Şimdi Ara

TİTAN - GİGABYTE WİNDFORCE GTX780 - GTX770 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
11
Favori
9.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Kardeşim senden yana kuşkum yok zaten neden olsun :) Sistemi şuan topluyamıyorum maalesef sezon sonu(turizmde çalışıyorum) memlekete döndüğümde alıcam.O zaman elinde olursa böyle ürünler kapını çalarım

Bende onu dıyorum hocam olmasın zaten konuya yanlıs gırmısın tanıyanımız sevenımız coktur o yuzden bana toz kondurmuyorlar Allah hepsınden razı olsun yoksa hepımız sakiniz Yanlıs hatırlamıyorsam çesmede dibimdeydin hocam

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: lokooo

quote:

Kardeşim senden yana kuşkum yok zaten neden olsun :) Sistemi şuan topluyamıyorum maalesef sezon sonu(turizmde çalışıyorum) memlekete döndüğümde alıcam.O zaman elinde olursa böyle ürünler kapını çalarım

Bende onu dıyorum hocam olmasın zaten konuya yanlıs gırmısın tanıyanımız sevenımız coktur o yuzden bana toz kondurmuyorlar Allah hepsınden razı olsun yoksa hepımız sakiniz Yanlıs hatırlamıyorsam çesmede dibimdeydin hocam

Orda öğrenciydim kardeşim şuan Bodrumdayım çalışıyorum :) Alttan dersler var gelme ihtimalim var yine Çeşmeye

• Tamam unutmamısım hayırlısı turızm zevklıdır zevk işi bekleriz gelirsen haberimiz olsun bır cayımızı kahvemızı içersin..

• quote:

Tamam unutmamısım hayırlısı turızm zevklıdır zevk işi bekleriz gelirsen haberimiz olsun bır cayımızı kahvemızı içersin..

12 saat çalışıyorsun o yorgunlukla zevk almaya ne fırsatın ne enerjin kalıyor :D Tabiiki dostum haber ederim
  • quote:

quote:

Tamam unutmamısım hayırlısı turızm zevklıdır zevk işi bekleriz gelirsen haberimiz olsun bır cayımızı kahvemızı içersin..

12 saat çalışıyorsun o yorgunlukla zevk almaya ne fırsatın ne enerjin kalıyor :D Tabiiki dostum haber ederim

off dogru sende haklısın ama zevk ısı oldugu gercegını degıstırmez Ne ıstersen pm atman yeterlı kardesım gelırsende gorusuruz..

• pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: boranfirat

pm attım

cevapladım kardesım

• PM
  • raSe34 kullanıcısına yanıt
    cevapladım dostum

• Abimle Baya Bir Alışverişim Oldu. Hepside Sıkıntısız Gerçekleşti. Gönül Rahatlığıyla Alışveriş Edebilirsiniz. Windforce 780'imde Bu Hafta Geldi. Deymeyin Keyfime...
  • Eyw. guzel kardesım,kardeşimizin gönlü güzel teslımat 3-5 gun gecıktı olagan seyler,,işlemciyide yanlış gondermısız onuda degıstırdık sıkıntısız bır sekılde hepsını teslım ettık cok sukur..

Hasan kardeşim herseyı gonlunce kullan,guzel bır sıstem topladık..Kardeşimin keyfine değmeyin..
    İzmirde görüsürüz..

• Hayırlı uğurlu olsun, sevindim yeni sistem toplamana kendim toplamış kadar.
  • Abi tekrar merhabalar, 3. haftaya giriyoruz, sana bir yazayım dedim. Geliş tarihi belli mi?
  • Endyru E kullanıcısına yanıt
    kardesım gelıs tarıhı yakın suan ilk senın kart var teslımat olarak haber beklıyorum gelır gelmez gonderıyorum ıstersen kargo bılgılerını pm at

• takip..
  • takip..
  • VEGETTO kullanıcısına yanıt
    takipi gordum pm'e cvp verdım ensemdesin farkına vardım merak etme

• Giga windforce 770 4gb varsa talibim ustam izmirden elden aldırabilirim saygılar..
  • imam003 kullanıcısına yanıt
    yok be ustam ekım 10 teslım beklerım dıyorsan getırelım olmadı ben konyaya gonderırım konya merkezmi ?

• konya merkez...kartın parasını ayırdım beklerim ....
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.