Şimdi Ara

Tivibu Uydu Ayda 1 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
11
Favori
75.303
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Referans numarası farklıdır. Sizin hattınızda ödediğiniz tutara göre indirim uygulanıyor.Ayrıca göstereceğiniz referans numaranın ödediği tutara göre ikinci indirim uygulanıyor.

Şu an ben ttkom prime eksper tarifesindeyim ve evimdeki 8 mbps hızındaki internetimle tivibu go paketini akıllı tvim ve cep telefonumda kullanabilmekteyim.

Diyeceğim şu ki uydu receiver alacağınıza tivibu go paketi (internet üzerinden yayın paketi) alın aynı işi görüyor zaten.

Sırf hattım ve referans numarası değişikliğinde tutarın değişmesi olayı yüzünden tivibu uydu paketini 1 ayı geçmeden iptal ettim.Şimdi Mobil paketim olan Eksper paketinde aynı özellikleri kullanıyorum. Yinede alıcam diyenler şartları iyice okusunlar dikkatli olsunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: carric

Referans numarası farklıdır. Sizin hattınızda ödediğiniz tutara göre indirim uygulanıyor.Ayrıca göstereceğiniz referans numaranın ödediği tutara göre ikinci indirim uygulanıyor.

Şu an ben ttkom prime eksper tarifesindeyim ve evimdeki 8 mbps hızındaki internetimle tivibu go paketini akıllı tvim ve cep telefonumda kullanabilmekteyim.

Diyeceğim şu ki uydu receiver alacağınıza tivibu go paketi (internet üzerinden yayın paketi) alın aynı işi görüyor zaten.

Sırf hattım ve referans numarası değişikliğinde tutarın değişmesi olayı yüzünden tivibu uydu paketini 1 ayı geçmeden iptal ettim.Şimdi Mobil paketim olan Eksper paketinde aynı özellikleri kullanıyorum. Yinede alıcam diyenler şartları iyice okusunlar dikkatli olsunlar
    Hattını yeni taşıyanlar için fatura tutarı referans vs aranmıyor. Ben hattımı 23₺ pakete taşıdım 1₺ ye katıldınız vs mesaj geldi. ayrı bi referans da eklemedim. Bunu bayiiler biliyor ama müşteri hizmetleri bilmiyor. Şu ana kadar her şey yolunda ama bakalım hayırlısı.

Dediğiniz gibi referans sistemi sıkıntılı, adam tarife değiştirse hat taşısa vs fiyat artacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi ne 1 tl si iç kurulum dış kurulum diye 220tl geçiriyorlar kafadan damga vergisi fln hariç
  • ben aylik 5 tl odemem gereken tarifeye gectim. (2. gruptu galiba)

Kurulumu kendim yaptım para vermedim.

3 aydir da hiç fatura odemiyorum. Sadece ilk faturada bi 5 tl kestiler sonrasinda hic fatura gelmedi.

• Ben bağlatalı 4 ay oldu ve mobil taahhütüm bugün bitti. Aynı fiyattan 2 sene daha taahhüt verebilirsiniz dediler referansım bozulur mu dedim mobil müşteri hizmetlerinde ki bayan tivibu yetkililerine bağlanıp sordu bozulmaz dedi. Yarın taahhütü yeniliyorum hiçbir değişiklik olmadan umarım referans bozulmaz.

• Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Hangi tarifeye geçtiniz tam olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: neozine

Hangi tarifeye geçtiniz tam olarak?
    Şanslı 2gb tarifesi...

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Ben bağlatalı 4 ay oldu ve mobil taahhütüm bugün bitti. Aynı fiyattan 2 sene daha taahhüt verebilirsiniz dediler referansım bozulur mu dedim mobil müşteri hizmetlerinde ki bayan tivibu yetkililerine bağlanıp sordu bozulmaz dedi. Yarın taahhütü yeniliyorum hiçbir değişiklik olmadan umarım referans bozulmaz.
    Ne oldu hocam. Bozuldu mu referans.. Güncel fatura dan baktınız mı..

• Bende uye oldum 2 tane üyelık yaptım tarıfe degısıklıgı yapıldı

1-10.19
    2-13.58 çıkmıs fatura

ve tarıfe degısıklıgını cok zor yapıyorlar Turktelekom hatlarına acaba TVİBU tahattüdü içinmi zorluk çıkarıyolar
    varmı basına gelen ?
  • Vodafone Mega Yeni tarifesinden 7-8 gün önce Telekom 1000 dk+1000 sms+8 gb = 29 TL (12 Ay Taahhüt) yaptım yanına da 24 Ay taahhütlü 1 TL ye Tivibu verdiler. Hat açıldıktan sonra mesaj atın 1 TL olacak dediler ben de attım ve 1 TL diye mesaj geldi. Tivibu kanalları, Discovery vs bir dünya kanal şu anda açık görünüyor.

Genelde ben bir şey alırken 50 kere düşünürüm ama bu Tivibu olayına 1 TL diye direk daldım. Şimdilik görünen bir sıkıntı yok ama 12 ay taahhüt bitince bizi öperler mi bilemiyorum. Acaba hazır alalı 3-4 gün olmuşken iptal ettirsem mi ? Böyle bir şansım var mı acaba ? Ya da yapsam mı ? Tavsiyesi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Vodafone Mega Yeni tarifesinden 7-8 gün önce Telekom 1000 dk+1000 sms+8 gb = 29 TL (12 Ay Taahhüt) yaptım yanına da 24 Ay taahhütlü 1 TL ye Tivibu verdiler. Hat açıldıktan sonra mesaj atın 1 TL olacak dediler ben de attım ve 1 TL diye mesaj geldi. Tivibu kanalları, Discovery vs bir dünya kanal şu anda açık görünüyor.

Genelde ben bir şey alırken 50 kere düşünürüm ama bu Tivibu olayına 1 TL diye direk daldım. Şimdilik görünen bir sıkıntı yok ama 12 ay taahhüt bitince bizi öperler mi bilemiyorum. Acaba hazır alalı 3-4 gün olmuşken iptal ettirsem mi ? Böyle bir şansım var mı acaba ? Ya da yapsam mı ? Tavsiyesi olan var mı ?
    hocam ne mesajı attınız acaba? bende eşimi telekoma geçirdim, tivibu aldık 24 taahhütlü ancak tivibu için herhangi bir mesaj atmadık?

• Bugün mesaj geldi sinema tv nin kanallarını çıkarmışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    TVTARIFEGRUP yazıp 5555 e yollamışım.

• Geçen kumandanın pili bitince, yaşlı bir aile üyemiz yeni pilleri ters takmış.

aradık tivibu yu kumanda bozulmuş diye, özel bir servise yonlendirdi.

adam gelmiş, yeni kumandayı 50 liraya vermiş, eski çalışan kumandayı da almış gitmiş...

Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Söyleyeceklerim bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Vodafone Mega Yeni tarifesinden 7-8 gün önce Telekom 1000 dk+1000 sms+8 gb = 29 TL (12 Ay Taahhüt) yaptım yanına da 24 Ay taahhütlü 1 TL ye Tivibu verdiler. Hat açıldıktan sonra mesaj atın 1 TL olacak dediler ben de attım ve 1 TL diye mesaj geldi. Tivibu kanalları, Discovery vs bir dünya kanal şu anda açık görünüyor.

Size bir cihaz verdilermi Kurulum işi nasıl oldu?
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Uydu cihazı verdiler. 24 ay sonunda iade edilmek üzere. Kurulumu onlar yaptı ben takıp çalıştırdım. Orda sorduğumda 1 TL dışında hiçbir ücret gelmeyecek dediler. Bakıcaz artık.

• Hattım vodafone, halihazırda tivibu üyesiyim ve 39 tl ödüyorum. 3 ay kaldı taahüt bitmesine. Bu tutarı hat değiştirmeden düşürmenin bi formülü yokmu

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Ne oldu hocam. Bozuldu mu referans.. Güncel fatura dan baktınız mı..

Alıntıları Göster
    Hayır bozulmadı hocam sorunsuz kullanıyorum.

• Şuan evde taahhütlü Tivibu bağlı. Taahhütün bitmesine yaklaşık 10 ay var. Türk telekom mobil müşterisi bulup onu referans göstersem kalan taahhüt süresince 1 TL'ye Tivibu kullanabilir miyim? Mevcut Tivibu müşterisiyken ekstra indirim alan oldu mu?
  • turkcellden turktelekoma geçtim.

1 tlye tivibu kampanyası var dediler.
    başka ücret gelmez değilmi di,ye sordum gelmez dediler.

ilk fatura 19.50 geldi.
    daha kutusunu açıp bakmadım bile.

nedir??
    ilk faturamı böyle geliyor.
    1 tlye kullanabileceğime dair hayırlı olsun sms leri geldi
    silmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.