Şimdi Ara

Tivibu'ya geçmek için yardıma ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Mobil hattımı Vodafone'dan Turk Telekom'a taşımayı düşünüyorum. Yanında Tivibu Süper Paket veren 47 tl'lik bir tarife var.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/tivibulu-cep-tarifesi.aspx

Ancak daha önce hiç Tivibu kullanmadım. Bu süper paketli üyelik Smart Tv'den izlenebiliyor mu, yoksa eve gelip Tivibu cihazı da mı takacaklar? Bilen biri açıklarsa sevinirim.

• Eve gelip cihaz takacaklar...
  • Cihaz ücreti vesaire istiyorlar mı anlamadım, yoksa her şey dahil telefon faturam + tivibum her sey dahil 47 tl mi olacak?
  • Ben dün görüştüm.
    İlk ay aktivasyon ücreti var.
    Aile paketi 26.5 TL 24 ay sözleşme.
    Ama arada bırakamıyorsun 24 aylık parayı istiyorlar.
  • Neden Tivibu almak istıyorsunuz? Bence izlenecek bir platform degıl. Bende 3 aydır mevcut ve neredeyse 2 günde bir aynı filmler dönüp duruyor. Hiçbir avantajı yok. Bence tekrar düşünün. Bende tarifeye ek ayda 1 tl verıyorum tivibuya ama dedıgım gıbı 1 tl lık bile avantajı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur5392

Neden Tivibu almak istıyorsunuz? Bence izlenecek bir platform degıl. Bende 3 aydır mevcut ve neredeyse 2 günde bir aynı filmler dönüp duruyor. Hiçbir avantajı yok. Bence tekrar düşünün. Bende tarifeye ek ayda 1 tl verıyorum tivibuya ama dedıgım gıbı 1 tl lık bile avantajı yok.
    O kadar da değil. Belgesel kanalları çok iyi. 10 tane belgesel kanalı hangi platformda var bu fiyata. S sport da primer ligi veriyor üstüne. Sinema kanalları berbat ona katılıyorum..
  • kakakaladze kullanıcısına yanıt
    Cihazı siz gidip bayiden kendiniz alın bu şekilde iç kurulum ücretsiz olur (self kurulum) yoksa onlar kuruluma gelirse 84 tl ödeme çıkar (24 taksit)

Aktivasyon ücreti yok

Türksat çanak anten kurulumu size ait (dış kurulum isterseniz 132 tl/12 taksit)

12 ay boyunca tivibugo hediye cepten tabletten bilgisayardan smart tv den yayınları izlersiniz

Uydu sözleşmesi 24 ay,uydu cihazı internete bağlanıyor

Kanallar hakkında da bilgi vereyim
    sinema kanalları iyi değil orta
    Belgesel kanalları:nat geo,nat geo wild,nat geo people,animal planet,discovery,discovery science,discovery showcase,dtx,bbc earth,da vinci learning,spor yayınları:ingiltere premier ligi,mls amerika ligi,libertadores kupası,tahincioğlu basketbol süper ligi,kadınlar basketbol süper ligi,fiba şampiyonlar ligi,eurocup,nba,formula1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 16 Ekim 2018; 19:46:54 >
  • Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Keşke sadece tivibuGo verseler. Taahhüt işlerine de girmezdik. Ben tivibu'yu sadece internet üzerinden çalışan bir kutu olarak bilirdim. Siz anten kurulumundan falan bahsetmişsiniz. Bir daha düşünmem gerekecek galiba
  • kakakaladze kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer 1tl ve 5 tl gibi uygun bir fiyata bağlatacaksanız kesinlikle öneririm tivibu. Ama daha yüksek bir ücrete alınmaz.

Ederi maks 10 TL aylık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakakaladze

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Keşke sadece tivibuGo verseler. Taahhüt işlerine de girmezdik. Ben tivibu'yu sadece internet üzerinden çalışan bir kutu olarak bilirdim. Siz anten kurulumundan falan bahsetmişsiniz. Bir daha düşünmem gerekecek galiba
    Şu tarifeler sana göre o zaman.. Uydu falan yok sadece ip tv.. Türk Telekom prime e geçenlere tivibu go süper paket (tüm kanallar açık) hediye..

http://www.turktelekomprime.com/tarifeler/tivibuluprimetarifesi

• Galiba buldum tesekkur ederim. Bundan bahsediyorsunuz degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kakakaladze

Galiba buldum tesekkur ederim. Bundan bahsediyorsunuz degil mi?

Ne yaptınız geçtiniz mi bu tarifeye?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.