Şimdi Ara

Tm için fen dersleri soru bankasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocalara geldiğin video destekli soru bankasını kullanıyorum biyoloji ve kimya için video için de kimya adası ve selin hoca şuan ikisindede bir ünite bitti memmunum
  • siyah olanlar mı beyaz olanlar mı hocam?
  • Onlar pek tutmadi sanki hocam. Çözümleri var mı

• siyah olanları aldım kolay diye de ortaymış
  • Geçen yine Vanda askerim kullanıcısına yanıt
    flashback testlerini var sadece bir de dersanede hocaya götürüyorum o kadar
  • hem çok kalın kitaplarda değil çözümleri var zaten seviye ortaymış ben almayı düşünüyorum hatta sipariş vereyim.
  • Çözümleri pdf olarak var mi tüm soruların

• ve fiyatı da düşük olduğu için de almadım değil
    flashback testleri varmış onların çözümleri youtube da var.
    bilmiyorum ama yoktur zannımca
  • ayriyetten çözüm 2.oturum içinde denemelerini çıkartmış örnek sorulara bakılırsa sorular yine efsane duruyor
  • Çözemediğiniz sorulari napacaksiniz

valla etrafımda soracak kimse yok muhtemelen hiçbir şey yapmayacağım, zaten olduğu kadar hocam fullemek gibi bir amacım zaten o kadar kasmaya gerek yok o yüzden bence bu kitaplar diğerlerinde çok iyi olmayabilir fiyatları uygun olduğu için alacağım, diğer kaynakların çözümleri var mı bilmiyorum en azından flashback'lerin çözümleri var, hiç yoktan bir yerlere getirirse ne bileyim 7-8 net gibi benim için yeterli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-21B0EEEB6 -- 24 Şubat 2018; 22:5:55 >
  • Benim de soracak kimsem yok. Bry a da ayni fiyat sayılır. Acana onu mu alsam dedim ayrıca çözümlü de. Çözümlerine baktim kimyayi çözen güzel cozuyor ceval su deyip geçmiyor.

aslında bireyin çözümlü olması güzel ama kitapları pahalı gibi ben diğerlerini tercih ederim hocam sonuçta kitapları baştan sonra bitirmeyeceğim için içim yanar.
  • Bry daha ucuz hocam. Hocalara geldik 20 bry 18. Kargo parasi var mi hovalara geldikten.

Çözümsüz olunca sıkıntı hocam ya bilemiyorum

kitapseç piyasaya göre baya ucuz hocam, 3ü toplamda 42 liraya geliyor oradan almayı düşünüyorum 50 lira üstü kargo bedava olacağı için 8 liralık çıkmış sorulardan alırım kargoda bedava'ya gelir.
  • Kitap sec gondermiyor gec gonderiyor muhabbeti var siz hic alis veris yaptiniz mi buradan

baya alışveriş yapmıştım, en geç elime ulaşan sipariş 1 haftada geçmişti, forumda bahsedildiği kadar öyle kötü bir durumla karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-21B0EEEB6 -- 25 Şubat 2018; 0:7:24 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.