Şimdi Ara

Tivibu Uydu Ayda 1 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
11
Favori
75.303
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ara almayı düşündüm ama samsung tv için ayrıca uydu alıcısı veriyorlar. Module takılan cihazları yok sanirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi matematik hocası lazım bune boyle 1.2.3 grup ne roman yazaydın bari
    ne gerek var 24 ay herturlu kilitlerler yok kurulum ucreti yok cayma bedeli yok cihaz bedeli
  • Bu sanki uzun süredir olan kampanyanın aynısı bir yenilik yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi almayalım mı 12 liraya 12 aylık

• Referans olabilecek varsa ben geçeceğim

• Numara taşıyan için iyi fırsat. ben iki referansla 1₺ ye kullanıyorum.
  • Hele bi gelin, başımızı bi sokalım gerisi kolay kampanyası.
  • 5 tl ye bende aldım kurulumu kendim yaptım

• Bende aldım evde tv ye bağlı kablo verilen uyduya taktığımda sinyal yok diyor şaka gibi müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı açtı bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercinoyman

Şimdi almayalım mı 12 liraya 12 aylık

24 ay taahhüt var. Cayma bedeli aylık 75 + cihaz parası tarife gurubu 1 ki hangi tarifeler belirsiz kısaca yılda 12 TL için sanırım en üst tarife olacak prime üst tarifeler gibi ve mobil taahhüt ayrı oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Geçmeyelim mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sahtekar bu herifler 1 TL diyorlar sonra referans verdiğin numaranın taahütü dolduğunda 40 TL'lik hattı 70 tl yapıyorlar. Referans numaran da haliyle 70 tl ödemeyeceği için daha alt bir pakete geçiyor yada GSM firmasını değiştiriyor. Tivibu oluyor 9 TL. Vaktim olsa daha detaylı yazardım ama mesajı alan alır diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusundurucu

Bende aldım evde tv ye bağlı kablo verilen uyduya taktığımda sinyal yok diyor şaka gibi müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı açtı bakalım

Tivibu kutusu biraz ince ayarlı uydu istiyor müdür. Değişik bir cihaz. Kötü ise uydu sinyal kalitesi problem çıkabiliyor.
  • invisible kullanıcısına yanıt
    arıza kaydı açtı bakalım gelen kişiler inşallah çözerler neden anlamadım bende kendi uydu alıcılı tv de skntısız çekiyor kabloyu tvbuya bağlıyorum sinyal yok diyor inşallah gelenler ilave bir ücret çıkarmazlar
  • Bir yandan alim diyorum bir yandan bunlar inceden inceden döşer diyorum belli olmaz en iyisi bulaşmamak

• kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    Turknette AKK yok ve 4 kişi birlikte ultra hd paketi aylık 6₺’ye kullanıyoruz. Aynı zamanda tivibu da kullanıyorum. İkisini de LG webos’ta. Tivibu Netflix’in ikamesi değil. Ama birini seçmek zorunda bıraksalar Netflix derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni gelenler için tarife grubu muhabbeti yok faturalı olsun yeter. Eğer gidip alırsanız 1tl kurulum da yok. Tek şart referans abonesi 24ay avea da kalcak. Ben 1.5yıldir uydu super paket kullanıyorum. Memnunum. Çoğu kanallar var. Eksik yok çok azdır bence. Ara sıra çalışmadığı oluyor . Uydu çekmiyor fln olur o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: xkanax

Yeni gelenler için tarife grubu muhabbeti yok faturalı olsun yeter. Eğer gidip alırsanız 1tl kurulum da yok. Tek şart referans abonesi 24ay avea da kalcak. Ben 1.5yıldir uydu super paket kullanıyorum. Memnunum. Çoğu kanallar var. Eksik yok çok azdır bence. Ara sıra çalışmadığı oluyor . Uydu çekmiyor fln olur o kadar.
    Gerçekten mi

• quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

Bir yandan alim diyorum bir yandan bunlar inceden inceden döşer diyorum belli olmaz en iyisi bulaşmamak
    öyle yapıyorlar...
    gittigidiyor kampanyası ile, 3 aylık ücretsiz tivibu aboneliği yapmıştım..
    3 ay sonra otomatik iptal olacaktı..
    mh de bunu teyyid etmişti..
    3 ay doldu..
    sonrasında 31 mart tarihinde, 11 tl lik fatura yollamışlar, paket ücreti adı altında..
    mh yi arıyorum, aboneliğiniz olmadığı için detayları göremiyorum diyor..
    aklıma gelen heryere yazdım bakalım, sonuç ne olacak..
  • hagı kanallar var
    bu kanpanyada?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.