Şimdi Ara

Titanik bence dünyanın en filmi, katılıyormusunuz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim ilk 5imde olan film.. En iyisi yüzüklerin efendisi
  • Rakamlar böyle konularda birinciyi seçmeyi kolaylaştırır onun dışında birşey ifade etmezler benim için şu dönemde Marvelin bütün filmleri deli gibi hasılat yapıyor yapalım onlardan birini dünyanın en iyi filmi. Ya da aklıma bir örnek geldi Türkiye'de en çok hasılat yapan Türk filmi bir aralar (veya hala) Fatihti sanırsam. En iyi Türk filmi Fatih mi bilader. Yapmayın boşverin şu rakamları hiç birşey ifade etmiyorlar.
  • Alınan hasılatla en iyi film olmuyor maalesef.

Benim düşüncem.

• Güzel bir film evet ama en değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle mükemmel bir filmdi :)
  • Katılıyorum
  • Kesinlikle değil, ilk 10'da bile yer almaz bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 3 Ağustos 2019; 16:17:58 >
  • Filmi yeniden izlemek istedim. En iyilerden biriydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beach. -- 1 Mayıs 2020; 2:3:36 >
  • Godfather I - II üstüne film gelmemiştir, bana göre de birçok otoriteye görede gelmiş geçmiş en iyi filmdir, 1 ile 2yi ayırmıyorum ama 2 bir tık daha iyi benim için. Oyunculuk, senaryo, kurgu, teknik, müzikler her anlamda olağanüstü filmler..
  • Bir filmin yüksek hasılat yapmasi o filmi en iyi film yapmaz.Bakiniz Recep İvedik
    Zaten en iyi film neye göre kime göre? Bugün beğendiğiniz bir filmi ertesi gun farklı bir ruh hali içerisinde izlerseniz begenmeyebilirsiniz bile.O yüzden en iyi film yoktur, en cok beğendiğimiz film olabilir.

• En iyi film diyemem ama en iyi filmler arasında olduğunu, mükemmel olduğunu söyleyebilirim.

• birincisi hasılatıyla filmin en güzel olduğu sonucu çıkmaz, ikincisi titanik iyi film ama en iyi de değil abartmayın, dram istiyorsanız açın esaretin bedelini izleyin, imdb ye göre de en iyi filmdir benim listemde 2. sırada, bence en iyi film interstellardır. 3'e de inceptionu koyarım
  • Değil.
  • Cameronun en iyi 3 filminden değil dünyanın en iyi filmi mi

• kült filmlerin %80 ini izlemişimdir belki ama bi türlü şu filmi izlemedim nedense
  • Yok artık yapmayın

• Efsane film
  • Bence Tom Cruise 'un öylesine bir filmi olan Jerry Maguire da bile neredeyse titaniğe denk olabilecek bir aşk teması vardı açıkçası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.