Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tivibu ekrana çıkan sözleşme?

5
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Tivibu >> Tivibu ekrana çıkan sözleşme?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2 Mesaj
      01 Mayıs 2018 17:03:16 Konu Sahibi
      Kuzenimin evi boştu, anahtarı alıp evinde kaldım. Tivibu vardı(+vodafone net) ve dalgınlıkla tv'de karşıma çıkan sözleşmeyi ok tuşuna basarak onayladım.

Ve bütün kanallar açılmaya başladı.(Sinema + futbol) Daha önce açılıyor muydu bilmiyorum. Daha sormadım. Merak ettiğim ; O ne sözleşmesi olabilir?

Bilgisi olan var mı?

|
      |
      01 Mayıs 2018 18:23:31
      Kuzenin sana sağlam sopa çekecek
      |
      |
      01 Mayıs 2018 18:53:38
      24 aylık taahütname imzalamışsın yandın kuzenin sana sorarsa 3 maymunu oyna bence :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      01 Mayıs 2018 22:42:05
      Taahhüt imzalamışsınızdır büyük ihtimalle ama sorun yok. sadece o ayın indirimini öder çıkarsınız.

"Aşkım seni seviyorum, her şeyini özlüyorum" bu sözleri senden duyardım. "Senle mutluyum yarim, hiç ayrılmayalım" Bu sözleri senden duyardım. Sevdiğini söylerdin, yeminler ederdin.
      Peki o zaman beni neden karanlıkta bıraktın? Yüreğimi bu canımı acımadan kanattın. Eğer bir gün geri dönsen sanma ki affederim, unut beni çünkü beni her günümde ağlattın"
    • Er
      2 Mesaj
      02 Mayıs 2018 10:03:35 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Taahhüt imzalamışsınızdır büyük ihtimalle ama sorun yok. sadece o ayın indirimini öder çıkarsınız.
      Kumandadan taahhüt imzalatılması da bayağı ilginç.

Aradım sordum, zaten pakette bütün kanallar varmış sıkıntı yok dedi.

Ama ilk başta açılmayıp bir yazı gelip sonra sözleşme ekranının gelmesi ve o an ok tuşuna dalgınlıkla basmam ne değiştirdi o zaman anlayamadım.

Teşekkür ederim.
      |
      |
      02 Mayıs 2018 15:28:47
      Televizyon kumandasıyla sözleşme imzalamıştır ha?
      Sormayın ben de dün yanlışlıkla ütünün yoğun buhar tuşuna basmışım, meğer o düğmeye basmak enerji bakanlığına 49 yıllığına termal elektrik santrali işletme taahhütü vermek demekmiş. Şimdi istedikleri 15.000.000 dolarlık teminat mektubunu bulmaya çalışıyorum, şu ceplere takılan powerbanka başvursam verir mi acaba?
      |
      |
      Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk
Reklamlar
sohbet
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Ankara Web Tasarım
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.