Şimdi Ara

Tivibu go uygulamasi enterasan sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonumu kablosuz tv Ekranina yansitiyorum ekrana yansit ozelligiyle. Telefondan tivibugo uygulamasini aciyorum. Tv de Normal atv show trt vss goruntu alirken tivibunun kendi paket kanallari siyah ekran. Tv ekranina yansiti kapatinca telefonda acilmayan kanallarda aciliyor. Nasil enterasan bir sorundur bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilinçli yapılan bir durum, smart tv de de geçerli paket almanızı sağlamak amacıyla yapılıyor, zira bazı paketler cep ve web için kullanıma sunuluyor. sizinki de ondan büyük ihtimalle.
  • Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum halbuki Süper paket. Tüm kanallar açık olması lazım. Telefonda şifreli kanallar siyah ekranda kalıyor,giremiyorum. Ama normal kanallar açılıyor. İşin garip tarafı PC uygulamasında tüm kanallar açılıyor. Sanırım telefondan kaynaklanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1800210022

Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum halbuki Süper paket. Tüm kanallar açık olması lazım. Telefonda şifreli kanallar siyah ekranda kalıyor,giremiyorum. Ama normal kanallar açılıyor. İşin garip tarafı PC uygulamasında tüm kanallar açılıyor. Sanırım telefondan kaynaklanıyor.
    Telefon ile alakası yok. Tv ile paylaşımı durdurunca telefonda yayın oluyo. Ne zaman tv ile paylaşıma geçiyorsun yayın siyah ekran
  • kizilok K kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Cihaz rootlu mı dedi. Evet dedim. Siyah ekran sorunu bundan kaynaklanıyor dedi. Magisk ile Tivibu Go gizledim, sıkıntı çözüldü.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1800210022

Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Cihaz rootlu mı dedi. Evet dedim. Siyah ekran sorunu bundan kaynaklanıyor dedi. Magisk ile Tivibu Go gizledim, sıkıntı çözüldü.
    Bende root lu değil ama sorun var. Dediğiniz çözümü biraz açarmısınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.