Şimdi Ara

Tivibu uydu cihaz seçeneği gelsin artık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
9.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TzisTa

Evet hocam humax aldım. ethernet girişi yok. vestelle kıyaslama yapamıyorum ama humaxtan memnunum.

Bende humax'a karar verdim bayi ayırdı bir tane, ancak şu an geçiş işlemleri tamamlanmadı onu bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ethernet girisi cok onemli oldugundan ve son yazılımla sec izle, tekrar izle ozellikleri sorunsuz (ancak hala film/dizilerde orijinal ses ve altyazi ozelligi gelmedi-buyuk eksiklik) calistigindan vestel olani tercih etmeniz daha iyi olabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 1 tl kampanyasından tivibu abone olayım diye basketbol maçları için düşündüm hattımı transfer etmiştim yarın 25 gün oluyor Antalyadayım neredeyse bütün bayilere sordum hep vestel veriyorlar burayı okuduğum için alamadım 4-5 gün sürem kaldı sizce vestel cihaz alınır mı? Ne yapayım?

• Humax kutuya usb hardisk bağlanıyor mu ve Hunax kutu internete bağlanıyorumu

• quote:

Orijinalden alıntı: mrlion83

isin ehli sunny
    sunny nin koreli ortak kaon ile işbirliği halinde cihaz ürettiğini bilseydin yorumumla alay etmezdin..
  • Bana da humax geldi fakat tn2000hd diye bir cihaz. Teknik özelliklerini bir turlu bulamadım.
  • Şu an hangi cihazı veriyorlar acaba? TT internet kampanyasından verecekler zira özellikle almayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 12 Şubat 2020; 11:39:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tivibu 4k cihazi cikarmali artik trt 4k bile yeterli

• Tivibu uydu verilen kart başka cihazlarda aciliyormu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • elmariacci kullanıcısına yanıt
    Başvuruyu nereden yapmıştınız

• Tivibu uydu için humax alınabiliyor mu?
  • Bu konuda artık cidden gına geldi. 4 yıldır Tivibu Uydu üyesiyim en az 6,7,8 defa Vestel S7830 kutu değişti. Cihaz verilebilecek tüm arızaları veriyor. Kilitlenme,kutunun HDMI çıkış bölümü arızası, şifreli kanallarda donma hemde öyle böyle değil( yabancı platformlar için cccam kullananlar bilir, sanki berbat bir serverdan kart paylaşımı ile izliyormuşum gibi ) kutular internete bağlanmadığı için(sadece 2. değişimimdeydi sanırım internete bağlanıyordu cihaz ) portal tuşuyla Tivibu GO vs. izleyememe... Şimdilik aklıma gelen ilk arızalar bunlar.

İşe yarayacağını zannetmiyorum ama en yakın zamanda Türk Telekom'a mail atacağım. Uydu ağırlıklı forumlara gezin bakın, genel olarak sırf bu cihazı verdiklerinden dolayı Tivibu'nun super paketi fiyat olarak uygun olmasına rağmen üye olmayanlar var.

Cihazın alternatifi ve ondan çok çok daha iyisi güney kore malı Humax kutular var. Biri küçük cihaz ethernet girişsiz diğeri geniş kasa eski uydu alıcıları gibi ethernet girişli. Ben ethernetsiz portal kullanmadan küçük humax kutuya da razıyım ama son arızalarda talep etmeme rağmen yine Vestel getirip kuruyorlar, kuran servise diyorum birkaç ay sonra görüşürüz bu bilmem kaçıncı değişim diye gülüyorlar. Bazı uydu forumlarında Tivibu Uydu'nun Humax cihazlariyla ilgili şu söyleniyor... Sadece AVM'lerden Tivibu Uydu'ya yeni abone olunduğu zaman Humax marka kutu veriyorlarmış. Ellerindeki Vestel kutuları eritmeye çalışıyorlarmış. Saçmalığa bakar mısınız Adamın biri benim gibi 4-5 yıllık üye. 10'dan fazla kutu değişimi olmuş. O kadar söylemesine rağmen onada Vestel cihaz bağlayıp gidiyorlarmış.

Bakalım gelişmeler oldukça buraya yazacağım. Herkese iyi forumlar.

• Arkadaşlar tivibu uydu süper pakete üye olucam ve bayide özellikle vestel cihaz istiycem diye düşünüyordum (sırf normal mod kısmında kanalları modül rahatlığı gibi istediğimiz gibi düzeltebildiğimiz için) ama vesteli herkes kötülüyor. Humax'ta normal mod seçeneği var mı? Duyduğuma göre yok diyorlar ama bilgisi olan paylaşabilir mi?

Not: Benim portalla, tivibugo'yla vs. işim yok. Benim tek istediğim tivibu kanal listesini kullanmak istemiyorum. Özgürce kendi listemi oluşturmak istiyorum. Belki böyle bir kullanım için vestel idealdir?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.