Şimdi Ara

tivibu ev iptv en iyi cihaz hangisi? motorola vestel airties? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
9.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vestelde öyle değiştirmek için gün sayıyorum aptal bir cihaz.
  • 12.04.2016 tarihinde tivibu abonesi oldum 3 gündür kullanıyorum. Cihaz arris stb şunu söylemek isterim ki digitürk, dsmart ve şuan tivibu kullanan birisi olarak görüntü kalitesinde dsmart çok üstün ne yalan söyleyim tivibuyu hiç beğenmedim. Hd kanallar bile vasat belki televizyondan kaynaklanıyor olabilir televizyonum Panasonic neoplazma dandik bir led gibi görüntü vermediği için kanal vasatlıkları çok belirgin dsmartta kullandım görüntüsü en iyi platformdu. Artık yapacak bişey yok kullanacaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turan6624

12.04.2016 tarihinde tivibu abonesi oldum 3 gündür kullanıyorum. Cihaz arris stb şunu söylemek isterim ki digitürk, dsmart ve şuan tivibu kullanan birisi olarak görüntü kalitesinde dsmart çok üstün ne yalan söyleyim tivibuyu hiç beğenmedim. Hd kanallar bile vasat belki televizyondan kaynaklanıyor olabilir televizyonum Panasonic neoplazma dandik bir led gibi görüntü vermediği için kanal vasatlıkları çok belirgin dsmartta kullandım görüntüsü en iyi platformdu. Artık yapacak bişey yok kullanacaz...

dmartla kıyaslama fırsatım olmadı ama digiturkle tivibuyu kıyasladım. En iyi HD görüntü veren 2 kanalı hem tivibu da hem digiturkte açtım. Aralarında pek fark göremedim. Hatta renklerin canlılığı genel olarak görüntü kalitesi olarak tivibu digiturkten daha üstün diye bilirim.

• tivibu ev cihazlarında en iyi sorunsuz olan hangisi arkadaşlar

uzun süredir kullandığım motorola cihaz çok ısınmaya ve sık sık reset atmaya başladı.

cihazı değiştirme talebini nasıl yapıyoruz...değiştiriyorlar mı hemen..
  • Banada geçen gün sinema uydu paketi için Vestel kurdular, çok yavaş ve zaman zaman ses kesilmesi oluyor. Tivibu bu işi yapamıyor. Uydunet uydu alıcısı Netmaster süperdi. Telekom ucuza kaçıyor. Hizmetleri kötü ama parayı peşin peşin alıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral -- 22 Mart 2017; 9:9:9 >
  • Bende arris kullaniyorum.sorunsuz bir cihaz. Kanal gecisleride cok hizli. Donma takilma yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bugün bağlattım. Bana da AirTies Air7200 cihaz bağladılar. Cihaz çok yavaş. Air 7205 modeli varmış. O daha mı eski bir cihaz yoksa daha mı yeni bir cihaz acaba anlayamadım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.