DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TM cilerin ders calisma programlari
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
1
Favori
807
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> YGS/LYS >> TM cilerin ders calisma programlari
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1753 Mesaj
      14 Eylül 2012 13:14:13 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaslar, 12. sinifa kadar kafama gore, programsiz ve duzensiz calismis biriyim. 23 agustos ta dershane basladi ancak dershanemin yogun programinda sadece matematik ve geometri dersleri vardi. Bende bu nedenle program yaparak calismaya ihtiyac duymamistim. Ancak okullarin baslamasi ile birlikte cok onemli olan sozel derslerde programa dahil olacak ve bu kadar dersi insanin program yapmadan kafasina gore calismasi cok zor. Ben daha once hic program yapmadigim icin bilmiyorum tabi ki herhangi bir calisma programi. Forumdaki tm ci arkadaslar, sizler nasil bir program belirlediniz veya nasil calismayi, vaktinizi hangi derslere nasil ve ne kadar kullanmayi dusunuyorsunuz?
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |

• Yüzbaşı
      361 Mesaj
      14 Eylül 2012 13:44:53
      Hedefin nedir bilmiyorum ama normal bir tmciysen sadece mat ve geoya yuklen sozel dersler 1 ay kala bile hallediliyor onlari zaten halletcegini kafanin bir kenarina yerlestir ve fark atcagin derslere yonel mesela fen gibi ygs de fen yapmayan tm ci arkadasim 13.000 olurken yapan arkadasim 5.000 deydi
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Binbaşı
      1001 Mesaj
      14 Eylül 2012 14:04:44
      quote:

Orijinalden alıntı: sophiesworld

Hedefin nedir bilmiyorum ama normal bir tmciysen sadece mat ve geoya yuklen sozel dersler 1 ay kala bile hallediliyor onlari zaten halletcegini kafanin bir kenarina yerlestir ve fark atcagin derslere yonel mesela fen gibi ygs de fen yapmayan tm ci arkadasim 13.000 olurken yapan arkadasim 5.000 deydi

teşekkür ediyorum. çok iyi geldi
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.