Şimdi Ara

TiVo stream 4K (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.186
Cevap
39
Favori
73.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorun yoksa ve yaşama riskini almak istemiyorsanız bekleyin :)

Bende de sorun yoktu, formattan sonra donma sorunu gitmişti. Ama sorun yaşasam da çok sorun olmaz diye güncelledim.
    Elimde google chromecast with google tv de var, en kötü ona geçerim.
    Ama tivo nun kumandası çok daha güzel

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sorun çıkmıyor bende güncelledim.

• type c usb çevirici kullanan arkadaşlar varsa hangi ürün sorunsuz çalışıyor bilgi verirmisiniz.

• Ankara'da yaşayıp amazon kargo ücretini paylaşarak beraberce almak isteyen arkadaş ya da arkadaşlarımız var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usb den enerji almadanmı çalışıyor

• Cihaz ecel terleri döktürdü resmen, görüntü bozuktu,düzeltik,donmalar oldu,güncelledik,açma kapama tuşu işlevini yitirdi,şimdi geldiği yere postalama zamanı geldi

• Amazon'dan alacağım sırada fiyat yükseldi maalesef 39 dolar oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: müslüm66

type c usb çevirici kullanan arkadaşlar varsa hangi ürün sorunsuz çalışıyor bilgi verirmisiniz.

samsung telefon kutusunun içinden çıkan dönüştürücüye mini klavye bağladım sorunsuz çalışıyor.çoklayıcı kullanmadım.

• hdd bağlamak için dönüştürücü düşünüyorum 1 tane aldım hdd gördü ama sürekli yeniden başlatıyordu kullanamadım.

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt

resetlemeyi denedinizmi güncelleme sonrası reset atarsanız sorunsuz çalışıyor.

• müslüm66 kullanıcısına yanıt

5 ve 6 reset attım cihaz ilk geldiğinde, sonra çalıştırdık,güncellemeyi yükledikten sonra donmalar ve geçişlerde takılmalar oldu,on off tuşu görev yapmadı, resmen bıktırdı bizi,ilk sorunuda kırmızı hakim renk olmak üzere bozuk görüntüydü, illallah ettirdi resmen

• 29 aralık 2020'de 389 liraya aldığım tivo stream 4k, aylar sonra 13.34 dolar(115tl) gümrük iadesi yapmıs  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meXel_ -- 30 Haziran 2021; 12:17:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

5 ve 6 reset attım cihaz ilk geldiğinde, sonra çalıştırdık,güncellemeyi yükledikten sonra donmalar ve geçişlerde takılmalar oldu,on off tuşu görev yapmadı, resmen bıktırdı bizi,ilk sorunuda kırmızı hakim renk olmak üzere bozuk görüntüydü, illallah ettirdi resmen

adaptörden mi yoksa tvden mi güç aldınız, tv ise her tvnin usb çıkışı randıman vermeyebiliyor

• bende önce tv den güç almıştım sürekli sorun oluyordu adaptöre takınca sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gewa

adaptörden mi yoksa tvden mi güç aldınız, tv ise her tvnin usb çıkışı randıman vermeyebiliyor

Alıntıları Göster

Adaptörden güç aldık

• Merhaba arkadaşlar. İndirimden Tivo Stream 4K almıştım ve bugün elime geçti. Televizyon USB'si ile güç alıyorum. Bunun TV'ye bir zararı var mıdır?

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Kapanma yapabilir. Tel şarj aleti kullanabilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siox Dia Mont

Kapanma yapabilir. Tel şarj aleti kullanabilirsiniz
    Abd priz dönüştürücü aldım hocam. Kendi adaptörü ile kullanıyorum. 1 gün tel şarjı ile kullandım ama 25v hızlı şarj olduğu için cihaza zarar verebilir diye düşündüm. En sağlıklısı bu şekilde yapmak sanırım.

Aldığım dönüştürücüyü aşağıya ekliyorum. Belki başka arkadaşlara yardımcı olur.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B082LG1PCP/

Mi box S'ten sonra ilaç gibi geldi valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ilgilenen olursa elimde Google Chromecast 2020, Fire Stick 4K, Tivo 4K ve Onn cihaz var.

https://forum.donanimhaber.com/amazon-fire-stick-google-chromecast-tivo-4k-cihazlar-sifir-kapali-kutu-kargo-dahil--149730335

• Atakan A kullanıcısına yanıt

Neden satıyorsunuz ve sizce hangisi sırasıyla?

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.