Şimdi Ara

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı! (479. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.148
Cevap
28
Favori
722.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler yer imlerine ekledim oraya göre geliştiricez artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0d3r36

teşekkürler yer imlerine ekledim oraya göre geliştiricez artık

Aklına takılan birşey olursa mesaj atabilirsin bana yardımcı olurum.
  • Eğer haruspex kasıyosan zaten senin piercing ve bleedig damage in çok olur. Bu damagelerin hepsini vurmak için 3. Tranceyi açmalısın.. Yani bence öle yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: jazz2on

Eğer haruspex kasıyosan zaten senin piercing ve bleedig damage in çok olur. Bu damagelerin hepsini vurmak için 3. Tranceyi açmalısın.. Yani bence öle yap

Linkteki benim karakterim ile tam olarak aynı değil. Zaten henüz Haruspex'im 47 lvl. Trance of Empathy'e 1 puan verdim ve fazlasıyla işimi görüyor. 6-7k civarı vuruyorum ve block %86 - 700 dü sanırım. Tek atamadıkları sürece böyle bir haruspexi öldürmek çok zor :D Epic Act 1 deyim bu arada. 3x oynadığım için lvl fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngelOfThursday -- 9 Nisan 2012; 12:12:35 >
  • http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Haruspex&master1=7&master2=9&sa=0&m1=32-0-0-6-0-12-0-0-8-0-0-0-0-6-8-10-6-0-0-0-6-0-0&m2=32-0-12-0-0-8-12-6-0-8-8-0-0-0-0-0-6-0-12-0-0-0-0

Skill ağacında işaretlediğim skilleri kesin açmalısın. Ondan sonrası senin zevkine kalmış. Summon Nightmare ye verebilirsin ama haruspex in pek bi işine yaramaz yanında mal mal dolaşır sadece görüntü güzel olur. Phantom strikeyi fulleyebilirsin. Sağlam itemlerle o skilli kullanınca 100k falan vurursun. Study Prey skilline verebilirsin o zaman o skili yiyen herkese tek atarsin ama her boss yemez. Dediğim gibi sana kalmıs geri kalani nasıl hoşuna gidiyorsa öyle yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WestBl4ck -- 9 Nisan 2012; 18:55:35 >
  • Skill ağacımın seninkinden tek farkı Trance'ın en alttakini kullanıyorum ve Phantom Strike yerine Distort Reality'yi açtım ben. Ezikken işime çok yarıyordu, şimdi de yarıyor. Phantom'u pek sevemedim :D Şimdi Oracle'ye merak salmış durumdayım. Normali bitireyim Haruspex'e geri dönücem.
  • ben daha 9 levelim bu ikinci klasman seçme geldi fakat ben dream göremedim orda hangisini seçicem
  • quote:

ben daha 9 levelim bu ikinci klasman seçme geldi fakat ben dream göremedim orda hangisini seçicem

Immortal thronede var o
  • quote:

ben daha 9 levelim bu ikinci klasman seçme geldi fakat ben dream göremedim orda hangisini seçicem

Immortal Throne ek pakedini yüklemen lazım.
  • arkadaşları ek paketi yükledim oyunu oynamaya hangisinde devam etsem immortal throne den mi devam edim yoksa düzünden mi
  • quote:

arkadaşları ek paketi yükledim oyunu oynamaya hangisinde devam etsem immortal throne den mi devam edim yoksa düzünden mi

Bişey farketmez ki
  • quote:

arkadaşları ek paketi yükledim oyunu oynamaya hangisinde devam etsem immortal throne den mi devam edim yoksa düzünden mi

Düzün cracki iptal olmuştur zaten üzerine Immortal Throne'u yüklediğinde, Throne dan gireceksin o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngelOfThursday -- 11 Nisan 2012; 13:42:24 >
  • Karekteri hemen tanıdı throne de en baştan başlıyor ben 3 ncü bölüme geldim devammı etsem düzüne yoksa baştan mı başlasam baştanda zevkli olmuyo vurduğum 5 metre ucuyo
  • quote:

Karekteri hemen tanıdı throne de en baştan başlıyor ben 3 ncü bölüme geldim devammı etsem düzüne yoksa baştan mı başlasam baştanda zevkli olmuyo vurduğum 5 metre ucuyo

Hayvanları öldürmeden ilerle düzde ilerlediğin kadar. 3x oynamanı tavsiye ederim daha zevkli oluyor ve daha çok level atlarsın :D
  • 3x nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraysenol

3x nedir

Bosslar ve çoğu canavarın sayısı 3e katlanıyor. Bosslar zorluyor ama :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngelOfThursday -- 11 Nisan 2012; 14:50:41 >
  • peki 3x nerde oynanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraysenol

peki 3x nerde oynanır

3x dosyasını googledan bulursun onu indirip Belgelerim/My Games/Titan Quest Immıortal Throne/custommaps klasörünün içine atacaksın. Eğer custommaps klasörü yoksa kendin açarsın. Sonra oyuna girince Play Custom Quest'e gireceksin. Sağ alt tarafta Monster 3x main map yazar o zaten seçili olur. Start diyeceksin oyuna girmiş gibi olur ama tekrar karakter seçme yerine atar seni ordan karakterini seçip girersin. Oyuna normal girersen 3x çalışmaz, Custom Quest'ten girdiğinde çalışır sadece ve kaldığın yerden devam edersin.
  • dostum iki sorum var.

1- dostum 3xi indirdim. dediğin gibi harita sağ altta görünüyo ama start düğmesi hiçbir şekilde aktif olmuyo. yani giremedim. bi yardım et.

2- monsters-x2.zip (7.9 KB, 9623 views)
    monsters-x3.zip (7.9 KB, 12662 views)
    monsters-x4.zip (7.9 KB, 9900 views)
    monsters-xmax.zip (7.9 KB, 20033 views)

yukarıda gördüğün gibi dört mod var. xmax modu nedir
  • Malesef hiçbir fikrim yok, bende bir sorun olmamıştı. xmax 10x sanırım ama pek önerilen birşey değil. Canavar çokluğu yüzükden oyun acayip derecede kasar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngelOfThursday -- 12 Nisan 2012; 18:29:41 >
  • 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.