Şimdi Ara

Tivibu sinema için aradilar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 24 ay 15 tl tivibu sinema için aradılar kullananlar memnun musunuz tavsiye eder misiniz daha önce ne dsmart nede tivibu gibi şeyler kullandım teşekkürler simdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler banada yardım edin belgesel ve sinema bakımından hangi uydu iyi
  • Belgesel yönü her türlü iyidir kanallar çoğu platfrom da standart. Sinema hakkında bilgim yok..
  • yeterli bir bilgi veremeyeceğim ama 2 yıl d-smart kullandıktan sonra 1 yıl digitürk kullandım kendi deneyimlerimi yazayım. D-smart'ın hd yayını çok daha kaliteliydi(çözünürlük ve netlik olarak), digitürk ise eutelsat tan yayın almama rağmen çamur gibiydi, önce 9003 diye bir digital taktılar sürekli arıza çıkarıyordu onlarca görüşmeden sonra 9004 diye bir cihaz getirdiler o da bir kaç saat stand-by konumunda kalınca tekrar açtığımda ekran sadece pembe oluyordu fişi çekip takmam gerekiyordu her seferinde, yayınlara gelecek olursak izlediğiniz belgesel türü önemli digitürkte yaşanmış suç belgesel kanalı ID Extra yı izliyordum genelde ve onun dışında animal planet HD izliyordum dün içerisinde aynı programa rastlamadım ama diğer belgesel kanallarına gelince ara sıra aynı şeyler yayınlanıyordu. D-Smarttaysa net geo lar vardı onları da genellikle hayvanlar alemini ve nasıl yapılır programlarını izliyordum. yani aslında pek bir farkları yok tivibu ve filbox konusunda hiç bir bilgi birikimim yok bende merak ediyorum eğer uygun fiyata tivibu olursa düşünebilirim ama en uyuz olduğum şey şu aktivasyon ücreti yok kurulum ücreti yok bilmem ne harcı.. bunlar olmasa tivibu alırdım ama full paketini 20-25 tl ye alırdım fazla vermezdim filboxta ise pek bir belgesel kanalı göremedim web adreslerinde onun fiyatı iyi olmasına rağmen belgesel kanalı az ve filmler hep eski deniliyor. digitürkte lig tv izlediğim için film kanallarına da bakmadım bunu da belirteyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.