan artışı var bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iühukukisteyengenc -- 20 Temmuz 2015; 20:50:17 >
  • TT00 T kullanıcısına yanıt
    Psikoloji kontenjan olarak arttı zaten.Sıralamaların ilerlemesi gibi bir öngörü yok bu sene.Gelir büyük ihtimal hocam.Başarılar...

• iühukukisteyengenc İ kullanıcısına yanıt
    50 arttırdı ama önündeki ünv ler azalttığı için yine de en fazla etkilenenlerden birisi olacak.Benimde sıralamam 13.950 inşallah gelir diyorum marmara iö ye.Benim şahsi düşüncem 2.000-2.500 arası oynayacağıdır.Sürprizlere açığız tabiiki.Ama gelmez gibi duruyor hocam maalesef :( .

• Marmara iö için çok yararlı bilgiler buyrun arkadaşlar >>>>http://www.parlakbirgelecek.com/tr/programlar/107230027-marmara-universitesi-hukuk

• Up

• Hocam ben şöyle bir tahminde bulundum kendi kendime.Tabloya göre son giren 2014 te 16.600 ilk giren ise 13.600 civarı olmuş.Yani aralarında 3.000 kişilik bir fark olmuş.Kontenjan 3.000 kişilik bir sıralama alanıyla dolmuş yani.E bu senede tm3 çok etkilemeyecek demiştim.Bir tek kontenjan etkiler demiştim.Bu senede 2.000 kişilik bir alana sığsa marmara iö hukuk kontenjanı bu da demek oluyorki kendi sıralamanızın 2.000 önündeki adam girerse sizde girersiniz.Yani benim sıralamam 13.950 11.950 sıralaması olan adam girebilirse ki bence girer benimde girmem lazım.Çok düşündüm yazmak için ama hatalı düşünmüşte olabilirim.Aklınıza yatmadıysa düzeltin arkadaşlar...

• +1
  • UP
  • UP
  • Up

• Bende bi tahmin yapayım sıralamalar bence 2k geriler

Hocam tm3 16761
    Marmara hukuk 2.öğretim
    İstanbul ticaret hukuk
    Fsmvü hukuk
    Kocaeli hukuk
    Hangisi gelir sizce bi fikir verirseniz swvinirim

• resistbilal13458 R kullanıcısına yanıt
    Hocam kocaeli her halükarda bir kere haberin olsun.Fsm için net söyleyemiyorum ama %70 olur gibi.Diğerleri gelmez bence.Ama bakarsın hesapta olmayan işler olur gelir sonra gelmez dedin geldi deme :).Görünen bu şimdilik başarılar...

Eyvallah hocam sağolasın,

• up
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.