Şimdi Ara

Tivibu Ev Kullananlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
34.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 senedir tivibu ev kullanıyorum bu sene tekrardan uzatmayı düşünüyorum taahhütü Ben fazlasıyla memnunum
  • @REM1903 kullanabilirsiniz. İlla TTnet üyesi olmanız gerekmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de full paket deneme kullanıyorum , çok memnun kaldım , üye olacağım.
  • Mümkün olduğunca uzak durun, bende donma problemi var 8 aydır ilgilenmiyorlar. Kullanamayacağın bir hizmeti boşuna alma.

Benim açtığım konuyu incele.
  • hız kontrolü yapın 16mb ulaşıyorsa sorunsuz kullanırsınız.
  • Bağlantı Durumu Bağlandı
    Modülasyon Türü ADSL_2plus
    Gerçek Hız (Yukarı/Aşağı) 953/10694 kbps
    Ulaşılabilir hız (Yukarı/Aşağı) 1026/12396 kbps
    Arkadaşlar hız bilgilerim yukardaki gibi. Donmalardan buzlanmalardan artık gına geldi. Ttneti aradım geldiler modemi ve tivibu cihazını değiştirdiler hiçbir işe yaramadı. Verilen hızda donma falan olmaması lazım dediler ve gittiler. Öylece kaldım bu laneti 2 yılda taahütlü aldım. Bi akıl verin bu buzlanma ve donmalar neden oluyor? Hızıda artırsak hattında kopmalar olur dediler.
  • Yayin nasil arkadaslar ? Geridenmi geliyor internet uzerinden oldugu icin ? Yoksa normal yayinmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bağlattım bağlatma sebebim tamamen şampiyonlar ligi ve avrupa ligi.

Digiturk full paket kullandığım için sadece spor paketi alıcam diğer kanalların bana bir artısı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 19 Mayıs 2015; 22:16:39 >
  • arkadaşlar sinema paketi bağlatmayı düşünüyorum .Mahalledeki bayi şikayet yok dedi. digitürkten tivibuya geçersem hata mı etmiş olurum
  • arkadaşlar 4 gün oldu alalı ıp tv 1 gün izleme fırsatım oldu 3 gündür hata veriyor arıza kaydı vermeme rahmen hergün ,dönüş hiç olmadı umursamıyorlar teknik yardım ve servis felaket TAVSİYE ETMİYORUM uzak durun derim iade ediceğim aman derim
  • Merhaba,

Film ve dizi izlemek için tivibu bence iyi bir tercih değil. Film ve dizi için en iyi tercih Digiturk.

• kaos25 kullanıcısına yanıt
    Ben hız testi yapınca ortalama 10 mbit cıkıyor. Ama takılmadan izliyorum. Tivibu cihazına gelen internet ile evde kullanılan internet aynı değil.

• cl0ser kullanıcısına yanıt
    Aynı
  • Biraz once bir kanalda film var. Hapishanede adamlar iskambil kagitlariyla bir oyun oynuyorlardi. Inanin onu bile sansurlemislerdi.Kagitlarin durdugu yer full sansur.

Ulan o degil ulkenin basbakaninin oglu bile kumarhanelerde goruntulenirken cifte standartli, kralci yalakaliginiz yerin dibine batsin artik be.

Sansurun bokunun bokunu cikarttilar resmen. Ah pardok b*kunun b*kunu diyecektim!

Hata sizde degil size para kazandiran benim gibi eseklerde.

Kaldirin o kanallari. Bir de utanmadan sinema kanali diye reklam yapmayin bari.

Ya da insanlari kasitli olarak kumara ve sigaraya yonlendiriyorsaniz oradini bilemem. Zaten bu sansurlerden sonra sonuc ortada:

http://mobil.hurriyet.com.tr/tutun-kullanimi-yukseliste-40086699

quote:

Türkiye’de 13-15 yaş arasındaki çocuklarla yapılan Küresel Gençlik Tütün Araştırması’nın 2003 ile 2012 arasındaki sonuçlarının karşılaştırılması onları sigaradan koruyamadığımızı ortaya koyuyor. Araştırmaya göre bu yaş grubundaki öğrencilerde sigara kullanımının yüzde 51, diğer tütün ürünleri kullanımının ise yüzde 88 arttığını belirten Prof. Dr. Dağlı, “Bu tütünle ilgili yasaların iyi uygulandığı bir ülkede görülmemesi gereken ürkütücü bir artış” dedi. TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu) sağlık verilerine göre 2010 yılında Türkiye’de hergün sigara içenlerin oranı yüzde 25 iken 2014’de oran yüzde 27’ye çıktı.

• Fiber ve VDSL kullanıcıları Tivibu kaç mbps hızınızı kullanıyor ?

• AMC A kullanıcısına yanıt
    shiftDelete.Net den tivibu ceo su ile yapılmış röportajı dinledim oradan duyduğumu yazıyorum. Sizin "AYNI" derken kaynağınız nedir?
  • cl0ser kullanıcısına yanıt
    Farklı int diye birşey yok.

• Tivibu pişmanlıktır almayın aldırmayın alana mani olun.
  • eseslifark kullanıcısına yanıt
    Sebebinide yazsanız keşke. En azından almak isteyenler için yol gösterici olur.
  • pyrotoxin kullanıcısına yanıt
    2,5 sene önce kampanyadan 18 TL ye 2 sene taahhütlü ilk 6ay bütün kanallar açık DSMART aldım ve 2 sene boyunca kullandım.Bu 2 sene boyunca sadece 2 ay girdiğim paketin haricindeki kanallar kapandı.Adamlar ne hikmetse benim kanalları hiç kapatmadı.
    Artık evime internette almak için telekoma geçmeyi düşünerek aboneliğimi yenilemedim ve tivibu alıp HD olarak tv izlemeye devam etmek isteyerek en büyük yanlışı yapmışım.
    Neden mi?
    1-İlk ay faturam bana tebliğ edilmeden ödeme süresi geçtiği için yayınım kesilmiş.Telefon ettim derdimi anlattım bana tebliğ etmediniz niye kesiyosunuz dedim,onlarda o sizin sorumluluğunuzda sizin probleminiz deyip ekstra 25TL açma kapama parası tahsil ettiler.
    Aynı sıkıntıyı DSMART'ta yaşadığımda.Yani bana ilk fatura tebliğ edilmemesinin üzerinden 1 ay geçtikten sonra internetten DSMART online işlemleri bulup ödemelerimi yaptım email ile fatura talebinde bulundum adamlar gecikmiş olmasına rağmen ilk faturamda gecikme faizi bile almadı. Tivibu nun intenette online işlemleri YOK.Bu arada DSMART faturanızı cep telefonuna mesaj,email ve receiver ınıza mesaj olarakta gönderiyor.Bu arada bana tivibudan hala fatura gelmiyor otomatik talimat verdim.
    2-HD yayın kaliteleri karşılaştırılamayacak kadar farklı.DSMART tivibuya 5 basar.
    3-Yayındaki belgesel,sinema ve dizi kanallarıda gerçekten farklı özellikle belgesel fark atar.
    4-Bu arada yayın donması ve modemin kiltlenmesini DSMART ta hiç yaşamadım.4 aydır kullandığım tivibuda sayısız kere yaşadım özellikle TRT kanalları kayboluyo menüde trt kanalları hiç gözükmüyor ve 3 kere servis geldi sonuç. Arıza devam ediyor.Tüketici mahkemesine gidebilmek için aynı arızadan 4 kere müzdarip olmanız gerekiyor.Yani servisi 1 kere daha çağırıp soluğu TÜKODER'de alıp aboneliğimi taahhütümün iptal edilerek ceza ödemeden iptal etmek istiyorum.
    5-Ben böyle kötü kumanda dizaynı görmedim.Kanallar arasında gezebilmek için 2 elinizide kullanmanız gerekiyo neredeyse.
    Hizmet kalitesi gerçekten farkediyor.DSMART'ı kapatmamam için o kadar ısrar ettiler. Çok pişman oldum.
    TİVİBU PİŞMANLIKTIR..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.