Şimdi Ara

Titremekten Kıza Yazamadım :( EDIT: 11.08.17

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme: Evet beyler o diş hekimliği kazandı. Bense en azından ona tutulmadan önce istediğim bir mühendisliği. Fakat inanın tüm mühendislik sevdam, sevdiceğimin yanında öldü, bitti. Bir de farklı şehirlerdeyiz. Şimdi aklımdan geçen hem okulu okuyup hem de tekrardan sınava hazırlanmak. Çok zor biliyorum fakat bu sefer eşşek gibi çalışacağım. Ondan uzakta geçen her gün beni iyice eritiyor, bitiriyor. Keşke her gün aynı sınıfta, beraber ders çalışıyor olsaydık. Ama hayat öyle zalım ki.

Bir kız vardı. Lisede aynı sınıftaydık. Şimdi ikimiz de mezunuz. Fakat beyler ben bu kızı güzelmiş, hoşmuş diye takılmalık görmüyorum, beraber hayatı yaşamak istiyorum, çok seviyorum. Belki unuturum diye düşünüyordum, en son karne gününde gördüm fakat gün geçtikçe daha da çok özlüyorum. Şuan üniversite tercihi yapmam gerekiyor fakat onu düşünmekten 5 gün kala hala karar veremedim. Bir de ben içine kapanık bir insanım. Şimdiye kadar da hiç sevgilim olmadı. Fakat bu sefer elimde olmadan tutuldum.
    Neyse işte en son bari Wp'den yazayım dedim. Günlerce kafamda ne yazacağımı kurguladım. Az önce bir cesaret yazdım nihayet. Ama beyler görmeniz lazım, alt üstü 8 dk'lık bir yazışma olmuş fakat ben bu sürede o kadar çok heyecanlandım ki herhalde bir gün gerçekte buluşsak direk kalpten giderim. Ek olarak ilk mesajları zaten önceden başka bir yere yazmıştım. Oradan kopyala-yapıştır yaptım. Fakat sonra başka şeyler yazmam gerekince ellerim titredi beyler. Sanki 9 tuşlu telefonda yazmaya çalışıyormuş gibi hissettim.
    Ben onu çok seviyorum beyler. Onsuz yaşayabileceğimi sanmıyorum. Siz ne tavsiye edersiniz? Ne dersiniz durumuma?

Ekleme: Dostlar ne yapayım bir akıl verin nolursunuz. En son onun kazandığı yere mezuna kalıp gitmek geliyor aklıma. İçim yanıyor beyler içim. Onu düşünmekten tercih edecek ne bir bölüm ne bir okul aklıma geliyor. O nereye giderse ben de oraya gitmek zorundayım gibi hissediyorum. Artık dayanamıyorum dostlar. Sesini duysam, yüzünü görsem o kadar iyi gelecek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hep Sen Varsın -- 11 Ağustos 2017; 1:33:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ellerin niye titriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasıyo kanka bekle

Ellerin niye titriyo

Hocam çok heyecanlandım işte. Size hiç olmadı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Androit kullanici

forumdakiler iyice sapıklaştı

Ne sapığı kardeşim. Kızı sevince sapık mi oluyoruz?

• Titremekten Kıza Yazamadım :( EDIT: 11.08.17

Sarııı titirertin beni

• Kardeş yazıktır la yapma kendine bunu.Sal gitsin reyiz.Ucunda ölüm mü var.Anlamışındır zaten kız da sana boş mu dolu mu.Nabza göre şerbet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 54Haluk54

Kardeş yazıktır la yapma kendine bunu.Sal gitsin reyiz.Ucunda ölüm mü var.Anlamışındır zaten kız da sana boş mu dolu mu.Nabza göre şerbet.

Hocam salabilsem zaten...

Ama gerçekten elimde değil. Geçen arkadaşlarla sinemaya gittik orada bile aklıma şimdi yanımda olsa, beraber izlesek diye hayaller geldi.

Bana da çok normal yazdı. Yani en azından hiç sevmediği, nefret ettiği biri değilim onu anladım.

• Kardeş yaşadığın şey normal. Daha güzel ve daha iyi bir ruh ikizini yarın görüp onunla tanışma olasılığı var ona göre davran. Bunu düşünerek bahsettiğin kızla daha rahat konuşabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: delisakir6

Kardeş yaşadığın şey normal. Daha güzel ve daha iyi bir ruh ikizini yarın görüp onunla tanışma olasılığı var ona göre davran. Bunu düşünerek bahsettiğin kızla daha rahat konuşabilirsin

Hocam öyle düşününce kendimi kötü hissediyorum. Bu maddi bir şey değil ki. Yani ne bileyim FIFA'da oyuncu kıyaslamıyoruz sonuçta. :)

Bana o herkesten, her şeyten farklı geliyor. Nasıl rahatlayayım? Değeri o kadar çok ki benim için.

• Hep Sen Varsın H kullanıcısına yanıt
    Sen de haklısın reyiz burdan sallamak kolay:)Allah yardımcın olsun:)
  • Sabırlı ol

O'na açılırken de diğerleri gibi "seni seviyorum" deme, "... ben senden hoşlanıyorum" de
    Ayrıca Türkçeyide düzgün kullan("yapıyom" yerine "yapıyorum"), cümlelere büyük harfle başla, noktalama işaretlerini düzgün kullan. Nokta(.) her cümlenin sonuna konulduğunda biraz ciddiyet katar bundan dolayı daha çok smiley kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 22 Temmuz 2017; 1:8:40 >
  • Bu duygular çok güzel ve özel kardeşim , ne güzel böyle birşey yaşadığın için . Şunu unutma böyle aşklar gelip geçici olabiliyor bu yüzden fazla heyecan yapmana gerek yok . Bir diğeri ise ellerinin titremesi ona olan duygularinla mi alakalı yoksa kendine olan guvensizliginle mi alakalı ? Yani kıza açılsan reddedilme olasılığını yüksek mi görüyorsun ? Eğer halin vaktin yerinde ise derin bir nefes al dakikalarca karnını sisirerek , bak buraya dikkat et diyaframdan nefes alacaksın göğsünü sisirmeyeceksin. Biraz rahatlayacagina eminim ve diyeceksin ki kendine yahu ikimizde insanız neden heyecan yapayım ki ? Kendini toparladın mi muhabbet etmeye başla , sakin kendini kasıma rahat ol telaş yapma , unutma yasin daha genç ve kimlerle tanışacaksın . Muhabbet ederken sakin sen nereye gidersen bende oraya geleceğim deme . Ozelden yazmak istersen yardımcı olurum kardeşim

• Kardeşim ben kıza pat diye yazdım da noldu, kıza açıldıktan sonra cevap vermeye bile tenezzül etmedi.Yazmadan önce kötü hissediyordum,şimdi de kötü hissediyorum.İki ucu bklu değnek, ne yaparsan yap acı çekeceksin, yaz kurtul.Birkaç gün sonra unutursun.Unutmam deme unutursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dotacı22

Kardeşim ben kıza pat diye yazdım da noldu, kıza açıldıktan sonra cevap vermeye bile tenezzül etmedi.Yazmadan önce kötü hissediyordum,şimdi de kötü hissediyorum.İki ucu bklu değnek, ne yaparsan yap acı çekeceksin, yaz kurtul.Birkaç gün sonra unutursun.Unutmam deme unutursun.

Unutamam hocam, gerçekten unutamam. Bakın karne alalı 1.5 ay olmuş fakat bırakın unutmayı gün geçtikçe daha da çok özlüyorum. En son da dayanamayıp bi kaç şey sorma bahanesiyle yazdım işte. Geleceğe dair planlar yapıyorum ama içinde o olmadığı için hiçbiri içime sinmiyor hocam sinmiyor. Son 4 gün kaldı tercih için hala karar veremedim. Onu hiç göremeyeceğimi, bir daha hiç sesini duyamayacağımı düşünmek beni kahrediyor hocam. Kaldı ki açılsam ne olacak, o Allah bilir nereye gidecek üniversite için ben nereye...

Ben onunla hayatı yaşamak istiyorum hocam, ölene kadar beraber olmak istiyorum. Çok seviyorum hocam çok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hep Sen Varsın -- 22 Temmuz 2017; 23:13:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hep Sen Varsın

quote:

Orijinalden alıntı: dotacı22

Kardeşim ben kıza pat diye yazdım da noldu, kıza açıldıktan sonra cevap vermeye bile tenezzül etmedi.Yazmadan önce kötü hissediyordum,şimdi de kötü hissediyorum.İki ucu bklu değnek, ne yaparsan yap acı çekeceksin, yaz kurtul.Birkaç gün sonra unutursun.Unutmam deme unutursun.

Unutamam hocam, gerçekten unutamam. Bakın karne alalı 1.5 ay olmuş fakat bırakın unutmayı gün geçtikçe daha da çok özlüyorum. En son da dayanamayıp bi kaç şey sorma bahanesiyle yazdım işte. Geleceğe dair planlar yapıyorum ama içinde o olmadığı için hiçbiri içime sinmiyor hocam sinmiyor. Son 4 gün kaldı tercih için hala karar veremedim. Onu hiç göremeyeceğimi, bir daha hiç sesini duyamayacağımı düşünmek beni kahrediyor hocam. Kaldı ki açılsam ne olacak, o Allah bilir nereye gidecek üniversite için ben nereye...

Ben onunla hayatı yaşamak istiyorum hocam, ölene kadar beraber olmak istiyorum. Çok seviyorum hocam çok...

Arkadaşım şimdi unutamam diyorsun da kıza yazıp red cevabı alırsan unutacaksın merak etme.Hayatina şöyle bir bak bakalım önceden üzüldüğün, geçmeyeceğini düşündüğün acıların şimdi kaç tanesini hatırlıyorsun? Direk pat diye ben senden hoşlanıyorum yaz.Eğer red yersen dediğim gibi unutursun.Yazmazsan gene unutursun ama kafanı çok daha uzun süre meşgul eder.Yaz kurtul.Hayatina devam et.Sana bir arkadaşımın reddedildikten sonra bana verdiği teselliyi vereceğim: Her malın bir alıcısı vardır.

• hocam bence yaz pat diye.
    seni seviyorum vs gel bir yerde buluşalım. reddederse gerçek hayatta falan denk getirmeye çalış biraz daha zorla. sevgilin var mı diye sor tabi önceden. ya da öğren bi arkadaşında.
    sen ondan seviye olarak çok üstte değilsen hiçbir kız zaten kabul etmez ilk seferde. belki kur yapabilirsin biraz.
  • Olum karşındaki de altı üstü bir insan ya insan. Onun da ailesi var annesi babası var yemek yiyor tuvaletini yapıyor, nedir bu kadar büyütmek ben anlamıyorum? Sanki uzaydan bir yaratık inmiş ilk kez iletişim kurmaya çalışıyorsunuz. Sırf konuyu açan arkadaş değil herkes böyle, kendinize gelin biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

Olum karşındaki de altı üstü bir insan ya insan. Onun da ailesi var annesi babası var yemek yiyor tuvaletini yapıyor, nedir bu kadar büyütmek ben anlamıyorum? Sanki uzaydan bir yaratık inmiş ilk kez iletişim kurmaya çalışıyorsunuz. Sırf konuyu açan arkadaş değil herkes böyle, kendinize gelin biraz.

Hocam yani insan olmaktan başka bir şansı yok zaten. :)

Ama nasıl bir insan işte. Şuan Bolivya'da ölen amcaya üzülüyor musunuz? Hayır. Ama Allah korusun bir yakınınıza bir şey olsa ödünüz kopar, benziniz atar.

Benim için çok değerli olan, çok sevdiğim bir insana karşı nasıl olmamı beklersiniz ki? Onu düşünmem, onunla beraber yaşamak istemem garip bir şey mi?

• Kendini küçük görme bu kadar yaz gitsin reddederse o kaybeder böyle saf ve temiz duyguları yaşayamadığı için.

• Hep Sen Varsın H kullanıcısına yanıt
    Sana bir tavsiye, acilen tercih araştırmalarına başla, kararını ver. Bir sene daha hazirlanip kizin girdigi yeri kazanma dusunceslni hemen aklindan cikarman lazim. Bir sene daha hazirlancaksan, bu kesinlikle kendi gelecegin icin olsun. Sen kendi yolunu cizer, kendi yolunda basarili olursan, islerin kendiginden yoluna girdigini de gorursun.

Yazdiklarindan cikarimim, gerek gercek hayatta, gerekse kizin gozunde daha guclu olman gerektigi. Guclu insandan kastim, herhangi bir alanda yada alanlarda kendini gelistirmis, kendi dogrulari olan ve bu yolda giden, kulturlu ve kendine bakan insan profili. Cok yogun duygularinin kizin umrunda olabilmesi icin guclu olman gerek, aksi durumda gozunde melek gibi olan bir kizin, nasil acimasizca seni gormezden gelebilecegini ve konusmaya,yazdiklarina cevap vermeye tenezzul bile etmeyecegini aci sekilde tecrube edersin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.