Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

TL ile BTC, ETH, XRP, XLM, USDT almak için BtcTurk...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: reborn06, BtcTurk Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
85
Cevap
4
Favori
12.387
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Kripto Para ve Madencilik >> Bitcoin >> TL ile BTC, ETH, XRP, XLM, USDT almak için BtcTurk...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      11 Mesaj
      04 Ekim 2018 17:33:20 Konu Sahibi
      Ücretsiz üyelik oluşturmak için web sitemizi ziyaret edin!

BtcTurk, 2013 yılında kurulan Türkiye'nin ilk, dünyanın 4. kripto para alım satım platformudur. 560 binden fazla kullanıcısıyla, kripto para işlemleri yapmak isteyen alıcı ve satıcıları tarafsız ve güvenli bir şekilde buluşturur. BtcTurk, blokzincir ve kripto paralarla ilgili bilgi birikimini ve deneyimini kripto paralarla ilgilenen herkesle paylaşarak sektöre öncülük etmeyi hedeflemiştir.

BtcTurk’ün avantajları nelerdir?

•BtcTurk, 5 yıllık deneyimi ile Türkiye’nin ilk ve en güvenilir kripto para alım satım platformudur.

•BtcTurk’te hesap açıp, TC Kimlik Numarası ve e-fatura bilgilerinizi paylaştıktan sonra adınıza kayıtlı bir banka hesabından TL yatırarak hemen alım satım işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz.

•Giriş güvenliği için Google Authenticator, Lastpass Authenticator ya da Authy ve benzeri geçici giriş kodları üreten uygulamaları kullanabilirsiniz.

•Akbank üzerinden haftasonları ve tatil günleri dahil 7/24 para yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınız onaylandıktan sonra Papara aracılığıyla diledikleri an para yatırıp çekebilirsiniz.

•Canlı sohbet ve e-posta ile 7/24 destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

•Kripto para transferlerinde transfer ücreti ödemezsiniz.

Nasıl Başlayabilirim?

Kripto para veya TL yatırarak hemen BtcTurk’te alım satım yapmaya başlayabilirsiniz. Hesap limitleriniz dahilinde TL çekebilirsiniz. Kripto para çekebilmek ve Papara aracılığıyla 7/24 para yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirebilmek için Onaylı Hesap statüsüne geçmelisiniz. Hesabınızı onaylamak için Hesap > Hesap Onayı bölümündeki adımları takip edebilirsiniz.

Hangi Kripto Paralarla İşlem Yapabilirim?

Türk Lirası ile Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Tether alıp satabilirsiniz. Ayrıca Tether ile Bitcoin işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

En az ne kadar TL yatırabilirim?

Türkiye’deki bankalar üzerinden havale veya EFT ile en az 100TL yatırabilirsiniz. Onaylı Hesap sahipleri Papara aracılığıyla 10TL ve üzeri tutarları yatırabilirler.

BtcTurk’te hesap tipleri nelerdir?

Onaysız hesap: Sadece isim soyad, e-posta adresi ve cep telefonu bilgisi girilmiş hesaplardır. Onaysız hesaplar herhangi bir işlem yapamaz.

Ön Onaylı Hesap: TC Kimlik Numarası (TCKN) ve e-fatura bilgilerini paylaşmış kullanıcı hesaplarıdır. Ön onaylı hesap sahipleri Türk Lirası yatırarak kripto para alım satım işlemleri gerçekleştirebilir.

BtcTurk’te hesap tipleri nelerdir?

Onaylı Hesap: Kimlik doğrulamak için talep edilen belgeleri (kimlik, dilekçe ve kimlik ile çekilmiş fotoğraf) BtcTurk ile paylaşmış ve belgeleri kontrol edildikten sonra onaylanmış hesaplardır. Onaylı Hesap sahipleri hesap limitleri dahilinde TL yatırma ve çekme, kripto para yatırma ve çekme ile Papara ile 7/24 TL yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirebilirler. Hesap limitlerinizi Hesap > Hesap Bilgileri sayfasından kontrol edebilirsiniz.

BtcTurk’e nasıl ulaşabilirim?

BtcTurk kullanıcılarına 7/24 müşteri hizmetleri desteği vermektedir. İhtiyaç duyduğunuzda Destek ekibimize destek@btcturk.com e-posta adresinden, üye girişi yaptıktan sonra canlı sohbet desteği veya sosyal medya kanallarından destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Moderatörlüğünü Ebru Baki'nin üstlendiği Kriptometre, birbirinden ilginç konularıyla ve uzman konuklarıyla her cuma saat 14.00'te BtcTurk Youtube kanalında yayında.https://www.youtube.com/btcturkofficial

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin!

Facebook -https://www.facebook.com/btcturk
      Twitter -https://www.twitter.com/btcturk
      Linkedin -https://www.linkedin.com/company/btcturk
      Instagram -https://www.instagram.com/btcturkofficial
      BLOG -https://medium.com/@BtcTurk

HESAP OLUŞTURHesap Oluştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BtcTurk -- 18 Aralık 2018; 11:19:48 >

|
      |

• Yarbay
      17300 Mesaj
      04 Ekim 2018 17:51:01
      game credits almak istiyoruz btc üzerinden lütfen ekleyiniz.
      |
      |

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <
    • Binbaşı
      1691 Mesaj
      04 Ekim 2018 19:11:55
      Reklam alınır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 13 Aralık 2018; 10:50:3 >
      |
      |

• Yarbay
      7979 Mesaj
      04 Ekim 2018 19:12:09
      dunyanin 4. hmm..

daha sunucularini tamir edemiyorlar (yersen)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

There's a hunger still unsatisfied.
    • Yüzbaşı
      386 Mesaj
      04 Ekim 2018 21:20:12
      ben kullaniyorum tavsiye ederim diger siteler btc cekerken ucret aliyor siz almiyosunuz

|
      |

• Binbaşı
      1375 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MAXV

04 Ekim 2018 21:43:37
      Başka borsalar ile işlem yapıyordum buraya geçeli 2 hafta kadar oluyor. Neredeyse ev parası edecek tutarlar ile işlem yapıyoruz, çok hızlı. En azından diğer altcoin hizmeti veren Türk borsalari gibi hareketsiz değil, 100 bin liralık bir satış bile 1 dakikadan fazla sürmüyor. Sadece dönüşümler çok saçma, örnek veriyorum btc 6500 dolarken sitede 39100 lira, btc 6400 lere düşürken sitede 40000 liralara kadar çıkıyor. Düşerken satış veriyorum, sitede yükseliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAXV -- 4 Ekim 2018; 21:44:11 >
      |
      |

• Binbaşı
      1984 Mesaj
      05 Ekim 2018 02:51:58

bu konuyla ilgili dikkatinizi çekmek istiyorum. açıklama ve bir durum gncellemesi hem mağduriyet hem de güvenilirlik adına
      çok yerinde bir davranış olur.

https://twitter.com/OzgurCigdemC/status/1047913964510826496

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserk -- 5 Ekim 2018; 2:52:34 >
      |
      |
      Bahsedilenler: BtcTurk

MSI Z87 MPOWER MAX/ İNTEL Core i7 4770k / MSI GTX980 Ti Lightning / GSKİLL 2400MHZ TRİDENTX CREATİVE X Fİ / CASELABS SMH10 / SEASONİC 1000W 80 P CROSSOVER 27QD LED 1440p /SAMSUNG 830 840 PRO
      Mazda 6
    • Er
      10 Mesaj
      05 Ekim 2018 03:23:29

bu konu tam anlamıyla bir facia. Böylesi bir güven algısı oluştuğu ortamda böyle bir olayın olması çok can sıkıcı. Oysa böylesi bir hatada hızlı bir şekilde ilgilenilmesi gerekiyor. Çok amatörce hata yaparak kendi ayaklarına sıkıyorlar. Açıkçası benim bu tarz olaylardan ötürü BTCTÜRK'e olan güvenim kırılıyor.

• Yarbay
      4893 Mesaj
      05 Ekim 2018 03:27:28
      şu üyelik onaylatma işlemini kolaylaştırsanız bir an önce. sizden başka borsalar çok basit şekilde hal ederken bu işleri siz hala kimlik fotosu falan istiyorsunuz...

• Er
      10 Mesaj
      05 Ekim 2018 04:02:01

Büyük borsalarda bile kimlik fotosu olayları vardır. Bilakis bu gibi durumlar senin lehinedir. Her ne kadar aleyhine düşünsen bile aklına gelmeyecek şekilde sigorta niteliğindedir.

Örneğin şifreni kaybettin veya Allah korusun bambaşka şeyler oldu. Ben yine şifreni kaybettinden devam etmek istiyorum. Yazıyorsun siteye. Sonuçta burası facebook'unu geri almaya benzemiyor. Bir nevi banka gibi bişey. Ve kalkıp sana bankanın uyguladığı gibi en yakın şubeye gel diyemezler. Bu durumda işlem kanıtı için doğrulamak için ellerinde bir veri daha olmuş oluyor. Bunu küçümseme az bişey değil bu.

Diğer yandan riskleri de yok değil ancak emniyet kemeri olayı da buna benziyor. 100 kişi kaza yapsa o 100 kişiden 1 tanesi emniyet kemeri olmasaydı hayatta kalırdı ancak geriye kalan 99 tanesi sırf emniyet kemeri var diye kurtuluyor. Örnek biraz kötü oldu ama idare et. Teşbihte hata olmaz...
      |
      |
      Rajeesh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4893 Mesaj
      05 Ekim 2018 04:06:22

onayı paribu gibi basit yapsınlar. hiç olmasın demiyorum ama tüm kimlik fotomu kendi fotomu çekicem de atıcam da... hiç ugrasılacak işler değil piyasada daha basit alternatif varken
      |
      |
      DrCytpro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      10 Mesaj
      05 Ekim 2018 04:46:11
      Uğraşılacak pek bişeyi yokki yav. Fotoğrafı çekeceksin ardından o fotoğrafı da atacaksın bu kadar basit. Niye böyle zor olduğuna kanaat getirdin? Ya da benim atladığım bir detay mı var?
      |
      |

• Binbaşı
      1709 Mesaj
      05 Ekim 2018 10:23:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

şu üyelik onaylatma işlemini kolaylaştırsanız bir an önce. sizden başka borsalar çok basit şekilde hal ederken bu işleri siz hala kimlik fotosu falan istiyorsunuz...
      Herkes kafasına göre üye olmasın diye yapıyorlar, mantıklı bir hareket.
      |
      |

Astra J 1.4 T Otm.
    • Teğmen
      101 Mesaj
      05 Ekim 2018 10:54:48
      BTCTurk candır ya
      |
      |

• Çavuş
      64 Mesaj
      05 Ekim 2018 11:26:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

onayı paribu gibi basit yapsınlar. hiç olmasın demiyorum ama tüm kimlik fotomu kendi fotomu çekicem de atıcam da... hiç ugrasılacak işler değil piyasada daha basit alternatif varken
      Site üzerinde maddi olarak yatırım gerçekleştirilmesi nedeniyle , hem kullanıcı ve hesap güvenliği açısından hem de ihtilaflı durumlarda kimliğinizi kanıtlamak ve hak talebinde bulunabilmek için gerekmektedir.
      |
      |

• Yarbay
      7979 Mesaj
      05 Ekim 2018 14:45:02
      quote:

Orijinalden alıntı: DrCytpro

bu konu tam anlamıyla bir facia. Böylesi bir güven algısı oluştuğu ortamda böyle bir olayın olması çok can sıkıcı. Oysa böylesi bir hatada hızlı bir şekilde ilgilenilmesi gerekiyor. Çok amatörce hata yaparak kendi ayaklarına sıkıyorlar. Açıkçası benim bu tarz olaylardan ötürü BTCTÜRK'e olan güvenim kırılıyor.
      bu konuda btcturkun bir sucu yok.

btcturkten 2 kere xrp cikmis mi ? cikmis. o xrpleri kullanmis mi ? kullanmis.

btcturk parasibi tabiki xrp olarak isteyecek.

|
      |

There's a hunger still unsatisfied.

• Yüzbaşı
      307 Mesaj
      05 Ekim 2018 20:28:34
      Bana bu borsaların hep bakım zamanı denk geliyor, alıyorsun bir gün sonra anca yatıyor tether. 10 Kere aradıktan sonra ve sinirli şekilde konuşunca nedense birden bakım bitiyor. Nerdeyse 50 100 onay almış gönderimin hesaba yatması nasıl zor oluyorsa.
      |
      |

• Yüzbaşı
      667 Mesaj
      05 Ekim 2018 21:01:19
      Konuyu açıp gitmiş, kimseye cevap yok.

• Yüzbaşı
      574 Mesaj
      06 Ekim 2018 16:20:24
      Alt coin çeşidi az daha fazla olması gerekir...
      |
      |

PSN HiqhLander79
    • Yarbay
      3429 Mesaj
      06 Ekim 2018 18:00:17
      quote:

Orijinalden alıntı: So_CLose84

Konuyu açıp gitmiş, kimseye cevap yok.
      Tarih tekerrürden ibarettir çünkü.

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
Yeni Abonelik d-smart
millenicom;internet;servis
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.