Şimdi Ara

TM'LER SAKIN MORAL BOZMAYIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LYS 1 ile ilgili fikrim tatlı-sert olduğuydu.Ayrıca takip ediyorsanız çoğu kişiyi bazı yerlerde fazlasıyla zorlamış. Yani ''bir tek ben yapamadım'' durumu yok.

Geçen seneden hadi bir tık belki kolaydı ama geçen sene de hatırlarsanız sıralamalar düştüğü gibi Mat 2 netlerinde yığılmalar vardı. Her şey ama her şey

edebiyata kalmıştı.İnanın bu sene de öyle olacak.Kaldı ki son 2 senenin edebiyat soruları gayet yapılabilir düzeyde.Coğrafya'yla da Geometri'yi fazlasıyla (

Özellikle TM 2 ve Tm3 için söylüyorum ) telafi edeceksiniz zaten. O yüzden o tatlı canlarınızı sıkmayın , hemen bugün çalışmanıza başlayın. İnanın çok şey

değişecek. Bunu üniversiteyi 2 sene sonra bırakıp bu sene hazırlanan bir arkadaşınız olarak söylüyorum.

• ygsde aynısını diyorum sosyal zordu lys ile telafi edicez diyordum lys1 de kırdı geçirdi denelerde 42-43 işaretlerken bugün 30 tane anca işaretleyebildim mat1 kısmı fazla kastı yarım saat geçmişti ben 22.sorudaydm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak1alkan

ygsde aynısını diyorum sosyal zordu lys ile telafi edicez diyordum lys1 de kırdı geçirdi denelerde 42-43 işaretlerken bugün 30 tane anca işaretleyebildim mat1 kısmı fazla kastı yarım saat geçmişti ben 22.sorudaydm

Bende o kadar isaretliyodum bu sinav 50mi isaretledim sanki

• quote:

ygsde aynısını diyorum sosyal zordu lys ile telafi edicez diyordum lys1 de kırdı geçirdi denelerde 42-43 işaretlerken bugün 30 tane anca işaretleyebildim mat1 kısmı fazla kastı yarım saat geçmişti ben 22.sorudaydm

Tek değilsin. Herkes isteneni veremedi kendince. O yüzden sıkma bence canını.
  • quote:

Aynen Tm leri ygs de bitirdiler ozellikle sosyalde
    Umarim lys 3 de destek verirler tm lere ama korkuyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.