Şimdi Ara

(TM3)TERCİH SONUÇLARI (20-24 temmuz düşünüyorum) İLE TAHMİNLER KARŞILAŞTIRILACAKTIR. YORUM YAPANLARI BEKLERİZ. (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
906
Cevap
7
Favori
12.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tercih sonuçları geçen sene son tercih gününden sonra 6. gün açıklanmış.Yani 22 temuza kadar yolu var arkadaşlar.Sürprizlere açığız tabiiki ama geçen seneye göre 2 gün tolerans olsa 20-24 temmuz arası belli olur diye düşünüyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 37 bin sıralamaya atatürk iö gelme şansı yok değil mi :(
  • borni101 B kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam :(

• Bence çarşamba günü açıklanır. Çünkü bayramdan sonra başlasalar falan filan..

Bu arada 28-35k sıralaması olanlar pm atabilir mi?
  • fsm yüzde 50 yazdım 2. tercihime sıralamam 37 bin.. iyi mi ettim kötü mü ettim bilemedim... yaşım 26. çok çalışmadan girdim bu sene sıralama böyle oldu, yaş da geçmesin bir sene bir senedir diyerekten yazdım yüzde 50... sonra beni aldı bir pişmanlık... belki derslere falan başlayınca düzelirim ama şu an pişmanlık duygusu hakim bende... ne diyorsunuz, her türlü yoruma açığım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedimseniygs

bir market fistigin yaninda findik satmaya basladi diye kimse gidip findiga yonelmez. madem pdr yazcaklar hukuka kayacak, onceki yillardaki yuksek puanli psikoloji-pdrlerde okuyanlar da hukuk yazardi ama yazmamislar. talep meselesi bu.

Okurken yöneldim sen nediyorsun

• Foruma bakınca herkes hukuk yazmış. Ülke genelinde de durum buysa hukuk bu sene tavan yapar. Sonuçlara bakma hevesim bile kalmadı...

• Tm-3 137 tm-1: 190

1-Galatasaray hukuk
    2-Koc Hukuk(tam burslu)
    3-bogazici iktisat
    4-dokuz eylul iktisat

• quote:

Orijinalden alıntı: Adjor

Foruma bakınca herkes hukuk yazmış. Ülke genelinde de durum buysa hukuk bu sene tavan yapar. Sonuçlara bakma hevesim bile kalmadı...

Bu forumda herkes derece yapıyor az bile.
  • borni101 B kullanıcısına yanıt
    Yapacak bir şey yok hocam.Girersin bence ama yatay geçiş olanaklarını bilmiyorum bir araştır.Yeniden hazırlan diyeceğim yaşım ilerledi diyorsun.Yada son dönemlerde şu yapılıyor.Dandik ünv de olsa gidiyor millet ilk sene hem okulunu okuyor hem sınava hazırlanıyor.Kazanırsa daha iyi hukuk okulu bırakıp transkriptini alıyor ve kazandığı yerde derslerini saydırıp diğer ünv den devam edebiliyor.Bir araştır bunlar benim duyduklarım.

• sıralamam 67907 mf4.esogu makine 62300 ile kapatmış.Tercihimde onu başa yazdım sizce gelebilme ihtimali var mıdır ?
  • Tavuklumakarna T kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aşağı yukarı böyle düşünüyorum.Hanş diyorlar ya tm3 e geçti daha fazla kişi tercih edecek diye sıralamaların düşmesinde bu da etkili olacak falan diye.Böyle düşünen arkadaşlara soruyorum.Geçen sene tm2 de hangi bölüm vardı da millet hukuk seçmedi? Neden bu sene bu kadar seçecekler? Hatta bu sene hukuka tercih edilen bölümler var pdr-psikoloji.Bence etkileyen tek şey kontenjan.

• kral1515 K kullanıcısına yanıt
    Hocam gs en kötü koçun gelmesi gerek.Ama derece olduğun için sıralamayı özel senelik talepler oynatabilir.Ama tebrik ederim seni çok iyi yapmışsın.

• Empty Words. kullanıcısına yanıt
    Hocam mf durumlarını araştırmadım ama aynı bölümün senin yazacağın ünv den daha iyi ünv lerin kontenjan durumlarına bak az çok fikir olur.Başarılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmekliKomiser

Hocam gs en kötü koçun gelmesi gerek.Ama derece olduğun için sıralamayı özel senelik talepler oynatabilir.Ama tebrik ederim seni çok iyi yapmışsın.

çok sağol çok teşekkür ederim. bakalım ben de senin düşündüğün gibi düşünüyorum ama hiç sorun değil boğaziçi iktisat hep aklımdaydı
  • Up

• ben 122bindeyim tercih ettiğim yer 106 bin gelmez mi ? bir de 140binle kapatan bi yeri tercih ettim

• 10k dayım,ist hukuk ve ist hukuk iö yü üst üste yazdım gelir elbet biri ?
  • Hocam ikincisi kesin de :) birinci hakkında ne desem bilemedim yani o bölümün önünde kontenjan artışı yoksa olmaz birincisi.

• Moneydist M kullanıcısına yanıt
    Birincisi olmaz hocam o kesin de ikinci okur gibi çünkü 4.000 oynamaz bence.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.