Şimdi Ara

TITANFALL 2 | PS4 ANA KONU (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.580
Cevap
24
Favori
49.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen valla iyi oyunlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

quote:

Ekle kardeşim bende yeni güncelleme ile tekrar başladım

TTFALL_2016 sec hesaptan oynuyorum

İki mod oynuyorum bu ara

Live fire ve pilots Vs pilots

Akşam ne yattın be kardeşim yorgan yastık ta lazımsa tedarik edelim sana.

Nerde bir oda var bir pencere var sen orda biran dedim arkadaş cod search and destroy oynuyor yuhh dedim yani.

Kendinden bahsediyorsun sanırım

Hele ozi arkadaşımız ne zaman kıcımı dönsem

Arkadan vurdu

Adam beni vurmak icin adamış kendini oyuna

Şimdi olay şu benim oyun tarzim devamli kosup dusmanin respawn bolgesine arkadan sarkmaya calismak oldugundan .

E sende guzel kardesim bina içi pencere arkasi tahta sanduka arkasi camp yapip tdm modunda bukadar kasa kasa yatip milleti devamli vurdugundan hep arkandan vurmam ve vurmaya calismam anormal degil .

Cunki seni vurup devamli kill aldigin noktada bulunmamani saglamaliyimki takiminin kill sayisini arttirma . Bunu sen degil baskasida olsa ona donerdim .

Sana ugrasmasak ortalarda mucadeleye girmeye kalksak .Oyle yatiyorsunki bir bakiyorum tahta sandik bana ateş ediyor . Bir bakiyorum ağacin dalina silah takmislar ates ediyor .

Oyle ki sen ağacın arkasina değil ağaç senin arkana saklanmış . Oynadigimiz mode cod sd filan olsa anlicamda . Turk var karsida diye boyle hizli oynanisa sahip oyunda bu denli kasıp yatmanın ne anlamı olur anlamis degilim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ozi_41 kullanıcısına yanıt
    😂 baştan aşağı zırvalık kokuyor

Maalesef durum bu

bu modda en düşük aldığım kill 20 den aşağı olmaz istisnalar hariç

G2 ile bina tepelerinde pusmadık diye bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali1903kemal -- 13 Mayıs 2017; 19:37:7 >

• Soran olursa kampçı dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali1903kemal -- 13 Mayıs 2017; 19:40:50 >
  • Aman hocam denk gelmeyelim mümkünse :) Oyunu aldığım günden buyana ilk kez bukadar çok sinir harbi geçirdim akşam. Zırvalık diyorsun zaten başka bişey diyemezsin ha oyun tarzın odur ona tamam ben böyle oynuyorum kardeşim bundan zevk alıyorum de anlayalım. Cod a bf ye biton laf atıyorsun Titan gibi bir oyunda gelip bunu yapıyorsun olmaz yanlış şeyler bunlar.

• quote:

Soran olursa kampçı dersiniz

Baksana bina içinden çıkmıyor adam :) Kral camper 😅😆

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

quote:

Baksana bina içinden çıkmıyor adam :) Kral camper 😅😆

Canavar hareketler 125 ;)

Canavar hareketler 138

Te Allahım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali1903kemal -- 13 Mayıs 2017; 19:54:29 >

• ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    Edit: Bak ya videolara bak harbi Kral Camper :))
    Tebrik ederim seni.

Akşamki maçlar ps de duruyorsa bi koyayım buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 13 Mayıs 2017; 20:2:41 >
  • Oyunun amacı kazanmak değil mi? Bu arkadaş gayet guzel katki sagliyor gibi gorunuyor. Ha oyunun amaci eglenmekse baya da egleniyor gibi . 😂

• Camper kime denir daha onu bilmiyorsunuz

İlk attığım video camper videosuysa tamam kabul ben camperım

Tartışmaya gerek yok

Kalp kırmayada

• quote:

Orijinalden alıntı: Cgartiz

Oyunun amacı kazanmak değil mi? Bu arkadaş gayet guzel katki sagliyor gibi gorunuyor. Ha oyunun amaci eglenmekse baya da egleniyor gibi . 😂

• Bu arada bir kac kisiyi ekledim. Sultan suleyman mi ne oyle bir nickim vardi tam hatirlamiyorum. Yasim 35 reflekslerim eskisi kadar iyi sayilmaz :) gece giriyorum id yazarsaniz eklerim.

• Aman aman Allah düşmanlarınıza sabır versin oyunda. Camperlığın kitabını yazmışsın bu oyunda Tebrikler.

Çok iyi biliyoruz biz Camperlık nedemek. Bina içinden çıkmyan pencere güzellerine denir camper. Bu videolarda da açık açık bunlar sergileniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cgartiz

Bu arada bir kac kisiyi ekledim. Sultan suleyman mi ne oyle bir nickim vardi tam hatirlamiyorum. Yasim 35 reflekslerim eskisi kadar iyi sayilmaz :) gece giriyorum id yazarsaniz eklerim.

Bu gece girerim ben 29 yaş

Sec hesaptan oynuyorum psn id videolarda mevcut

Nasıl camp yapılır gösteriyim :D

• Ok eklerim.

• ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    Karşıdaki takım . Tdm modunda sandık icinden kapi araligindann tuvalet penceresinden namlu uzatip adam vurmaya calisirsa . Bu dedigini aradada olsa karsidaki adamda yapar .

Attigin videoyuda izledim . 50 metre kare yerde 500 km yol yapion bi o kapi bi o kapi . Senin ps4 te frame falan düşmez kesin . Cihaz cunki sadece o binayi ve iki kapinin baktigi sokagi olusturuyor geri alan yok nasilsa cikmiyon ne gerek O_o

• Beyler 1 i oynamaya basladim baya zevkli 2 ye gecmemi tavsiye edermisiniz ? Birde ranked var mi 2 de?

• Caner zaten ortalık karışık sen bi dur kardeşim

• Oyunda galiba forumdaki herkesle oynadık grup olarak ancak şöyle durum var camp olayını kendi aramızda uzatmasak zaten çok fazla kişi var oyunda yabancı adamların isimlerini ezberledik artık o dereceHele bazıları oyundan cıkmamıza sebeb.
    Konu çok farklı noktaya gelmiş nedensizce.
    Çok iyi oyuncular değiliz ancak oynamak isteyen her kişi ile mutlulukla oynarız maksat gece hoş sohbet bazen ağır agresif öfke :)
  • Arkadaşlar bende yeni sayılırım oynamak isterseniz akşamları takılabiliriz musto31854 yaş 28

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.