Şimdi Ara

tm3 12 bin için durumum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fem 9 lu yeni çıkan 2016 1.sini çözdüm.71.25 net türkçe 30 sos 27.50 mat 13.75 geldi.1saat 40 dakikada çözdüm.lysde mat trigo bitti.lys edb cumhuriyet kaldı.lys de bu 1 ay kala baya ilerlemeyi düşünüyorum.işte 71 neti puanzaya yazdım 80 bin gösteriyor.hedefimde ygs de 70-80 binler.lys m iyi.lysde hedef 70 binlen.doğrumu sizce bu yol?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanyildirim21 -- 11 Şubat 2016; 12:03:58 >

• Yas de ilk 100 k girdiğin sürece umudun var , kuvvetli şekilde hemde ama bence o netlerle kıyaslama ya sınav anı belki çok daha fazla yapacaksın veya batadabilirsin , en iyisi ygs eksik konularına yönel o mat neti ne öyle , git bir bölüm denmesi bitir 20 ye yükselsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkanyildirim21 F kullanıcısına yanıt
    Bir deneme için yorum yapmamız zor elbette, yapsak bile tutarlı olmayabilir. Eğer her gün deneme çözmeye başlamadıysan bugünden itibaren başla ve 5-6 deneme sonra o denemelerin ortalamasını baz al performans değerlendirmesi için.
  • furkanyildirim21 F kullanıcısına yanıt
    Fem9lu basit bi deneme ama lysye guveniyorsan hâla umut var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ygs çok kötü gelirse tm3 20 bin yapmam lazım en kötü.
  • Benimde hedefim ve netlerim tamamen aynı. İnşaallah kazanırız.
  • İlk olarak anlamadigim şey sen denemeyi niye 100 dakika da çözdün ygs süresi 160 dakika 9 lu da yaptığın netlerinin ortalamasından 10 net çıkar öyle gelir ygs büyük ihtimalle ben ilk denemede 100 net yapmıştım 8 tanesi fen olmak üzere
  • Durumlar ayni benimde hedef tm3 20k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.