Şimdi Ara

Titanik bence dünyanın en filmi, katılıyormusunuz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana göre Lotr üçlemesi.Zevk meselesi bence.Lakin Titanik filmi'nin yeri de ayrıdır.Sevgili ile sıcak anlar yaşatır
  • O hasılatın nedeni 2. kez sinemaya sokmaları. Koysunlar şimdi Extended LOTR serisini son teknoloji ile.
  • bence de değil, ne filmler var, titanic onun yanında pire kalır bence.
  • Ilk seferde 1.8 milyar dolar, ikincide 340 milyon dolar hasılat görünüyor. Cok da dogru degil gibi dediginiz, yani 3D vizyona girmese yine cok yuksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 18 Mart 2017; 9:35:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedeni isimden kaynaklanıyor. O filmi başka bir isimle koy vizyona 1 milyar zor yapar. Ticari olarak bir başarısı var. Ama film olarak 1.8 milyarlık bir yanı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

O gişeyi yapmasının sebebi 2. kez vizyona girmesi çıktıktan 6-7 sene kadar sonra bir daha sinemada yayınladılar sen onu 1 milyar civarı olarak düşün

Bir film 2. Defa vizyona girdiginde hala hasilat elde edebiliyorsa bu onun acigi degil basarisidir.ayrica titanic daha bir kac sene once tekrar vizyona sokuldu.6~7 sene degil daha fazladir bakmaya usendim simdi.ayrica titanic'in ilk vizyona sokulmasindan elde edilen hasilat 1.85 milyar dolar civaridir ki uzun yillar kendinden sonra 2. Hasilatli filmin 2 katidir.son olarak enflasyonu dahil edersek titanic avatar'i gisede her turlu tokatlar.modern zamanlarin en buyuk gise canavaridir.avatar'i daha cok sevsem de gercek bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double minded -- 18 Mart 2017; 16:0:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır kesinlikle katılmıyorum.
  • Hayir dunyanin en iyi filmi filth

• quote:

Orijinalden alıntı: Krzysztof Krawczyk

Sinemayı sadece Amerikan yapımı filmler olarak alıyorsanız hayır, almıyorsanız da hayır. Bu filmden başka mükemmel filmler var.

A Prophet izle. Avrupa sinemasının kaliteli yapımlarından biridir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• katılmıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: idris-tolar

Titanik bence dünyanın en filmi, katılıyormusunuz?

Open Matte sürümü görüntü şahane.

open matte full ekran versiyonumu
  • katılmıyorum
  • Katılmıyorum

• Katılıyorum
  • Yüzüklerin efendisi varken bu da ne demek

• Kendi dalında en iyisi
  • Titanik hikayesini okurken bu konuyu buldum

Katılıyorum
  • en -iyilerinden-
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

O gişeyi yapmasının sebebi 2. kez vizyona girmesi çıktıktan 6-7 sene kadar sonra bir daha sinemada yayınladılar sen onu 1 milyar civarı olarak düşün
    Yazdığın şeylerde doğru olan tek bir şey bile yok.
    Titanic yaptığı 2.187 milyar dolar hadılatının 343 milyon dolarını tekrar gösterimden elde etmiştir. Tekrar gösterime 2012 yılında sokulmuştur yani 15. Yılında. Bir zamanların en çok hasılat elde eden 2. Filmi olan return of the king'in toplam hasılatı titanic'in kuzey Amerika dışı hasılatından bile azdır tekrar gösterime girmeden önceki halinde bile. Titanic'in bu kadar hasılat elde etmesinde ana etmen o zamanlarda korsan olmaması ve filme defalarca giden genç kızlardır. Ayrıca her James Cameron filmi gibi gayet iyi bir filmdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double minded -- 1 Haziran 2019; 22:59:40 >
  • Gemiyi allah batırmış gençler.Orası doğru mudur
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.