Şimdi Ara

tivibu go hediyesi olan arkadaş arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu aralar tivibu abonesi olurken yanında hediye olarak verilen tivibu go paketi olan arkadaş varsa tivibu go hediyesini aylık olarak alabilirim. sizin de böylece faturanız düşmüş olur...

• pm....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1
  • @TheGuardian arkadaş ile anlaştık saolsun...
  • Hayirli olsun
  • tivibu go süper paket aboneliğimi kiralıyorum..

almak isteyen arkadaşlara kiralayabilirim.
    özelden mesaj atarlarsa sevinirim.
  • @delibasic ile anlaşmıştık fakat iptal oldu, eğer tivibu go süper paketiniz varsa ve kullanmayacaksanız bana kiralayabilirsiniz
  • Selam tivibu go süper full maxi paketim 14,90TL kirlıyorum min. 6 ay max 12 ay..
  • Varsa dusunen arkadas ben baglatayim go`yu siz kullanin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up
  • varsa pm bekliyorum bende tivibu go süper paket için ücret ödemeye hazırım
  • Tivibu go kullanırken Tivibu ev kullanmaz ki asıl kullanıcı. Hiç kullanmayanlar mı kiralıyor.

Hem tek şifrenizi verin de adınıza oyun alınsın paşa paşa ödeyin şikayet hakkınız dahi yok.

Uydu mu internet üzerinden mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 19 Şubat 2016; 16:37:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Tivibu go kullanırken Tivibu ev kullanmaz ki asıl kullanıcı. Hiç kullanmayanlar mı kiralıyor.

Hem tek şifrenizi verin de adınıza oyun alınsın paşa paşa ödeyin şikayet hakkınız dahi yok.

Tivibu uydu veya Tivivu ip tv alan kişiye yanında tivibu go hediye olarak veriliyor, biz de diyoruz ki bu hediye tivibu go'yu kullanmayacak olanlar kiralayabilir. Böylelikle kiralayan kişi, hem daha ucuza tivibu kullanmış olur, hem de kiraladığı kişinin faturasında bi nevi indirim yapmış olur. Ecnebi tabirle Win-win ilişkisi yani.

Tek şifre mevzusuna gelirsek,
    Burada yapılan bütün alışverişlerde dolandırılma ihtimali vardır doğal olarak, ve kişiler de bunun farkındadır sanırım. Örneğin sizin belirttiğiniz gibi kiralayan kişi, başka servisleri kullanarak hesap sahibine yüklü bi fatura çıkarabilir, ama benzer şekilde, hesap sahibi de ücreti aldıktan sonra hesabı devretmeyebilir. Bunların hepsi ihtimal dahilindedir, bu yüzden önemli olan karşılıklı bir güven ilişkisi kurabilmektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ronanino7

quote:

Tivibu go kullanırken Tivibu ev kullanmaz ki asıl kullanıcı. Hiç kullanmayanlar mı kiralıyor.

Tivibu uydu veya Tivivu ip tv alan kişiye yanında tivibu go hediye olarak veriliyor, biz de diyoruz ki bu hediye tivibu go'yu kullanmayacak olanlar kiralayabilir. Böylelikle kiralayan kişi, hem daha ucuza tivibu kullanmış olur, hem de kiraladığı kişinin faturasında bi nevi indirim yapmış olur. Ecnebi tabirle Win-win ilişkisi yani.

Tek şifre mevzusuna gelirsek,
    Burada yapılan bütün alışverişlerde dolandırılma ihtimali vardır doğal olarak, ve kişiler de bunun farkındadır sanırım. Örneğin sizin belirttiğiniz gibi kiralayan kişi, başka servisleri kullanarak hesap sahibine yüklü bi fatura çıkarabilir, ama benzer şekilde, hesap sahibi de ücreti aldıktan sonra hesabı devretmeyebilir. Bunların hepsi ihtimal dahilindedir, bu yüzden önemli olan karşılıklı bir güven ilişkisi kurabilmektir.

Uydu üzerinden neyse de iptv olarak Tivibu go kullanan bir kişi iptv olarak Tivibu ev kullanan kişinin yayın izlemesine engel olur.

Hem Tivibu go (yani web) hem Tivibu ev iptv aynı anda çalışmıyor.

• quote:

Uydu üzerinden neyse de iptv olarak Tivibu go kullanan bir kişi iptv olarak Tivibu ev kullanan kişinin yayın izlemesine engel olur.

Hocam açıkçası tivibu ip tv hakkında detaylı bilgim yok dediğiniz gibi de olabilir tabi ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronanino7

quote:

Hocam açıkçası tivibu ip tv hakkında detaylı bilgim yok dediğiniz gibi de olabilir tabi ki

4 senedir Tivibu go eski adı ile Tivibu web kullanıyorum. Tivibu ev full paketi olanlar hem Tivibu web hem cep bedava idi.

Onlarda aynı anda izleyemiyor bende web ten ve cepten aynı anda izleyemiyorum.,

• Güncel
  • tvibu dan aradilar. 15 tl ye tvibu uydu ve tvibu go verelim dediler. tvibu go da biraz soru sordum akili telefonunla izleyebilirsin dedi. internet kota gerekiyormu dedim gerekmiyor dedi. hatra istedigin operator uzerinden interner paketin olmadan izleyebilirsin diyor. dogrumu soyluyor varmi bileniniz.

• interner paketin olmadan izleyebilirsin diyor tabi tabi buna kargalar bile güler :) diyemedinmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: romeoakyuz

tvibu dan aradilar. 15 tl ye tvibu uydu ve tvibu go verelim dediler. tvibu go da biraz soru sordum akili telefonunla izleyebilirsin dedi. internet kota gerekiyormu dedim gerekmiyor dedi. hatra istedigin operator uzerinden interner paketin olmadan izleyebilirsin diyor. dogrumu soyluyor varmi bileniniz.

Bayii aramıştır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.