Şimdi Ara

Tivibu uydu sorunsuz iptal bölümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şamp.ligi ve avrupa maçları için aldığım tivibu uydunun 24 aylık tahüt sürem bitiyor ve iptal edicem, şikayet varda 10larca iptal sürecinde sorun yaşayan sonradan kol gibi faturayla karşılaşanlar arasına katılmamak için ne yapmak gerekir. sorunsuz iptal gerçekleştiren arkadaşlar bilgilendirirlerse çok güzel olur

• Takip
  • Ben de takipteyim. Nisan da sözleşme doluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar,

Digiturk tivibu, dsmart vs ne olursa olsun direkt iptal olsun kesin çözüm istiyorum diyorsanız yapmanız gereken basit,

https://sikayet.btk.gov.tr/

Buraya iptal istediğinizi detaylı olarak belirtin. Ardından ilgili firma arayıp iptal işleminizi telefonda hallediyor. (denendi kesin bilgi)

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Arkadaşlar,

Digiturk tivibu, dsmart vs ne olursa olsun direkt iptal olsun kesin çözüm istiyorum diyorsanız yapmanız gereken basit,

https://sikayet.btk.gov.tr/

Buraya iptal istediğinizi detaylı olarak belirtin. Ardından ilgili firma arayıp iptal işleminizi telefonda hallediyor. (denendi kesin bilgi)
    metin hocam digitürk forumundan tanıyoruz seni baya yardımcı oluyorsun insanlara. benim tahüt 22 nisanda dolcak faturalandırılmam 15 inden 15 ine. dolayısıyla yeni faturam 15 nisanda kesilcek, direk yeni tarifemi keserler acaba? ne zaman bkt ya yazayım?

• spdonanimhaber S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Siz hemen yazın btkya onlar arayınca konuşup bilgi alırsınız. Sıkıntı olmaz.

• Dün müşteri hizmetleri ile görüştüm; taahhüt süreniz dolduğunda cihazınızı en yakın bayiye götürüp teslim ederek aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz dedi. Şimdi benim kafama takıldı, bu çok insani ve Türkiye'de olabilecek bir yönteme benzemiyor.

Zira d-smart ı ihtarnameler, btk şikayetleri, kavga gürültü ile çok zor kapadım. Kapadım ama onda da bir süre sonra yeni bir üçkağıt bulup yine bir borç çıkartıyorlarmış. Özetle bu tivibu müşteri hizmetlerinin verdiği bilgi gibi normal şekilde kapatılabiliyormu ?
  • motorstorm_x M kullanıcısına yanıt
    VALLAHİ İNTERNETİ ÇOK RAHAT KAPATTIM SIKINTI ÇIKARMADILAR 11. AYDA TİVUBUYU KAPATCAM SİZİN TAHATTÜT BİTTİMİ ACABA
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsgsg2010

VALLAHİ İNTERNETİ ÇOK RAHAT KAPATTIM SIKINTI ÇIKARMADILAR 11. AYDA TİVUBUYU KAPATCAM SİZİN TAHATTÜT BİTTİMİ ACABA
    Evde tek türk netflix genellikle youtube izleniyor, tivibu cihazını neredeyse bir yıldır açan olmadı. Taahhüdüde bittiğinden kapatmak istedim. Dedikleri kadar kolaysa sıradışı bir olay olacak benim için. Deneyeceğim yakında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • motorstorm_x M kullanıcısına yanıt
    tarih olarak ne zaman kapatcan
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bende 1 buçuk ay önce Tivibu abonesi oldum fakat sürekli kanal gösterilemiyor hatası alıyorum. Bu yüzden de iptal ettirmek istiyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda 540 Tl cayma bedeli çıkarıyorlar. Bugün BTK ya yazdım bakalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.