Şimdi Ara

Titanfall 2 (2016) [PC ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
10
Favori
12.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir sorum olacak
    dürbünü açtıktan sonra tekrar kapatmak istemiyorum
    şöyle istiyorum elimi tıkdan çekdiğim anda dürbün kapansın istiyorum
    bu ayarı nasıl yaparım
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan aim buttonu Hold to Ads yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origin de 24 Euro , almayı düşünenler kaçırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 4 Mart 2017; 19:24:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Ayarlardan aim buttonu Hold to Ads yap

olmadı hocam?
  • beraber oynuyalım oyunda yeniyim ama fps oyunlarında çok iyiyimdir genel olarak nick:TipikGamer

https://www.youtube.com/watch?v=07VOR0ZFSfo

• pilot vs pilot neden az oynanıyor 10 dk geçti 1 tane pilot vs pilot maçı bulamadı oyun
    server sistemini beğenmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

pilot vs pilot neden az oynanıyor 10 dk geçti 1 tane pilot vs pilot maçı bulamadı oyun
    server sistemini beğenmedim

find game i sağ tarafında invite bilmem ne yazıyor ona tıklayıp çok oyuncu olursa hemen buluyor maç
    bilmeyenler için yazayım dedim
    bu arada oyun hakkında türkçe taktik videoları felan bulamadım youtube da
    sizin tavsiye edeceğiniz şeyler var mı?
  • https://youtu.be/hZBeRautvEI?t=257
    BU ŞEKİLDE BUNNY NASIL YAPILIR?
  • Genel olarak oldukça beğendiğimi söyliyebilirim , multiplayer olarakta campaign olarakta oldukça güzel.

Not : Ben de 15 saniyenin üzerinde beklemiyor maç bulmada (PVP , Skirmish vs..) , sorun yaşıyan arkadaşların modemlerinde bir sıkıntı olabilir.(NAT vs..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 4 Mart 2017; 19:20:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum sizce değermi alıyımmı ? oyuncu sayısı aktifmi ? bir incelemede adam boş yerlere bot koyuyorlar demişti o yüzden soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvrantum16

arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum sizce değermi alıyımmı ? oyuncu sayısı aktifmi ? bir incelemede adam boş yerlere bot koyuyorlar demişti o yüzden soruyorum.

Titanfall 2 genel olarak oldukça iyi bir yapım , BF1 aldığıma pişman oldum diyebilirim.

-Değicektir.

-Aktif.

-Botlar sadece atmosferi güçlendirmek için varlar ve eğer istemezsiniz Skirmish tarzı modlarda bot yok bunları oynıyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 6 Mart 2017; 10:13:40 >
  • quote:

arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum sizce değermi alıyımmı ? oyuncu sayısı aktifmi ? bir incelemede adam boş yerlere bot koyuyorlar demişti o yüzden soruyorum.

hocam ben forumdan aldım 50 liradan fazla para verilmez bence
    botsuz maçlarda oluyor
  • oyunu en düşük ayarlarda oynamama rağmen grafikler gerçekten yeni nesil detirtecek cinsten güzel özellikle ışıklandırma, kaplama ve yansımalar.

• quote:

quote:

botsuz maçlarda oluyor

aldım denedim ve beklentimi karşıladı hafif çözmeye çalışıyorum şimdi ayrıca cod Infinite Warfare i denemiş biri olarak multide titanfall 2 çok üstün olduğunu düşünüyorum az tercih edilmesi garip
  • quote:

quote:

quote:

botsuz maçlarda oluyor

aldım denedim ve beklentimi karşıladı hafif çözmeye çalışıyorum şimdi ayrıca cod Infinite Warfare i denemiş biri olarak multide titanfall 2 çok üstün olduğunu düşünüyorum az tercih edilmesi garip

hayırlı olsun hocam
    ben sadece multi için almıştım

• oyunu ılk cıktıgında almıstım sıngle bıtırıp atmıstım kenara ancak su aralar multıye sardım fakat multıde cok ıyımı egım alanlar var benmı yetenksızım anlmamdım adam vuramıyorum resmen bu acıdan tatık v.s onerılerınız varsa benımle paylasırsanız guzel olur bu arada tıtandan fırlatıp patlama tusu nedır ben e bastıgım zaman dırek tıtandan normal sekılde atlıyor fırlatmıyor tesekurler ıyı forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: waroflords

oyunu ılk cıktıgında almıstım sıngle bıtırıp atmıstım kenara ancak su aralar multıye sardım fakat multıde cok ıyımı egım alanlar var benmı yetenksızım anlmamdım adam vuramıyorum resmen bu acıdan tatık v.s onerılerınız varsa benımle paylasırsanız guzel olur bu arada tıtandan fırlatıp patlama tusu nedır ben e bastıgım zaman dırek tıtandan normal sekılde atlıyor fırlatmıyor tesekurler ıyı forumlar

hocam ben kendimden örnek vereyim 110 fovda oynuyorum. normalde 69 da oynayan biriyim fakat bu oyunda yüksek fov şart
    750 dpi da oyunda 5 sensde oynuyorum

rakiplerin kafasına ateş edersen çok çabuk öldürürsün
    ayrıca bir yerde bekle onlar gelsin sen gitme
    ben oynanış videoları izleyerek hemen hemen her maçta kendi takımımda 1. oluyorum.
    genelde pilot vs pilot oynuyorum o yüzden titandan fırlama tuşunu bilmiyorum.

büyük haritalarda assult
    küçük haritalarda r97 silahını kullanıyorum.

smg silahlarında dürbün açmasanda olur eğer açarsa dürbün yavaşlarsın ve rakibin seni vurması kolay olur.

benim aklıma gelen tavsiyeler bunlar:)

• beyler free for all neden kilitli?
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    fov konusuna bakcam tavısyen ıcın tesekurler hemen denıyecem adamlar helıkoterden helıkotere atlarken sarjor degıstıryor vala xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: waroflords

oyunu ılk cıktıgında almıstım sıngle bıtırıp atmıstım kenara ancak su aralar multıye sardım fakat multıde cok ıyımı egım alanlar var benmı yetenksızım anlmamdım adam vuramıyorum resmen bu acıdan tatık v.s onerılerınız varsa benımle paylasırsanız guzel olur bu arada tıtandan fırlatıp patlama tusu nedır ben e bastıgım zaman dırek tıtandan normal sekılde atlıyor fırlatmıyor tesekurler ıyı forumlar

dostum e tuşuna seri bir şekilde basacaksın
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.