Şimdi Ara

TM'ler konuya !! Lys kitaplarını diziyoruz.[ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
8
Favori
1.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam orada hukuk kampüsü mü var buna benzer bir şey vardı sanki
  • MariJuann M kullanıcısına yanıt
    Tm3ten tercih yapicam ben de hedef bogazici psikoloji, hadi bakalim insallah olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edebiyat uzmanı

hocam orada hukuk kampüsü mü var buna benzer bir şey vardı sanki

Hocam çok detaylı bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemiyorum ama binası çok şirin bir yer bilmiyorum ben çok beğendim Türkiye ortalamasının çok üstünde bir yer olduğunu düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: takanze

Tm3ten tercih yapicam ben de hedef bogazici psikoloji, hadi bakalim insallah olur

Netlerin nasıl kardeşim

• bilfen lys matematik soru bankası

bu kitapta iyidir
  • MariJuann M kullanıcısına yanıt
    Valla cok degisken oluyor, gunume gore. Turkcenin 40 oldugu da oluyor 28 oldugu da. Matematik 30un altina dusmedi cok sukur. Sosyal de yine degisiyor denemeye gore. Fen de zaman kalirsa yapiyorum yorum sorularini, ayrica fene calismadim. Insallah sinavda sureden artiririm da biraz fen yapabilirim lys matematikte kendime guveniyorum, edebiyati zaten calisan yapiyor hayirlisi olsun

• takanze kullanıcısına yanıt
    boun felsefeden psikolojiye geçiş imkanı var mıdır hocam
  • Pek bilgim yok sadece cift ana dal programi ile felsefe ve psikoloji okuyabiliyorsun onu biliyorum ama bakarim bi internetten

• takanze kullanıcısına yanıt
    İyi olur hocam . ben de boun psikoloji istiyorum ama zor gibi şu an . Boun da okumak isterdim açıkcası ama kısmet değilmiş :)
  • Edebiyat Çap,Endemik,Güvender,Yayın Denizi,Limit,Anka ama en önemlisi ve hicbir yerde bulunamayacak sevgili hocamın notları 52 net garantilerim o notlarla her sene 20 den fazla soru tutturabiliyo kadın sonunda hocam cemaatçi misiniz sorularına felan maruz kalıyo :D

• http://tanitim.boun.edu.tr/ic_dis_transfer_kosullari surasi uzun geldi okuyamadim ama..
    Anladigim kadariyla ayni fakulteden olursa olabiliyormus gecisler, bir de ortak derslerinin olmasi lazim. Not ortalamasi ve ingilizce duzeyinin de seviyenin ustunde olmasi gerekiyormus.

Ayrica hedeflerden vazgecme sakin, bak ben her sorana hedefim istanbul psikoloji diyordum icimde boun yatmasina ragmen. Sonra rehberlik hocamiz dedi olur mu oyle sey, gel sana odtu hedefi koyalim. Oyle oyle derken neden odtu olsun da boun olmasin diye dusundum. Kendimi kisitlamanin geregi yok, imkansiz kucuk adamlar icin verilen buyuk bir soz; baskalarini senden ustun tutan hiçbir koşul yok; herkes aynı bilgileri ogreniyor, aynı kaynaklar ile calisiyor. Strese girmeyen, kendine güvenen kazanıyor diye düşünmekteyim

• Masterkan kullanıcısına yanıt
    Hocam bilfen nasıl siz cozuyirsumuz galiba ben mezun sayısal im dersane de gitmiyorum tek başına halledilir Mi acaba temelim sağlam sayılır aslında mf3 26 bin den kaldım

• Edebiyatı limit soru bankasınından 20-30 test kadar bıraktım ondan sonra bilfen soru bankası çözmeyi düşünüyorum.Bu arada limit edebiyat soru bankasını şiddetle tavsiye ederim. Mat 2 de simetrileri türeve kadar bitirmiştim karekök lysdende 2-3 test çözmüştüm bitirdiğim konudan ama konulari unuttuğumu hissediyorum az da olsa o yüzden sağlam bir tekrar ve türev integrali ve kareķök sb bitirip denemelere dalıcam çünkü 1sb yeter diye düşünüyorum veya ince bir tane daha bitirilebilir konuları hazmedemezsem.Ygs coğrafyam iyi sayılır ama geometri için hiçbir fikrim yok

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.