Şimdi Ara

Titanfall 2 (2016) [PC ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
10
Favori
12.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: faatihb

Peki hocam birşey daha soracaktım. DEluxe edition ile standart edition arasında çok fark var mı ? Mesela Rainbow six siege oyununda almazsan oyun parası ile kendini geliştirebiliyorsun kazandıkça gerçek paraya ihtiyacın yok Tf2 de böyle birşey var mı ? Para yatırmazsan ezik kalmayız değil mi ?

parayla alınabilecek birşey yok oyunda normal sürüm al deluxe alma sakın birşey gelmiyor kozmetik sadece.
  • lvrantum16 L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

Hocam konu ile ilgilenmiceksen bana devredebilirsin konuyu

hocam merhaba bu regeneration nedir biliyormusun
  • bıktım şu güneşten ya hiç bir şey göremiyorum bu güneş yüzünden birde aimbot gibi tekli silah var oyunu mahvediyor
    ayrıca o kadar kozmetik şeyler ekleceğine insan bir crossair özelleştirme silah özelliştirme felan ekler

aldığıma pişman gibiyim şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

bıktım şu güneşten ya hiç bir şey göremiyorum bu güneş yüzünden birde aimbot gibi tekli silah var oyunu mahvediyor
    ayrıca o kadar kozmetik şeyler ekleceğine insan bir crossair özelleştirme silah özelliştirme felan ekler

aldığıma pişman gibiyim şu an

aynen o pistol değişik biraz. şu regen muhabbetini çözemedim
  • regeneration nedir arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draconic

regeneration nedir arkadaşlar?

bitur seviye atlıyorsun daha cok xp kazanıyorsun tabı birde kozmetık bazı cartcurt acılıyor bence bı getırısı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALLAR YANLIZ UCA

quote:

Orijinalden alıntı: Draconic

regeneration nedir arkadaşlar?

bitur seviye atlıyorsun daha cok xp kazanıyorsun tabı birde kozmetık bazı cartcurt acılıyor bence bı getırısı yok

yaptım hocam silahlar kapandı iyi ki sürekli kullandığım silah kapanmadı :D
  • 4 gözle Origin Access e gelmesini bekliyorum oyunun

Geçen haftalarda bir sonraki oyun anonsu bu olur demiştim ama kısmet Fifa17ye imiş
  • arkadaşlar bu oyunda eskiden tak diye 1 saniyede multiplayer girerdim şimdi neden oyun bulmuyor ne değişti oyunda ? bayadır oynamıyorum
  • Titanfall 2'ye Yakında Yeni Titan ve 4 Harita Eklenecek

Geliştirici Respawn Entertainment, Titanfall 2 için planladığı yol haritasını paylaştı.

Şu anda ücretsiz Angel City Most Wanted, Live Fire ve Colony Reborn içerikleri Titanfall 2 için sunulmuş durumda ve önümüzdeki iki ay içerisinde de iki tane genel multiplayer harita (Glitch, Relic), iki tane Live Fire harita (Traffic, Deck) ve yeni bir Titan oyuna eklenecek.

Ayrıca yeni bir oyun modu, pilotlar için yeni bitiriş hareketleri, yeni faction, iki tane satın alınabilir Primes Titan (Ronin, Ton) ve daha birçok şey Titanfall 2 için sunulacak.

Titanfall 2 şu anda PS4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

Kaynak:https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Titanfall_2ye_Yakinda_Yeni_Titan_ve_4_Harita_Eklenecek-86638.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUSS...

Titanfall 2'ye Yakında Yeni Titan ve 4 Harita Eklenecek

Geliştirici Respawn Entertainment, Titanfall 2 için planladığı yol haritasını paylaştı.

Şu anda ücretsiz Angel City Most Wanted, Live Fire ve Colony Reborn içerikleri Titanfall 2 için sunulmuş durumda ve önümüzdeki iki ay içerisinde de iki tane genel multiplayer harita (Glitch, Relic), iki tane Live Fire harita (Traffic, Deck) ve yeni bir Titan oyuna eklenecek.

Ayrıca yeni bir oyun modu, pilotlar için yeni bitiriş hareketleri, yeni faction, iki tane satın alınabilir Primes Titan (Ronin, Ton) ve daha birçok şey Titanfall 2 için sunulacak.

Titanfall 2 şu anda PS4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

Kaynak:https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Titanfall_2ye_Yakinda_Yeni_Titan_ve_4_Harita_Eklenecek-86638.htm

hocam bu dlc ler ücretsiz dimi hepsi
    birşey soracaktım bide ben 50 leveli bugün geçtim g2 oldum. böyle G artırırken ek olarak bilmem gereken birşey varmı ? cmd ekranı gibi birşey çıktı sağ üstte şu 49 levelin komutanı olan ares vardı onu seçmiştim o yüzden çıktı herhalde ben normalde hızlı koşan robotla oynuyorum o komutanların bana etkisi nedir bilmiyorum ama sanırım ares çıktığına göre onunla alakalı birşey mi oldu ? yani robot komutanımı seçeyim, ares komutanımı böyle level atlarken ? umarım anlatabildim :)
  • beyler tf2 alınır mı yeni almayı düşünüyorumda pc de mp oyuncusu hala var mı başlamalı mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caresiz00

beyler tf2 alınır mı yeni almayı düşünüyorumda pc de mp oyuncusu hala var mı başlamalı mıyım?

alınır tabi nasıl hala oyuncusu varmı 2016 oyunu daha
  • Titanfall 2'nin yeni DLC'si yayımlandı

Respawn Entertainment'ın belki de yılın en başarılı FPS oyunlarından biri olan ancak yanlış çıkış tarihi yüzünden biraz da olsa Electronic Arts'ın hatasına kurban giden oyunu Titanfall 2, ücretsiz olarak dağıtılan DLC'ler ile içeriğini genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Live Fire isimli yeni DLC'nin yanı sıra, oyuna 2 yeni harita ekleyerek, içeriğini daha da genişleten Respawn, bugün yeni ücretsiz DLC'si "A Glitch in the Frontier"i oyunculara sundu.

Yeni DLC ile birlikte Glitch ve Deck isimli iki yeni harita oyuna eklenirken, M.R.V.N. isimli yeni bir faction, ve Get to the Point isimli yeni bir Execution animasyonu da Titanfall 2'de yerini aldı. Yeni Execution'ı açmak için ise oyuncuların Pulse Blade ile 10 adet pilot öldürmeleri gerekiyor. A Glitch in the Frontier DLC'sini, Origin veya konsolunuz üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.

KAYNAK:http://www.merlininkazani.com/Titanfall_2nin_yeni_DLCsi_yayimlandi-oyun_haber-94154p1.html
  • 30 nisanda çıkan dlcden sonra fps daha düşük farkettiniz mi?
  • Arkadaşlar bu TF2 için grup filan yok mu hiç? Tek oynamanın hiç bir zevki yok. 130-140 tl verip aldım oyunu ilk çıktığında kaç ay oldu daha 20 saat oynamadım oyunu. Boş boş duruyor öyle. Yabancı gruplara başvuruyorum artık yapacak bir şey olmadığından.
  • Son zamanlarda oynadığım en iyi senaryo moduna sahipti. Sonu.. Ya da ben abartıyorum bilemem. Sırada multiplayer modu var. Bu arada geçenlerde 2 gb gibi bir güncelleme geldi hala yapmadım. Yama notlarını da bulamadım. Mp modu ne alemde acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ay başında oynanır bu oyun
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.