Şimdi Ara

Tivibu Uydu ve IPTV farkı neler ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
5.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugün ailem Tivibu uydu sinema pakete başvurmuş. Ama başvurumuzu değiştirip IPTV'ye geçebiliyormuşuz. Kayıt,geri sarma gibi özelliklerinin dışında benim asıl merak ettiğim şu; uydu ile ıptv arasında kanal sayısı olarak çok fark var mı ? İlk olarak Müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda IPTV'de hem belgesel hem de sinema kanallarının yaklaşık 2 katı fazla olduğunu söylediler. Bu durum ne kadar doğru ve bu kanallara nereden bakabilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DominusG -- 21 Şubat 2017; 11:50:28 >

• Burda hangi teknoloji de hangi kanalların olduğu liste var bakabilirsiniz.

http://www.tivibu.com.tr/paketler/sinema-paketi

Süper paket aldıysanız Sinema TV Kanalları uyduda yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolasın hocam. Kanal listelemelerini bayağı kötü yapmışlar internet üzerinde ama kanal farkı büyük oranda aynı kanalın hd ve hd olmayanlarının bulunmasından kaynaklanıyor anladığım kadarıyla IPTV'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Burda hangi teknoloji de hangi kanalların olduğu liste var bakabilirsiniz.

http://www.tivibu.com.tr/paketler/sinema-paketi

Süper paket aldıysanız Sinema TV Kanalları uyduda yok..

arkadaşım vermiş olduğun linkte uydu kanalları listesinde sinema kanalları mevcut. yanlış bilgi vermişsin sanırım. bende süper paket kullanıyorum ve sinema kanalları da var.
  • stubburn S kullanıcısına yanıt
    Sinema kanallarından kastım Sinetivi ve Sinema TV Kanalları.

Süper paket uyduda Sinema TV Kanalları yok Sinetivi var listeye bakarsanız.

• smart tv uygulaması berbat kanalların en güzelleri yok salak salak kanallar var belgeseller yok resmen kazık yedim vaktim olsa gidip izin alıp iptal ettiricem aylık 5,90 da olsa para paradır lanet olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Sinema kanallarından kastım Sinetivi ve Sinema TV Kanalları.

Süper paket uyduda Sinema TV Kanalları yok Sinetivi var listeye bakarsanız.

arkadaşım kusuruma bakma. senin yazından genel olarak sinema kanalları anlamışım ben. bilgilendirmen için teşekkür ederim. doğru bilgi vermişsin sözlerimi geri alıyorum :)

iyi forumlar.
  • stubburn S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim..

İyi forumlar.

• Mgm

Haber mozaik

A2

Luxe tv

Myzen

Body in balance

Eurosport news

Motorstv hd

Nautical channel

Disney junior

Duck tv

C music tv

Rfm tv

I concerts

Brava

Bbc world news

Fox news

Bloomberg

Channel one russia

Bbc entertainment

Rtl

Sat1

Tv5 monde

Deustche welle

Ant1

Davinci learning

English club

Uyduda sadece bu kanallar yok iptvde var listeyi cikarip tek tek olmayanlari buldum onemli degil benim icin.tivibu uydu sinema aldim az once 15tlye. Internet baglantisina baglanan seyleri cok tercih etmedigimden ve ses sistemine digital optic olacak bir uydu ihtiyacim olduğundan tivibu uyduyu sectim.iptvde yok bu.ve oyun oynamak istediğimde iptv ping seviyesini arttiriyoe yorumlari oldugundan uydu tercih ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

Mgm

Haber mozaik

A2

Luxe tv

Myzen

Body in balance

Eurosport news

Motorstv hd

Nautical channel

Disney junior

Duck tv

C music tv

Rfm tv

I concerts

Brava

Bbc world news

Fox news

Bloomberg

Channel one russia

Bbc entertainment

Rtl

Sat1

Tv5 monde

Deustche welle

Ant1

Davinci learning

English club

Uyduda sadece bu kanallar yok iptvde var listeyi cikarip tek tek olmayanlari buldum onemli degil benim icin.tivibu uydu sinema aldim az once 15tlye. Internet baglantisina baglanan seyleri cok tercih etmedigimden ve ses sistemine digital optic olacak bir uydu ihtiyacim olduğundan tivibu uyduyu sectim.iptvde yok bu.ve oyun oynamak istediğimde iptv ping seviyesini arttiriyoe yorumlari oldugundan uydu tercih ettim.

uydu versiyonunu 15 tl nasıl aldınız . 19 tl gözüküyor Davinci learning

English club bu kanallar var gözüküyor
  • amadeus_123321 A kullanıcısına yanıt
    Listede arada kaynamıs olabilir belki. Ama gorduklerim bunlardı.Yeni kampanya var dediler aldim 19tllik kampanya 15e dustu dedi Telekom bayisindeki görevli arkadaş.Bugun gelip kuracaklar.

• www.tivibu.com.tr bu adresten bakabilirsin
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Süper pakete sinema tv ler eklendi cihazın güncel değilse güncellemen gerekir.Şişreli kanalın üzerindeyke cihazı standby moduna al cihazın ön panelinde D -- harfleri gelir yaklaşık dk yazılım güncellenir sorun çözülür.
  • Tivibu iptv uydu yayınına göre pek iyi değil diyorlar gerekçe olarakta Türk Telekom'un altyapısını gösteriyorlar
  • HakanTurkmen06 H kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam konu biraz hortluyor ama ben tivibunun uydu yayın kalitesini de çok beğenmedim açıkçası. Nedense sanki yüksek çözünürlük değilmiş gibi geliyor.
  • DominusG kullanıcısına yanıt
    Benim evde hem d smart hem tivibu var. İkisini kıyaslayınca ben de tivibuyu pek beğenmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.