Şimdi Ara

Tivibu mobil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tivibu nun mobil hat ile kullanilan versiyonu var mu. Yani ben arabada giderken evdeki gibi modem tivibu kutusuna girecek bi sistem var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tivibu go paketi var şu anda mobilden kullanıyorum bilgisayarda hangi kanalları izliyorsam aynısını mobil dende izleyebilirsin
    umarım yardımcı olmuşumdur

ne demek istediğini anlamadım

Yani ben arabada giderken evdeki gibi modem tivibu kutusuna girecek bi sistem var mi
  • beyazejder B kullanıcısına yanıt
    Kullanım için kaç GB internet veriliyor?

• Maalesef kota felan verilmiyor

• beyazejder B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam 😊 kota olmaması saçma olmuş

• Tivibu mobil i var evinde tivibu olmasina gerek yok ayrica 8.4 gb kota veriyor uydu tivibu kadar genis kapsamli kanal listesi yok ama ulusal kanallar fln var ben kullaniyorum uygulamada kullanisli

• tlgsrcm T kullanıcısına yanıt
    Turkcell TV plus kullanıyorum 5gb. Kanallar nasıl burda bazı kanallar için ek para istiyor. Mesela net geo için vs . Tivibu da açık mı bunlar yada var mı?

• Size tavsiyem bu Tivibu olayına hiç bulaşmayı...

Adamlar bildiğin dolandırıcı. Taahhüt verince 5₺ lira diyor ama taahhüt bozulunca 39₺ dedikleri paket ne hikmetse 75₺ oluyor.Birde kanalları istedikleri anda değiştirme hakları varmış

• Kanallari tum firmalarin degisme hakki vardir sozlesmelerde yaziyor zaten, ayrica tivibu mobil evdeki tivibu dan farkli ve kanallar az eve tivibu alirsan tivibugo yaparsin kanallar artar ama ondada internet vermiyorlar. Iki ucu boklu deynek. Bende sinirsiz internet yaptim akn siz kota derdim yok mobil de ayda 70 gb ile 110 gb arasinda net kullaniyorum sadece taraftarium 24 de maclara 20 gb gidiyor ayda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.