Şimdi Ara

tivibu SUPER Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sabah telekomu aradım MH süper tivibu hd kampanyası oldugunu 25 liraya hd, uydu cihazı dahil kurulum aktivasyon vb ücretsiz 24 ay taahhütlü iptv için süper paket kampanyası olduğunu söylediler aklıma yattı. ben uydu yayını veya gsm referanslı kampanyalara pek girmek istemiyorum. şuan için uygun kampanya bahsettiğim kampanya mıdır ve iptv hizmetinden memnun musunuz. şuan için digiturk üyeliğim var fakat fiyatlar aşırı yükseldi alternatif olarak tivibuyu düşündüm

• Geçen hafta cuma günü internet bağlatmak için telekom müdürlüğüne gittim interneti bağlatırken tivibuyu da sordum 25 tl ip tv taahhütsüz dedi uydu için de referanslı kamanyayı önerdi oda süper paket 9 tl ye geliyor uyduda uydu cihazını orda hemen kurup eve gidince takıp çalıştırıyorsunuz ip tv de kuruluma türk telekom ekipi geliyor ama ip tv için öncelikle internet olması gerekiyor internet+tv alırsanız önce internet kuruluyor hat aktif olunca 1-2 gün sonra tivibu ip tv için kuruluma geliyorlar ama iletilenler böyleydi.
  • digitürkünüz varsa ailenin yıldızı paketiyle devam edin aylık 20 lira,içerik olarak tivibudan iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 21 Haziran 2017; 22:18:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan digiturk var iptali verince muhtemelen ikna için farklı tekliflerde gelecek. fakat ben yeni paket sistemine tepki olarakta bu iptali gerçekleştirmek istiyorum. keyiflerine göre paketlere bu oranda zam yapmamalılar. ben sporextra paketi izliyordum şimdi bana zorla Türkiye ligini de satmaya çalışıyorlar bedava verseler bizim ligden izleyeceğim maç sayısı beşi geçmez bir sezonda. yeni hiçbir kanal getirmeden extra bir iyileştirme yapmadan ( eylül ayında yenilikler olacağı söyleniyor ) biz baştan paraları toplayalım sonra bakarız mantığı kendi adıma saygısızlık olarak geliyor hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.