Şimdi Ara

TM 3 Puan turunde 113. yum, 12.sinif ve mezun arkadaslarin sorularini alabilirim (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
66
Favori
8.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sordugun siralar 130-140 yapiyordum. Oyle bir durum olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    Guzel bir duygu degil :D bu sene umarim alacagim

• Up

• kral1515 K kullanıcısına yanıt
    Hocam Boün ortamı nasıl biraz bahseder misin ?Ve mat 2 için denemeye nasıl başlanmalı integraldeyim.
  • hedeflerilkbin H kullanıcısına yanıt
    Yani nasil bir sey bekliyorsun anlarsam daha iyi yardimci olurum. Ben istedigim zaman hayvanca online oyun oynayacak ortam da bulabiliyorum, deliler gibi icip gezip tozacak ortam da, beni moda sokup sinavi parcalamami saglayacak ortam da. Mat 2 icin 3-4-5 apotemi falan al basla ufaktan nasili mi var? :)

Hocam niye işletme değil de iktisat? bunu merak ediyorum.
  • Isletme ile ekonominin aldigi dersler 2. sinifta ayrilmaya basliyor. Ekonomide istatistik , ekonometri ,advanced makroekonomi gibi ileride finans alaninda cok guzel birikim ve bakis acisi kazandiracak dersler var. Isletmede alinan dersler bu kadar muhtevali degil. Bu yuzden boyle bir tercih yaptim

Teşekkür ederim cevabınız için. Benim de hedefim Boğaziçi İktisat umarım kazanabilirim çok istiyorum. Ygs de 20 bin civarı bekliyorum, inşallah çekicez :D

• Hocam bölümde sınıfta sizden 3 4 yaş büyükler oluyomu. Üniversiteyi dondurup hazırlanıcam bende yaşı biraz kafaya takıyorum.
  • yunus.56 kullanıcısına yanıt
    Oda arkadasim benden 3 yas buyuk birinci sinif isletme, yine ayni sekilde bolum arkadaslarim benden 2-3 yas buyuk olabiliyor. Sinifin %50 si boyledir sen anla yani sorun olur mu olmaz mi :D

• Haydi bakalim, iyi calismalar kolay gelsin

Hedef boun iktisat, nasil memnun musunuz bolumden yine olsa yine secerim diyor musunuz arti uni sonrasi kariyer planiniz var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ygs166 -- 19 Mart 2017; 16:48:38 >
  • Ygs166 Y kullanıcısına yanıt
    Onu seneye anlayacagiz bakalim su an birinci sinifim. Aldigimiz dersler fakulte bazinda aliniyor yani isletme ve politikacilarla temelde ayni dersleri aliyoruz ancak arastirmami yapmistim girmeden evvel girdikten sonra da yaptim. 1. siniftan sonra cokca ekonomi dersleriyle hasir nesir olabilecegin,finans hakkinda teorik esasli bir egitim alabilecegin, programlama, istatistik , ekonometri ogrenebilecegin ayni zamanda kendini cok rahat gelistirebilecegin onu turkiye'deki en acik bolumlerden biri bogazici ekonomi.

Sirket hayati bana gore degil, master falan cok usandirici olur. Amacim devlete atmak kendimi. Mb olur, spk olur bddk olur. Maliye bakanligi , hazine bakanligi olur. Veya bankacilik,denetcilik(biraz corporate life taniminin icine giriyor ama) bunlar okul sonrasi planlarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1515 -- 19 Mart 2017; 16:54:25 >
    Okuduğum kadarıyla lys 5 ten ilk yüz hedefiniz var.Hazırlık nasıldı hocam yani şuan İngilizce de hangi seviyedesiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1515

quote:

Orijinalden alıntı: Koç Burssuz

Bu sıralamayla boun iktisat yazmak...

Sınavın zeka ölçmediği bir kez daha anlaşıldı.

istersen burssuz koç hukuk kazanmanı sağlayabilirim seneye? 113. olmamdan daha büyük bir başarı olur

Burda neler olmuş ya

Hazirlik baya guzeldi hocam. Yabanci dil hocalari isini cok ciddiye aliyor. "Hazirlikta calisilir mi abi ya" klisesini bozuyorlar biraz ama degdigini hissediyorsun her aniyla. Gecen sene ygsye girdim bekledigimden kotu geldi o yuzden kasmadim lys 5 icin

• MajoooR kullanıcısına yanıt
    Nasil? anlamadim hocam

• Konu anlatımı için yayın denizi konu anlatım ve limit el kitabı yeterli olur mu?

• Usta edebiyat neden full gelmedi yani ne eksiğin vardı?Neyi yapamadın?Ayrıca matdan keşke hazırlık sürecinde keşke yapsaydım dediğin birşey var mı?
    GSU hukuk tutsaydı gene Boun iktisat mı seçerdin yoksa bu sefer boğaza daha yakın GSU mu olurdu tercihin...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.