Şimdi Ara

Tivibu İptal Ettirme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
86.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://tuketici.btk.gov.tr/calisma?id=20

bununla ilgili bir çalışma var aslında

artık başvuruları adım başı bulunan ttnet merkezinden yaparken abonelik sonlandırmasını il telekom müdürlüklerinde yapmamıza gerek kalmıyacak sanırım
  • Tivibu web kullanıyordum 1 tllik paket. Fatura bilgilerime baktığımda 3-4 liralık bir artış var. Onlineişlemlerden TivibuMaxi pakette kayıtlı gözüküyorum ve sanırım fiyatı da artmış bilgim dışında. Oradan da iptal edemiyorum illa aramak mı gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Tivibu web kullanıyordum 1 tllik paket. Fatura bilgilerime baktığımda 3-4 liralık bir artış var. Onlineişlemlerden TivibuMaxi pakette kayıtlı gözüküyorum ve sanırım fiyatı da artmış bilgim dışında. Oradan da iptal edemiyorum illa aramak mı gerekiyor?

ücreti artmadan önce bilgi verildi aslında hem sms hemde telefonla aranarak, size ulaşılamamış olabilir.Ayrıca forumdada yazılmıştı, aramanız şart buarada 2-3 dk da hallediliyor.
  • arkdaşlar ben 10 gün önce kapattırdım.
    Haberim olmadan cep + maxi üyeliğine geçmişim.
    Şuan ses kayıtlarım dinleniyormuş..

İptal ettirirken AKK için derseniz size
    12 ay X 1.99 yeni bir teklif sunucaklar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: poison06

quote:

Orijinalden alıntı: loko

online iptal edilemiyormu yani?

malesef telefonla iptal ediliyor..alırken onnline kapatırken telefon

açtırırken kimlik doğrulama yok. Hat sahibi sen değilsen bile servisi alabiliyorsun ama iptal ettirmeye neredeyse evin tapusunu da istiyorlar. Ben de açtım iptal ettirdim. Bazı şeylere çok fazla bulaşıyoruz gibime geliyor. Yani tüketici fatura denizinde boğulmak isteniyor. Aslında ihtiyaç olmayan şeyler ihtiyaçmış gibi gösteriliyor. Tivibu dünyanın en gereksiz hizmetlerinden biri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

quote:

Orijinalden alıntı: poison06

quote:

Orijinalden alıntı: loko

online iptal edilemiyormu yani?

malesef telefonla iptal ediliyor..alırken onnline kapatırken telefon

açtırırken kimlik doğrulama yok. Hat sahibi sen değilsen bile servisi alabiliyorsun ama iptal ettirmeye neredeyse evin tapusunu da istiyorlar. Ben de açtım iptal ettirdim. Bazı şeylere çok fazla bulaşıyoruz gibime geliyor. Yani tüketici fatura denizinde boğulmak isteniyor. Aslında ihtiyaç olmayan şeyler ihtiyaçmış gibi gösteriliyor. Tivibu dünyanın en gereksiz hizmetlerinden biri.

15 aylık Tivibu aboneligimi belki 1 hafta anca kullandım.Gerçekten gereksiz birşey.

• tiwibu web ücretleri toplamı 6.69
    bu gün ipini çekmek lazım bu tiwibunun
  • 4440 375'i arayarak 7'no lu menuden iptal ettirilebiliyor.ben biraz önce iptal ettirdim.20 dakika surdu iptal ettirmek
  • Sürekli meşguldü. Ama hemen müşteri temsilcisine ulaştım.

İlk görüşmede, salaklık yapıp hattın benim üstüme ait olmadığını söyledim.
    Diğer aramamda eski sağlık karnesinden babamın bilgilerine ulaştım.
    1 dk içinde müşteri temsilcisine ulaştım ama iptal ettirme 12 dk sürdü.

TT: 30 Nisan'a kadar vaktiniz var boşa gitmesin.
    BEN: Hep öyle diyorum sonra unutuyorum iptal etmeyi, 2 aydır böyle oluyor. Kararlıyım, kesin kapattıracağım.
    TT: Ama şu kadar içerik var, sizin bu konuda kararlı olmadığınızı düşünüyorum.
    BEN: Yok, kesin kararlıyım.

Buraya dikkat:
    TT: Onaylıyormusunuz.
    BEN: Evet
    TT: İşleminiz tamam.
    BEN: Alo?
    10 saniye ses yok.
    TT: Bir saniye lütfen kapatmayın.
    BEN: Ne oldu?
    TT: Sistemden hala cevap bekliyorum.

Ne yani? İşleminiz tamam dediğinde ben kapatsaydım iptal edilmeyecekmiydi yani? Telefon görüşmesi sonrası arkadaşlar online işlemlerden kontrol edin.

NEDEN İPTAL EDİYORSUNUZ DERSE FİYAT DEYİN. BAKIYORLAR KİMSEDEN SES ÇIKMIYOR, ARTTIR HEMEN. YOK ÖYLE YAĞMA. 4 TL ÇOK DEĞİL AMA YILLIĞA VURUN. HADİ O DA ÇOK DEĞİL AMA TİVİBU O PARAYI HAKETMİYOR.

Tivibu İptal Ettirme

Tivibu İptal Ettirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacTavish -- 20 Nisan 2012; 14:10:29 >

• arkadaş herşey online alınabiliyor iptal ederken bir sürü iş küfretmekten içim bayıldı artık

444 0 375 i arıyorum telefon dakika sayıyor habire karşıdan gelen ses yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skymarc -- 20 Nisan 2012; 14:16:57 >
  • 444 0375 müşteri hizetlerinden iptal ettiriyorsun
    soruyorlar işte ,neden iptal etmek istiyorsunuz ,annenizin kızlık soyadını söyleyin vs vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

arkadaş herşey online alınabiliyor iptal ederken bir sürü iş küfretmekten içim bayıldı artık

444 0 375 i arıyorum telefon dakika sayıyor habire karşıdan gelen ses yok..

Telefonda ne kadar tuş varsa bas o zaman otomatik yönlendiriyor.
  • online tivibu kısmında servis satın al dediğin zaman ücretsiz olan bi tvbu paketi var..ben onu aldım diğer ücretli listeden kayboldu..acaba benm ücretli servis bi dahaki faturaya yansır mı bilgisi olan varsa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebenneka0000

online tivibu kısmında servis satın al dediğin zaman ücretsiz olan bi tvbu paketi var..ben onu aldım diğer ücretli listeden kayboldu..acaba benm ücretli servis bi dahaki faturaya yansır mı bilgisi olan varsa sevinirim..

Aynen sonunda hediye 0 tl falan yazıyordu şimdi içime bi kurt düştü
  • Tivubu'ya talebim olmadığı halde nasıl yaptılarsa Tivibu Web Maxi adı altında üyelik başlatmışlar. Basılı fatura olmadığı için ben ADSL ücretlerinde bir artış oldu sanmıştım. Meğerse tivibu arka planda çalışıyormuş:)

444 0 375'ten ilk görüştüğüm kişiye iptal isteğimi ilettiğim halde nihayetinde 3. yetkili iptal işlemini gerçekleştirdi. 11 dakika hatta beklemek zorunda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmettin44

tivibu kapattırmak için 3 yetkiliyle görüşmen lazım birde karşında yalvaran biri olunca insanın kapattırmama isteği oluyor ama yinede parasını düşünerek kapat diyosun.:)

Tivibu benim için vazgeçilmez birşeydi akk gelene kadar Şimdi elimi bile süremiyorum 1 mbit internet ile izlenmiyor malesef. Kapattırmayı düşünmüyorum fiyatı uygun zaten lazım olabilir
  • tivibu iptali müdürlükten iptal edilir çünkü size verilen cihazları çağrı merkezine göndermeniz zordur ama müdürlüğe göndermeniz yada götürmeniz kolaydır....cihaz tesliminden sonraiptalini de müdürlükten gerçekleştirebilirsiniz... bu yüzden müdürlikten gerçekleştirilir.... çağrı merkezini aramanıza gerek yok..size verilecek cevap " tt ofise git " demekten başka bir cevap olmaz...şimdiden bir çağrı merkez personeli olarak duyurulur
  • ilk once bende bılınsız bı sekılde bır yıı askın tıvıbu odedım sonunda mudurkukten kapattırdım
    ama 2 hafta once kampanya yaptıklarını ve 2 ay deneme ucretsız vereceklerını soyledıler bende bı tongaya dusup kabul ettım
    gel gelelım hıc memnun degılım ,gecen acım dedım yayın mayın yok delı oldum kapattırmak ıstıyorum tekrar yada 2 ay daha bedava oldu ıcın acık kalsınmı?
    saygılar
  • Yeni ttnet abonesiyim.
    Az önce cep telefonuma mesaj geldi, ücretsiz 2 aylık tivibu aboneliğim bitmiş, gelecek ay faturalandırılacakmış.
    Tivibu ne ya?????? Ben buraya üye olduğumu hatırlamıyorum. Bunu nasıl iptal edeceğiz???
  • Bu konuyu okuduktan 2 dk sonra sonra arayıp iptal ettirdim. Boş yere 3.90 vermeye değmez. İşlem yaklaşık 4 dk sürdü.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.