Şimdi Ara

Tivibu sec izle kirmizi hali izlediginiz filmler bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
13.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar mesaj geldi tivibudan sec izle kirmizi halidan kiraladiklariniz faturaniza yansimayacak dedi bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün gece sorun yaşanmasından ötürü ekime kadar ücretsiz mil

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Dün gece sorun yaşanmasından ötürü ekime kadar ücretsiz mil
    Hocam butun filmler mi sadece kirmizi hali mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırmızı halı diyor

• Dün akşam 10 dan sonra yayının gitmesi genel bir sorun muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezegen64

Dün akşam 10 dan sonra yayının gitmesi genel bir sorun muydu?
    Yurtdisindan ddoss ataklari olmus tt serverlerine diye duydum

• ne ara sorun oldu hiç fark etmedik

keşke fark edebilyseydim hemen mağduru oynardım

• arkadaşlar dün gitti gidiş o gidiş m.h. ulaşılamıyor aynı durumda olan var mı ?
  • Fırsatın nasıl olduğunu merak edenler için bilgilendirme mesajı yayınlayayım, hani güzel bir fırsat vs gibi gözükebilir ancak bu fırsatın olması için demekki koskoca Tivibu'nun ara ara çökmesi gerekiyormuş.

Dün (02.05.2018) Tivibu'da saat tam 22:00'da Türkiye geneli 444'lü hatların da patlamasıyla birlikte Tivibu yayın servisi de saldırı sonucu oluşan tepkilerden ötürü korumaya alındığı, bu nedenle servislerin bir süre eski haline gelemediği tahmin edilmekte. Net bir açıklama yapılmamış olsa da, dünkü olay Tivibu için tam bir fiyaskoydu. Tam Şampiyonlar ligi maçı başlamışken Tivibu'nun çökmesi de ayrı bir fiyaskodur zaten, en önemli tepkiyi maç saatinin başlama düdüğüyle bağlantının kopmasından dolayı geri adım atmak zorunda kaldılar, adamlar çözemeyeceklerini anladıklarında maç yayınını Youtube'da canlı yayın olarak verip müşterilerini sakinleştirmeye çalıştılar. Dün benim gibi binlerce kişi Tivibu üyeliğini bedelsiz iptal etmek için başvuruda bulundu.

Sanırım tepkiler çok büyük olunca özür mahiyetinde bir jest yapmaya çalıştılar ancak ben hâlâ Tivibu'dan memnun değilim denek gibi plastik kutuyu kullanıyoruz, kaçırdığın programı anında geri sar izle, 1 hafta önceki programı takip et, eve geç geldiğinde ana haberi geri sar izle bunlar güzel şeyler ancak servisini aldığımız üründe muhakkak ayda bir kaç sefer buna benzer sorunlar yaşanıyor. Dünkü olay saatlerce sürdüğünden ötürü herkesin dikkatini çekmeyi sonunda başardı. Umarım bir daha olmaz.

Gelen özür mesajı;
    Tivibu sec izle kirmizi hali izlediginiz filmler bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 3 Mayıs 2018; 23:57:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Dün gece sorun yaşanmasından ötürü ekime kadar ücretsiz mil
    Çok iyi oldu desenize Bana da geldi, hemen fotoğrafladım aksi bir durum olur diye

Gerçekten de o günkü arıza olayı çileden çıkarmıştı beni ama affettim

Bu arada TV'de ekrana gelen pop-up tarzında mesajla bilgim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 5 Mayıs 2018; 11:9:15 >
  • Bu tüm üyeler için mi geçerli, mesaj gönderilenler için mi?

• Bunların sağı solu belli olmaz, ben riske giremem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chh73

Bunların sağı solu belli olmaz, ben riske giremem.
    Ne yalan söyleyeyim aynen ben de böyleyim, dün 1 liralık film aldım.

Ancak yarıda bıraktım izlemeyi bugün bir kaç saat önce tekrar izleyeyim dedim baktım 1.20 olmuş ve normalde 2 günlük kiralıyorsun orada da öyle yazmıştı ama tekrar kiralama geldi bir tırstım
  • Herkese bu konuda mesaj geldi mi acaba ? Bana gelmedi müşteri hizmetlerini arayıp sormadım da izlesem sorun yasar miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

Herkese bu konuda mesaj geldi mi acaba ? Bana gelmedi müşteri hizmetlerini arayıp sormadım da izlesem sorun yasar miyim?
    Bana da gelmedi cevap alabildiniz mi

• Beyler merhaba konuyla cok alakali olmayacak ama eminim bilen vardir. Bende kablotv ve uydunet var. Ancak ben tivibunun internet üzerinden tv kanallarıni izleyebileceğim cihazini almak istiyorum. Uygun bir kampanya mevcut mu

• Güncell. Film fiyatları ne kadar arkadaşlar ortalama.

• 1,25- 4,95 TLarası fiyatlar
  • 1 liralık pakette süper pakette seç izledeki kırmızı hali dışındakiler ücretsiz mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.