Şimdi Ara

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı! (554. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.148
Cevap
28
Favori
722.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dburva

Merhaba millet, oyunu bir arkadaşım ile coop oynuyoruz ve daha oyunun başındayız.O yüzden herhangi bir stat'a yanlış verip hata yapmadan önce okunabilecek hızlı bir başlangıç rehberi var mı? İnternette biraz aradım ama rastlayamadım.
    http://www.titancalc.com/

Şuradan statları v.b deneyebilirsiniz.
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=757889284

Şuraya da bakabilirsiniz.
  • @dburva https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=757889284

@siberarmi Epey geriden geliyorum, onumuzdeki ay TQ'ye co-op basliyorum, aklima senin birkac sene once onermis oldugun overhaul bir mod geldi ama ismini hatirlayamadim. Ilk defa oynayacak birine bununla baslamasini onerir misin yoksa oyunu ciplak haliyle deneyimlememi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 29 Mayıs 2020; 16:1:28 >
  • bobafett kullanıcısına yanıt
    Mod baya güzeldir, direkt ondan başlayabilirsiniz ama co-op modlu ne kadar düzgün ilerler bilemedim. Modlar multide problemli oluyor, en azından ben deneyince...

Edit: Mod bu, Underlord
    https://www.moddb.com/mods/underlord/reviews

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 1 Haziran 2020; 14:33:9 >
  • Arkadaşlar u oyunda attribute pointleri resetlenmiyor mu acaba. Skiller resetleniyor ama diğerini bulamadım.
  • Arkadaşlar bu oyunda quest itemler nasıl kullanılır ? 6-7 tane topladım kullanmak nasip olmadı daha 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhan78 O kullanıcısına yanıt
    Aslında birşey yapmıyorsun biri senden item istedi gittin kestin itemi düşürdün. adama geri gelip konuşunca otomatik veriliyor.
  • Hocam bir yerde kullanmıyoruz o Zaman..Ben de bekletip duruyorum sandıkta boş yere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en son immortalı oynadım yeni paketler çıkmış haberim yok.

• arkadaşlar yeni paketlerle alakalı bilgim yok. detaylı bilgi nerden buluruz

• NeloAngelo kullanıcısına yanıt

skil dağılımını çok yanlış yapmışın

• arkadaşlar steamdad alınan oyunlar pc e inmiyor mu. thq nun ek paketlerini alacaktım ancak ilk paketin olmadığını söyledi.

• m_tekin58 kullanıcısına yanıt

ana oyunu steame tanıt öyle dene

• telefon ile oynarken skill atmak kolay olmuyor, android için önerebileceğiniz class nedir. ragnarok güncellemesi de mevcut, the dragonborn build iş yapar mı?

• Bugün kısmetse Titan.Quest.Anniversary.Edition.Eternal.Embers sürümünü oynamaya başlayacağım.

Eski güzel günleri bi' hatırlayayım.

• Son dlcyi alıp başlayayım diyorum da kafadan elli saat. Ama başlayacağım galiba.

• Bende en baştan başlayacagim hadi bakalim :)

• Oyunun gamepad desteği muazzam olmuş. Klavye mouse hassasiyetine ihtiyaç duyulmayan bu tarz oyunları gamepad ile oynamak çok zevkli. Oyunun yapımcılarına helal olsun sürekli içerik geliyor.

• Şu an Diablo 2 oynuyorum bitmek üzere 😂
    Bittiği gibi tekrar titan quest yükleyeceğim.
    Şöyle güzel saf bir mage class nasıl yapılır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yeni bir oyun mu yoksa ek paket mi? YouTube videoları bulamadım Türkçe olarak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dsgtan D kullanıcısına yanıt

Dlc işte. Korsan indirdiği oyunun adını yazmış marifet gibi.

Dün biraz oynadım. Bu yeni mastery pek benim gibi kolsuzlar için değil sanki. Gerçi ben genel olarak bu oyunu beceremiyorum ya neyse. Bugün biraz daha devam edeceğim. Yanına en efektif mastery hangisi açılmalı acaba? Deneyen oldu mu dlcyi uzun süreli?

• 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.