Şimdi Ara

tivibu cihaza güncelleme geldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
16.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba. Bende pazartesi abonelik aldım ancak Tivibu go ozelliklerini kullanamıyorum. MH yazilim güncellemesi olduğunu beklememiz gerektiğini söyledi. Bilseydim almazdım. Kaçırdığım dizileri izleyemiyorum.

TV rehberinden diziyi seçtiğinde izlemek için bulunamadı diyor, ilk 10 saniyeyi gösteriyor , Tekrar izle kısmı milattan önce filmlerle dolu, dizi olarak sadece Kıbrıs dizisi eklenmiş,
    Seç izle kısmında milattan önce filmler var. Dizi olarak sadece seksenler var. O da 3-5 bölüm serpmişler.

Wifi dongle cihazını almadım zira alsaydım yine izleyemezdim sanırım Tivibu go yüzünden. Ethernet bağlantısı takılı cihazda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 4 Ağustos 2022; 10:40:51 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam geçmiş olsun Valla bizde tek sorun var tüm dizileri filmleri stbde Tivibu go uygulamasında,PC,telefon VS açabiliyorum sadece uydu cihazında Birşey izlerken bir süre sonra donup içerik oynatılamadı diyor o çok canımı sıkıyor.

Hocam bence biraz bekleyin güncelleme ile düzelebilir ben haftada bir sıfırlıyorum Bazende servis menüsüne girip sıfırlıyorum çünkü bir süre sonra sorun çıkartıyor Sürekli yazılım güncellemesi geliyor ıptv cihazlarına uydu cihazına birkaç ayda bir geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivibu WiFi dongle kullanan var mı?

• Hocam WiFi Dongle Pek stabil değildir herhalde ethernette bile zarzor Tivibu go kullanıyorum

• mevo55 M kullanıcısına yanıt
    YouTube izledim baya ağır gibi çok eleştiri alıyor.

• Evet adamlar aşırı kötülüyor Biraz haklılar ama bu kadarda kötülenmezki görüntü kalitesi kötü stabil değil

• Tivibu uydu Tekrar izle seç izle VS Gitmiş

tivibu cihaza güncelleme geldi

• İki aydır tivibu uydu kullancısıyım, tekrar izle kısmında sadece "Bir Zamanlar Kıbrıs" dizisi var. Seç izle kısmında çoğu içerik açılmıyor, yazılım güncellemesi ile bir düzeltme beklerdim fakat sorunlar devam ediyor. Bu gelmek bir sorun mu? Müşteri hizmetleri genel altyapı iyileştirme çalışması vs. tarzında bir cümle kurmuştu fakat iki aydır ilerleme yok.

• valla savunmak için demiyorum türk telekom kutudan sorunun varsa zınk diye değiştiriyor rahat olun bence arayın değiştirsinler bende 2 kere sorunsuz değişti hem uydu olan hem ip tv olan

• tivibu cihaza güncelleme geldi

Arkadaşlar biliyosunuz tivibu go artık android tvlere de geldi. Ama bizim a101'den aldığımız hilevel android tvde tivibu goyu indirip açmak istediğimde bu hatayı alıyorum. Cihaza biz root falanda atmadık. Çözümü var mıdır bunun yardım eder misiniz :((

• Hocam O hatanın hi-level TV'lerde olması çok normal

Neden ki?

• YuTo_49 Y kullanıcısına yanıt

Bu sorunu nasıl çözeceğimizi bilen yok mu arkadaşlar tivibu cihaza güncelleme geldi 

• YuTo_49 Y kullanıcısına yanıt

Size şöyle bir örnek vereyim beinconnect için kayınpederime nexin bir android kutusunu aldım şokkkkkkk oda ne bein yok kurulu geliyor güncelle diyor ama uyumsuz diyor lisans anlaşmasıni iptal etmiş bein next le sizin durumda aynısı %99

• An itibari ile Vestel uydu cihazlarına 1.2.66.0 güncellemesi geldi biraz inceleyeyim değişiklik varsa ekleme yaparım

• Tek değişen tivibu go uygulaması ama çalışmıyor üyeliğim yokmuş online işlemler giriyorum hiçbir bilgi bulamıyorum hata veriyor ne oluyor anlamadım

Tivibu Go işlemleri için müşteri hizmetlerini aramalısın!

• hocam ödenmnemiş faturamız yok sözleşme (tivibu a'dan z'ye kampany7a ikna)2023 te bitiyor normal tahattütmüz geçen yılş bitmişti hep sabit 20 tl süper paket kullanıyorduk uydu cihazından verim alamadığımız için bilgisayardan kullanıyordum

Şimdi arıza kaydı açtım geri dönüş yapacaklar

• eski tivibu go açılış:
    https://www.youtube.com/shorts/O-sdJDBiLF0?feature=share

Ve
    Yeni tivibu go açılış:
    https://www.youtube.com/watch?v=1IYmHJ7ndL0&feature=youtu.be

Cihaz açılış:
    https://www.youtube.com/watch?v=gtfAn8dTvqY&feature=youtu.be

• Denizcan Kaya kullanıcısına yanıt

Uyduya gelen son güncelleme ile tivibu go uygulaması baştan sona yenilenmiş ve tekrar izle, seç izle gibi özellikleri sorunsuz kullanıyorum. Sorunların çözülmesi konusunda umutsuzdum, sonunda tivibu sorunlara çözüm buldu. Sadece uygulama açılışı çok yavaş ama sorunlar çözüldüğü için idare edeceğiz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizcan Kaya -- 26 Eylül 2022; 10:28:51 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.