Şimdi Ara

Tivibu Uydu Dolby Digital Yayinlar HK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 9 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Rodimus01 (3 mesaj) International (2 mesaj) mavirecete (1 mesaj) serkan2525 (1 mesaj) Korgeneral (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaslar, Tivibu uydu kullanicisiyim, evimde LAS950'm soundbar 7.1 sistemim var, filmlerden, sec izlede ki filmlerden vs nasil dolby yayin alabilirim? Bazen cihaz uzun sure acik kaldimi cihazda donmalar oluyor, veya kanal değiştirirken ses geç geliyor veya ses çıkmıyor, ardından başka bir kanala zaplayıp gene aynı kanala döndügümde ses gelmiş oluyor. Bu tarz sorunlar yaşanlar varmi? Teşekkürler şimdiden.

|
    |
  • Çavuş
    58 Mesaj
    Aynı sorunlar bende de var ses gelmiyor kanal değiştirmek gerekiyor ondan sonra geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Aynen dostum, servis cagirdim o da gördü sorunu. Bi ayar yaptim felan dedi ama gene ayni. Tekrar cagirin duzelmezse uydu alicisini degistiririz dedi. Ama Tivibu Uydu da tek tip ve tek marka/model cihaz varmis. Sanirim butun hepsi aynidir.
    |
    |
    duman2578 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj
    Vestel'in yaptığı uydu alıcısından ne beklenirki.Yanılmıyorsam 2 yazılım aldı cihaz ilk başlarda sorun yoktu ne olduysa yazılım güncellemelerden sonra oldu.Şubatta kontratım bitiyor dsmarta devam.
    |
    |
  • Binbaşı
    1138 Mesaj
    Aynı sorun var.
    |
    |
  • Binbaşı
    1090 Mesaj
    verdikleri cihazlar acayip kötü. bende iptv var, a101den 50liraya aldığım uydu alıcısı daha hızlı..
    |
    |
  • Teğmen
    112 Mesaj
    Aynen yaa ses gelmiyor nereye baş vuracaz

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Aynı sorundan muzdaribim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaslar selam herkese. Servis cagirdim, geldi bi guncelleme mi yapti nedir, devam ederse tekrar kayit olusturun cihazi degiselim dediler. Cihaz dandik, olay bu. Dolby ye alinca bazi kanallardan ses geliyor bazilarindan gelmiyor. Bazende zaplayinca duzeliyor. Arkadasin dedigi gibi Vestel in yaptigi cihazdan ne beklenir ki

|
    |
  • Yarbay
    2129 Mesaj
    3-4 gün önce Tivibu HD sinema paketi kurdular, ses sorunu bende de oldu, Tivibu Smart uygulama ve tekrar izle gibi yayınlarda menü geçişleri inanılmaz yavaş, bildiğin Çin işkencesi. O kadar para alıyorlar sundukları hizmet yerlerde. Daha önce kendi next hd uydu alıcımla çanaktan kanalları HD olarak izliyordum hem bedavaydı hem hızlı ve tasasızdı. Paramızla rezil oluyoruz. İptal ettirmek istedim, hemen tazminat dayalılar. Önce zihniyeti sonra cihazlarını değiştirmeleri gerek, müşteri memnuniyeti umurlarında değil. Tivibu müşteri hizmetlerinden gelen kampanya telefonlarını bundan böyle hiç düşünmeden geri çevireceğim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1138 Mesaj
    Yeni yazılım bari çıkarsınlar email filan mı atsak müşteri hizmetlerine ?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.